• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
miska netusim... :grinning:
mne este GAbika stale nespi,je asi od 20-20 v postielke a nechce spat ma z nej asi :angry: ,a to cez obed spala len 30-min :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, mi vcera tak .... a dnes mi nespal cely den tak bol nastastie unaveny a hned zalomil ako som ho tam polozila :sweat_smile: :slight_smile:
14. júl 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska tak aspon vies o com hovorim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uz nastastie spinka ale som zvedava aka bude noc :sweat_smile:
14. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste kto babule? :frowning2:
15. júl 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky nespite..uz asi pomali a zabudate na tuto temu...fnuk... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. júl 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj danny :slight_smile:
ja nezabudam len Sami vymysla zo spanim a aj vecer mame problem zaspavat, vymysla, len aby nemusel spinkat :confounded:
16. júl 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska aspon jedna verna....,a kde ste ostatne.... :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny :grinning: :grinning: :grinning:
Inak nevies nahodou ako sa ma Matka s Danielkou?

Tinka, kde siii a kde je slubene foto???
16. júl 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska no sme sa vecer obisli...no veru neviem ako sa maju..ale snad dobre...velakrat na nu myslim :sweat_smile:
17. júl 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojte sa žijem :grinning:
pravdupovediac poobede spinkám s malou aj tri hodiny, takže nestihám príst na net... a večer ideme spať okolo deviatej a som už taká unavená, že opäť dávam prednosť spánku :confounded: no to tehu si so mnou máva poriadne :rolling_eyes:
Ale nezabudla som, a pripomeniem aj mužíkovi aby stiahol foto pre vás...a ked nebudem mať pri sebe malú, tak si s vami dlhšie pokecám - slubujem :wink: inak vás čítam, aj fotky kukám :wink: tak pá zatial
17. júl 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeej Tinka tak predsa si nas prisla kuk.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
drzime mooc palceky,veru len si pospinkaj lebo potom sa uz tak skoro asi nevyspinkach pri dvoch detuchoch..xi xi
inak myslime na Teba stale..drzime palceky...a tesime sa na fotto :wink:
17. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka, ta ksa držkaj...
danny, ajoooj, kde je fotočka?
17. júl 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni tu,zmenila som na novsiu :grinning:
17. júl 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, super, aký máš? :grinning:
17. júl 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
este si na mna pamatate? :pensive: ako sa tu mavate?
danny a ty mas kde foto?
Marti mala je rozkosna, boze ake ta ma velikanske krasne oci :slight_smile: a tusim ti uz aj zacala chodit / podla fotiek/
...a tinakul co to vidim? :confused: si tehulka..tak gratulujem :slight_smile:
17. júl 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, no čau, a ty si sa kde flákala?
Jeeej asnažíte sa otehotnieť, krása... :dizzy_face: :dizzy_face:
17. júl 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem :dizzy_face: držím sa... a ja dúfam Dany, že aj potom sa vyspím, lebo ja som prvotriedny spachtoš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Oli no ozaj ty kde si bola?? :confused:
18. júl 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: jeej tini, ty si tehu :dizzy_face: gratulujem :wink:
18. júl 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka a fotto si uz vlozila hmm?
18. júl 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie danny ,nevložila, už som t okontrolovala, asi tinka spinká :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinni díky :wink:
Pre všetky zvedavé som teraz pridala dve fotky :wink: Tá v 14.tt je fotená dnes - takže aktuálna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, krasne brusko :wink: Sophinka sa tesi na surodenca? :slight_smile:
19. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-jeeej ake krasne brušenko mas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. júl 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee :slight_smile: ,
tinka, krasne brusko :wink: :wink: :wink:

baby ako sa mate? zase to tu nejako stoji :sweat_smile:
19. júl 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ďakujem :dizzy_face: pomaly rastie no :grinning: Tinni Sophinka sa stráááášne teší, dokonca má babiku, ktorú teraz všade nosí so sebou, že to je jej bábo a oblieka ju, prebaluje, pusinkuje, kočíkuje :sunglasses: a každý deň mi vytiahne tričko a pohladká bruško :dizzy_face: Ked iné maminy opisovali, že toto robia ich staršie detičky, moc som tomu neverila , ale je to pravda :dizzy_face: Takže na vianoce jej asi dokúpime pre bábiku postielku, plienky, a vela oblečenia, aby ma mohla opakovať vo všetkom :grinning: :wink:
20. júl 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka tak to je super... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ozaj babule pridala som par fotto s dnesneho vyletiku :wink:
20. júl 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany pekné fotečky :wink: A kde ste to boli na výlete, hm?? :confused: Malá už zase kus vyrástla, je zlatunká :wink:
21. júl 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka dakujeme....si to stihla bo fotocky som uz aj vymazala :sweat_smile:
boli sme na púťi bolo to u nasich je to asi 5-km tak a 5-km spet,Gabike sa moc pacilo..aj ked sme boli s kocikom,ale aj tak chvilkami isla po svojich..a dokonca dnes rano sme stavali o 10-15 :grinning: :grinning: :grinning: co inak vstavame okolo 7-30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a vy sa ako mate?babenko v brusku?a Sophinka?
inak dnes sa mojej kamoske co mame v jeden den dcerky narodene druhe mimi....ma znova dievcatko.... :dizzy_face: tesim sa s nou aj ked si neviem predstavit mat teraz pri Gabike mimi :sweat_smile: ledva stiham pri nej..... :sweat_smile:
21. júl 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabudla som dopisat..
tak opravujem text
inak dnes sa mojej kamoske co mame v jeden den dcerky narodene,narodilo druhe mimi....ma znova dievcatko....
:dizzy_face:
21. júl 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pekný výletík ste si spravili :dizzy_face: My sa máme teraz dobre, možno aj tým počasím, že nie je tak horúco :wink:
Toho 29.7. idem na 3D tak uvidíme čo nové v brušku, inak som celkom v pohodičke už :slight_smile:
Sophinka je dobručká, vela spinká, pomáha mi v domácnosti, teraz je asi zrazu obdobie kludu :zipper_mouth: :wink:

No vidíš, tak to je super, len to by sa aj mne zdalo - ten rozdiel trošku skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale niekto sa na to asi cíti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok