Pokec pre mamičky III.

Sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😃 😃 😃 😃
monkula
10. júl 2008
A Jarko bol taký dobručký, spal elú noc, neskôr dostal kakavko a zaspinkal sám... x-)
michalag
10. júl 2008
a Jarko spi?
dannynkaautor
11. júl 2008
tak vy ste tu takto vcera ponocovali..xi xi ja ked som videla zr nikdo neodpisal vypla som comp a isla haji xi xi
monkula
11. júl 2008
miška, sorry, odbehal som scrapovať 😃
Hej, jarko spal...
michalag
11. júl 2008
moni, v pohode 😉
michalag
11. júl 2008
Ahojteeee, kto tu???

moni, zase scrapujes 😃 , inak pekne dielka 😉
monkula
11. júl 2008
už ma bolia oči, tak nie 😃
To ty si mi písal komentár na scrapmaniu? Lebo tam bol nick Samko06, tak si ma napadla ty, alebo zuzitka...
Ďakujem ,začal oma to aviť a tie pozitívne reakcie mi dodali sebavedomie...
galanteriaivana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michalag
11. júl 2008
moni, zato ja som scrapovala doteraz ale uz idem haji :-N , lebo ledva pozeram. Tak bruuu vsetkym 😉
michalag
12. júl 2008
Ahojte, kto tu??? ci zase sama :-N

Ako sa mate?

Tinka, uz ti je lepsie?
dannynkaautor
12. júl 2008
ahojte babule vlozila som par fotto 😃 😃
dannynkaautor
12. júl 2008
boli sme dnes na kupku a bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer x-) x-) x-) x-)
michalag
12. júl 2008
ahoj danny, aj my sme boli, len ma stve ze mame nekvalitne foto ]-( 😞
dannynkaautor
12. júl 2008
miska ahojky...neboj ani mi nemame kvalitne fotto bo sme sa bali brat na plavku fotak aby nam ho neukradli xi xi :-S
michalag
12. júl 2008
ja som fotak nosila stale so sebou a ked sme chceli ist obaja tak som ho vlozila uplne na spodok rupsaka
Inak Gabika ma krasne plavky x-)
dannynkaautor
12. júl 2008
Krasne fotto veru mate aj vy..xi xi 😉

ja som sa bala ho brat zo sebou dokonca som aj penazenku a a kluce nechala v aute... 😉 :-N :-x
michalag
12. júl 2008
danny, to sa stava, hlavne ze to v tom aute aj ostalo 😉
dannynkaautor
12. júl 2008
miska nehnevaj sa ze som zduchla ale blizila sa nejaka hrmavica tak som radsej comp vypla a vyckala kym to neúprejde..a az teraz som ho znova pustila :-N :-N :-p 😕
michalag
12. júl 2008
danny, v pohode 🙂
My sme mali tiez pracu so Samim, lebo vecer zaspava s flasou vody a ked sa zobudil s placom tak som zistila ze ma mokru polovicu postielky (a to som ho bol pozriet asi 20 minut predtym a bolo este vsetko suche), Tak som od radosti nevedela co skor, Sami plakal jak o zivot, lebo si nechcel dat povedat ze ten je mokry a ze mu musime vymenit za iny. Ale teraz uz spinka a hadam uz bude dobre 🙂
dannynkaautor
13. júl 2008
miska tak ste teda mali veselu noc :-N ,ozaj vy ste na noc uz bez plienky?alebo ee?
michalag
13. júl 2008
danny, nie, lebo ju ma rano este stale mokru
michalag
13. júl 2008
danny a vy?
dannynkaautor
13. júl 2008
miska aj my mame este plienocku na spinkanie :-N
dannynkaautor
13. júl 2008
tinka kde si?dlho si sa neozvala :-N
tinakul
13. júl 2008
Miška, Dany som tu, čítam vás, len nestihám odpovedat :-p Boli sme preč na víkend, v Madarsku a tak - už mi je lepšie, no zistila som, že slnko mi nerobí moc dobre, tak asi celé leto budem trpieť, až kým sa neochladí, lebo na slnku mi je akosi zle - na odpadnutie v tomto stave :-p inak aj fotky potom pridám - teda jednu som fotila naschval teraz v trinástom tt - aby ste videli bruško 😉 tak zatial
dannynkaautor
13. júl 2008
jeej tinka este si tu?
michalag
13. júl 2008
Ahojte 🙂 ,
Tinka, uz sa tesime na foto 😉 🙂
dannynkaautor
14. júl 2008
bre ranko vsetkym...a pekny zaciatok týzdna zelam... x-) x-) x-)
dannynkaautor
14. júl 2008
babule kde ste? 😃 😃 :-p :-N
michalag
14. júl 2008
baby kde ste ktooooo???

Začni písať odpoveď...

Odošli