Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

hasleerka
22. aug 2008

čaute maminy, neviete mi poradiť niaku stránku na detské slávnostné účesy, pozerám cez google, ale tam sa mi nájdu rôznu len nie detské, tak by som potrebovala niaku konkretnu stránku ... dík

dannynka
autor
23. aug 2008

ahojte 🙂

tinka ved to....ze to su este len zaciatky 😝

miska-nic si s toho nerob aj GAbika ma este cumlik ale len na spinkanie,ale cez den nie.... 😉 to sme uz zatrhli a Gabika si zvykla 😉 Chce to asi len svoj cas... 🙂

michalag
23. aug 2008

danny, ved aj my mame len na spinkanie, keby ho mal mat aj cez den, tak sa hambim ako pes, nie za Samka ale za nas ze sme ho to este neoducili 😅 . Cez den nan tolko deti nemyslia lebo sa hraju a vselico ine 🙂

dannynka
autor
23. aug 2008

miska tak tak... 😉

minule som vonku videla asi 4-rocne dievcatko s dudou v puse 😕 😕 😕 😕

katuliiienka
23. aug 2008

ahojte 😀

michalag
23. aug 2008

Ahoj katulienka, kukam ze si Zvolencanka 🙂 , vitaj medzi nami 😉

katuliiienka
23. aug 2008

Ahoj mozem sa pridat

monkula
23. aug 2008

oprav si pas, katulienka....

dannynka
autor
23. aug 2008

ahojte babulky ktora ste tu? 🙂

tinakul
23. aug 2008

čaues, ja som iba nakukla 😀

dannynka
autor
23. aug 2008

tinka supis..pod kusok cez ip..oki?

tinakul
23. aug 2008

oki, som tam 😉

katuliiienka
23. aug 2008

ahojky pridam sa k vam

tinakul
23. aug 2008

čau kati, juj až teraz som si ťa všimla... 😝 vitaj medzi nami, si ešte tu?? 😕

dannynka
autor
23. aug 2008

ahoj kati...aj ja ta vítam medzi nami 🙂

tinakul
23. aug 2008

dany už tu asi nie je nik 😒 No neva... ty si sa dnes teda dost namakala, fakt si zaslúžiš oddych 😉
My sme si naopak spravili krásny výletík vláčikom do Senca - premiera pre Sophi 😵 Tam sme si dali na obedík pizzu, potom sme si sadli do vláčika, ktorý robil obhliadku mestečka po seneckých jazerách a centre ... pre Sophi to bol zážitok, nakoniec sme skončili v cukrárni na kafče a zmrzke 😵 domkov zase vláčikom - Sophi ani nedýchala a my sme sa super cítili 🙂

dannynka
autor
23. aug 2008

tinka tak ste si spravili super vyletik 🙂 a ty si este vladala.... 🙂

Sophinka bude urcite spat ako zarezana po takomto vyletiku ze?

tinakul
23. aug 2008

Dany teraz v tomto piatom mesiaci sa práveže cítim najlepšie - klop,klop - vracia sa mi energia aj chut do upratovania, varenia , ukladania vecičiek... no aby mi to vydržalo, lebo vo vyššom štádiu budem iba fučať 🤐
No Sophinka ozaj spí ako zarezaná 😅 totižto vynechala výnimočne poobednajší spánok , zívala o stošest , ale vydržala 😉 No domka už od pol osmej hajká 🙂

tinakul
23. aug 2008

A čo Gabika?? Hajká poslušne ešte poobede?? 😕 A ako ju uspávaš?? Či už sama zaspí?? 😕

dannynka
autor
23. aug 2008

tak veru si teraz porob vsetko co sa ti da...bo ked budes potom fucat uz sa ti asi nebude chciet 😀

inak aj GAbika dnes cez obed iba hodku potiahla,cely den bola akasi nesvoja tak tiez isla skorej buvat uz o 20-20 bola v postielke co ona vacsinou chodi az po 21-00 😉 .Aj mangel uz spi tak rozmyslam ze si idem lahnut za nimi...bo neviem kedy bude zase rano vstavat teda buntovat... 😉
ozaj kedy idete k vasim?teda vlastne kedy zacinate prerabat tu kuchynu?

dannynka
autor
23. aug 2008

GAbika poobede sama zaspava v postielke a to iste aj vecer,takto ju mam naucenu asi od jej 9-teho mesiaca...samozrejme boli vynimky ze nevedela zaspat..to bola bud chora alebo nevrla tak som si lahla s nou a potom od nej bud odisla alebo ostala spinkat s nou..ale ved to urcite poznas aj ty.... 😉

tinakul
23. aug 2008

No jasnačka, my odchádzame v utorok večer neviem na kolko 😝 však potom sa ešte ozvem... idem aj ja búvať už .. .brúúúúúúú nocku 😔

dannynka
autor
23. aug 2008

tinka bruuu 😔 😔 😔 😔 😔 😔

dannynka
autor
24. aug 2008

ahojte kto tu teraz,hmm? 🙂

martinadt
25. aug 2008

ahojkyyy ako sa máme? idem skúsiť hodiť foto malej 😝

čo drobce všetky poslúchajú?

dannynka
autor
25. aug 2008

ahojky matka... 🙂

krasne fotto si vlozila..ten cas ale leti ved s Danielky je uz velke slecna pomaly 😵 😵 😵 😵 😵

no a s posluchanim u GAbiky je to vselijake sem tam posluchne a sem tam nie 😝 zalezi od jej nalady 🙄

a vy sa ako mate Maťka?

tinakul
26. aug 2008

čaute 😉 😉
Mati odpísala som IP 😉 Dany od teba čakám vo štvrtok sms 😉
No a ja sa s vami asi rozlúčim, lebo dnes už odchádzame na neviem ako dlho 😝 kým sa bude kuchyňa a loggia prerábať 🤐
Ja sa vám potom ozvem, a možno už budúci týžden, lebo vo štvrtok a piatok idem na vyšetrenia - tak mrknem ak sa mi bude dat aj na vás 😵
zatial sa tu majte krásne a píšte, aby som mala čo čítať 🙂

martinadt
26. aug 2008

ahoj kočky

danny u nás je to horšie, malá aj ked má dobrú náladu robí zlobu, ba ešte viac...

tinuš máš IP 😉

no a čo je nové u nás? tak cez víkend sa chystám podaťť výpoved... nejako si nesedíme so šéfom, máme akesi konflikty tak uvidím, či zoberiem prácu v jednom hoteli, ako chyžná, alebo sa vrátime k ujovi..

martinadt
26. aug 2008

babyyyyyyy kde ste všetkyyyyyyyyyyy 😲

dannynka
autor
26. aug 2008

matka tuuu 🙂