Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

maca793
21. máj 2008

a kde bývaš? lebo ako som pozerala počasie, tak taliansko, chorvátsko a španielsko sú pod nejakou nížou ale aj anglicko

martinadt
21. máj 2008

my sme na severe talianska

maca793
21. máj 2008

tam mi robil aj kamarát v hoteli a strašne som mu závidela, že je mimo svk.
ja som len cez taliansko prechádzala, keď som išla na dovolenku na Korfu, prechádzali sme celým talianskom. už idem domov, takže cez víkend sa stavím aj ja. ahoj

martinadt
21. máj 2008

taliansko má celkom pekné mestá a aj je tu čo obdivovať ale to asi v každej krajine je niečoho pekného 😉
tak pa pá

dannynka
autor
21. máj 2008

ahojte babulky,ktora ste tu?

martinadt
21. máj 2008

opäť nikde nikoho 😖

tinakul
22. máj 2008

Mati inak gratulujem k tomu slovku mama 😵
ja len občas nakuknem.... 🤐

dannynka
autor
22. máj 2008

tinka ahoooj este si tu?

martinadt
22. máj 2008

ahojky, malá len teraz zahajala ale do pusy si nechce dať pozrieť 😖

tinuška ďakujeme moc pekne 😵

tento pokec nam nejako "hnije" 🤐

dannynka
autor
22. máj 2008

matka no ved to tiez sa nestacim cudovat...baby preco to tak flakate 😅 😕 😔 😔 😔 😝

martinadt
22. máj 2008

ahojte idem vma len tak rychlo naťukať a pôjdem spať ... nebola som tu lebo som mala menči uraz spalila som si ruku tak pišem ako inavlid jednou mam to zabalene ujo mi natočosi dal tak snad zajtra pa

tinakul
23. máj 2008

Mati čo??? 😕
Dany nebola som tu už 😝

martinadt
23. máj 2008

tinka napisla som ti do IP 😉

dannynka
autor
23. máj 2008

matka ahojky...a coze sa ti stalo? 😲

tinka-ty ty nezbeda takto to tu flakas? 😠 😀

olianko
23. máj 2008

ahojky mamulky 🙂
akoze sa mavate? nejako nestiham sem chodit.cez den som stale s Alex a vecer som rada, ze len tak si sadnem a kukam do telky.ani poriadne neviem co tam davaju
dufam, ze ste vsetky zdrave a aj vase deticky
tak vam prajem krasny vikend 😵

michalag
24. máj 2008

Ahojte 🙂 , nejako to tu v poslednom case cusi 😅
Tak nam dnes podvecer zacal Sami hnackovat a uz mu to stihlo aj ritku poriadne rozdrazdit ☹ , uvidime ako bude v noci a zajtra a ak to bude pokracovat (co dufam ze nie) tak v pondelok ideme k Dr., ale inak vyzera byt v poho, nema ani teplotu, ani nie je umrncany, tak mozno mu len nieco nesadlo

matka, grutulujem k slovicku mama 😉 😵 😵 😵 😵 , matka dufam ze to nebolo vazne 😅
tinka, ako s tym povolenim? uz ho mate???
danny ako sa mate?

dannynka
autor
24. máj 2008

babulky ahojky.... 🙂
ja tu preto az teraz lebo vposlednej dobe toho tiez moc nestiham....napr dnes mi Gabika nechcela spat doma tak som ju zobrala vn a v kociku my aspon ako tak potiahla 30-min 😅 😝
a ja som pred chvilkou dozehlila..lebo cez den nemam kedy....a zajtra idem na cely den k nasim..aby som si aj ja trosicku oddychla a babina s dedom sa postaraju 😉

oli a vy sa ako mate?a co nove s Alex?

miska no my vselijako,a Vy?

dannynka
autor
24. máj 2008

a zabudla som prajeme Samkovi nech to neni nic vazne a aby bol cim skvor oki,Gabika posiela pusinku 😉

michalag
24. máj 2008

danny, dakujeme 🙂
ved aj ty si potrebujes oddychnut a co Gabika nechce spinkat doma, ci tiez len vymysla?

Nam Sami vymysla, vzdy vecer ked papa v postielke kasu, tak potom zacne vymyslat ze chce a popri tom uz ma dost, lebo ked mu spravim dalsiu davku tak sa mi rehoce a zabava sa...a ked mu flasu zoberiem tak spusti plac ako o zivot, tak mu dam este flasu s cistou vodou a po chvilke zaspi 😅 ...nechapem preco, lebo doteraz to nerobil 😅

martinadt
25. máj 2008

ahojte no mne sa nedalo skôr, mali sme rušný večer 🙄 ako som o deviatej chcela dať malú spať tak začala hrozne revať až sa zajakávala 🙄 🙄 bolo to hrozné doteraz sme sa hrali a som grogy pôjdem spať zajtra vás dočítam pa pá

tinakul
25. máj 2008

NO dnes máme upršané počko 😠 včera krásne, a dnes?? To je hrúza... No možno mu MIška fakt niečo len nesadlo.. hlavne mu daj sirupček Nutrolin B ako prevenciu a suchšiu stravu..
Dany vidím samé povinnosti a malá akosi nechce spat?? Však počkaj prídu tie velké horúčavy, to ešte bude štrajku poobede 😝
Mati no malej ozaj tie zubále pôjdu - chudatenko - a ja že už je lepšie ☹
Oli že aj ty žiješ 😀 Počuj ste sa chystali na leto snažilkovat ak si dobre pamätám - ešte to platí??? 😕 Preto nemáš na nás čas čo??

martinadt
25. máj 2008

ahojte ja dnes len tak na skok večer sa tu asi neukážem ak malá bude opäť protestovať

inak danny pýtala si sa čo sa mi stalo.. dole čo majú psa tak mu dávajú varené jedlo nejaké neviem čo to je a o psíka sa staráme teraz my a v pivnici je ešte plynový sporák a neda sa dobre zapínať s takým tým zapalovačom tak bol pustený plyn a kým mi to zaplo tak mi to akosi buchlo na ruku v ktorej som držala zapaľovač ale už to je kus lepšie boli ma len jeden prst a zápästie

tinka u nas zatiaľ našťastie dážď neni je ale tiež to nevypadá najlepšie 😖

miška hádam samko nechytil nejaký vírus

oli a vy sa ako mate s alex?

dannynka
autor
25. máj 2008

ahojte...ja tiez len na skok,boli sme dnes u nasich...tak pojdem do vane a a haji 😉

miska-no asi zacina vymyslat a rozky vystrkovat ako kazde ine dieta v jej veku 😅

tinka-no ved uz utorok nas cakaju tusim 29-horucavy 😝 tak sa mame na co tesit....inak u nas bolo dnes nadherne slnieckovo,a hrozne teplo 😅 😝

matkA-tak ako citam tak uz aj tvoja malinka zacina strajkovat v spani...asi sme to preniesli cez net aj na nu.. 😅
a s urazom prajeme skore uzdravenie aby si bola cim skvor fit 😉

martinadt
26. máj 2008

ahojte my sme boli opäť hore do tretej 🙄 malá zaspí na dve hodiny a potom sa zobudí a chce sa hrať 🙄

dannynka
autor
26. máj 2008

matka co???asi ju musis cez den viac unavit 😅 😅 😝

martinadt
26. máj 2008

danny minulú noc sme sa tiež hrali do tretej a tak cez deň včera zaspinkala len neskôr aj to som ju po hodine a pol prebudila a proste som ju nedala spať že nech spí v noci a ona sa zobudila a zase sa chcela hrať tak sme bol opäť hore do tretej 🙄 fakt neviem čo robiť ale teraz zaspinkala tak ju idem nechať spať nech si pospí koľko jej treba a predpokladam že v noci sa zase budeme hrať 🙄

dannynka
autor
26. máj 2008

matka tak drzim palceky aby sa vam rezim vratil do povodných kolaji cim skvor 😉

tinakul
26. máj 2008

Mati skús ju dať už iba 1x cez den hajat - a čím skôr , tým lepšie - napr. o dvanástej 😉 ale to bude tými zúbkami všetko - neboj upraví sa to 😉

dannynka
autor
27. máj 2008

ahojte mamulky...nejak to tu flakate.... 😲 😲 😲

tinakul
27. máj 2008

Dany 😀 každý je asi vonku - veď je nádherné počko 😉