Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
3. máj 2008

Miška aj ty si taký fanúšik??? 😅 Teda ja si radšej pospím dlhšie 😝

tinakul
3. máj 2008

Dany rýchlo...
Miši si ešte tu?? Tak ako nakoniec s malým??? 😕

michalag
3. máj 2008

tinka tu som 🙂
Ja si rada pozriem hokej 🙂 , ja mam draheho zobudit okolo 1:00 a potom uvidim ci budeme kukat spolu alebo pojdem hajat
neviem co myslis so Samim 😅

tinakul
3. máj 2008

No tam vyššie som sa ta pýtala, či ste ho skúšali dať na víkendík k babkovcom?? 😅 😕

dannynka
autor
3. máj 2008

uz som spet 😅 😅

tinakul
3. máj 2008

Dany pošli mi do IP mailovú adrese, lebo nemôžem ju nájst - mám hrozne zapratanú schránku 😎

dannynka
autor
3. máj 2008

tinka oki idem na to 😉

michalag
3. máj 2008

tinka, prepac, nevsimla som si
Drahy to presunul lebo ma dost roboty, tak to musi cez vikend porobit, ale uz sa dohodol so starkovcami na buduci tyzden, na stvrtok si zobral dovolenku a v piatok asi pojdu a v sobotu sa vratia naspat domkov,

tinakul
3. máj 2008

aha, ja že volačo nevyšlo s malým 😝 Tak je to oki... 😵 Naša Sophi je u našich - zajtra nám ju večer dovezú 😵
a potom ju chvílku nedáme, lebo už tretí víkendík lieta 🤐 😀
Dany - kuk poštu 🙂 😀

dannynka
autor
3. máj 2008

tinka dakujem idem kuki mailik 😉

michalag
3. máj 2008

tinka, potrebujete si ju aj vy uzit co? 😀

dannynka
autor
3. máj 2008

tinka dakujem doslo....len po madarsky zial neviem... 😅 😅 😅

tinakul
3. máj 2008

Miši no asi tak 😀 😀 už teraz to bolo moc... aj ked teraz nám to bodlo ozaj , kvôli kuchyni 😝
No DAny 😀 ty si cela hned 😀 😀 som vravela že preložím - neboj - už ti to posielam... 😀

dannynka
autor
3. máj 2008

tinka jaaaaj ma nenapadlo ze to je po madarsky 😅 😅 😅 asi to bude tou nocnou hodinou 😀 😀 😀

michalag
3. máj 2008

to poznam,
hoci mi drahy nakazal ze ked pojdu ku starkovcom ze mam oddychovat, ale ako sa poznam urcite budem riadit to co nestiham cez tyzden 😅

tinakul
3. máj 2008

no vidíš 😀 však si naliehala hned, rozkaz som splnila 😀 A už ti to došlo teda oki??? A ako sa ti to pozdáva?? 😕

dannynka
autor
3. máj 2008

tinka idem kuki a dam ti vediet.... 😉

tinakul
3. máj 2008

To si píš Miši, lebo jeden volný den ťa zo stereotypu nevytrhne- však ruku na srdce - my maminy keď máme chvílku oddychovať sa nám premietne v hlave, čo všetko môžeme bez dieťaťa spraviť, poriadit a relax je fuč 🤐
No a chceme toho stihnút do príchodu drobčeka čo najviac.. tak nebudeš mať oddych ale v podstate in relax 😀 😉

tinakul
3. máj 2008

no ešteže tak Dany 😎

dannynka
autor
3. máj 2008

no tinka kukla som ,no moze byt celkom aj mozno vyskusam ked skoncim s tou mojou....90-dnovou..dnes som na 62-dni ..a mam dole 10-kg 😉 a aj cm su uz vidiet a citi na obleceni... 😉

tinakul
3. máj 2008

no tak to máš supiš - ale za 62 dní si dokázala schudnúť 10kg a s touto dietou je to vraj možné za 10 dní 😅
No ale si ozaj dobráááááá 😉 klobúk dolu 😝 Ja už zdrhááááááááááááám , teraz vážne babenky moje - prajem vám brúúúúúú nocku 😔

michalag
3. máj 2008

tinka, presne ako pises 😉 😅 🤐
nastastie vecer okolo 19:00 pojdem kuknut maminu a prespim tam, tak hadam tam si oddychnem 😅

michalag
3. máj 2008

tinka aj tebe bruuuu nocku 🙂 😉

dannynka
autor
3. máj 2008

tinka,no neviem neviem co by mi spravila s organizmom ta 10-dnova,tato 90-dnovka mi celkom fajn vyhovuje,uz som si zvykla na nu..a aj kilecka idu dole sice pomalsie...ale neni to taky sok pre organizmus ako ta 10-dnovka...ale je to iba moj nazor... 😉

tinka bruu nocku ti prajem... 😉

dannynka
autor
3. máj 2008

oki babulky idem uz aj ja haji....mangel a nevracia tak necakam na neho a idem uz bruu...pa pa a sladke sny 😔

martinadt
4. máj 2008

ahojte kočky ako sa máte? 😝
teda včera ste tu pekne poklábosili a ja som tu chýbala ako vždy keď sa niečo deje 😠 😠 😀

simka9122008
4. máj 2008

Ahoj baby tak čo porábate v túto poobedňajšiu chvíľku 😉

tinakul
4. máj 2008

ahojte 🙂 Mati aspon vidíš o čo si prišla... 😠 😀
Simka vitaj - my kukáme tv 😎 A možno tu už nie ste však?? 😅

simka9122008
4. máj 2008

Ahoj Tina malá mi spinká takže mám chvíľu pre seba tak som na nete ináč nič zvláštne ako v každú nedeľu trocha oddychu ak sa dá. 😀

martinadt
4. máj 2008

tinka kukaš telku a nudíš sa čo? 😝 ale IP nikde 😠 😠 😠 😠 😀 😀

simka ahoj 🙂