• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
hojte babulky kto tu? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Danny ja som tu dala som malú spať no dnes mám prataciu mániu, žehlila som, utierala prach atd.
5. nov 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
simka tak Ty teda stihas,ja som zase pre zmenu piekla pre svokra babovku,poobede sme boli gratulovat :wink:
5. nov 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka, vďaka...
Ahoj Danny, ahoj simka...
5. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj monkula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pekny slnecny dnik prajem :slight_smile:
6. nov 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile:
som sem nakukla a tu nikto :angry: No ked som tu raz za čas :pensive: ale aspoň sa snažím :grinning:
Dany ty už si 15tt?? :confused: :sweat_smile: To letí strašne ale...Mňa napadá, že by som sa zase mala odfotiť v 30tt :zipper_mouth: No možno zajtra...
Čo ste robili dnes??? Respektívne čo budete cez víkend?? :confused: Malá mi už od siedmej hajká, tak teraz mám večer viac času na net :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj na manžela :dizzy_face:
6. nov 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-hojky veru mohla by si sa odfotit sme zvedave ako ti rastie brusenko :dizzy_face:

no veru ten cas leti ani sa nenazdam a budeme mat obe mimi na svete.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moja mala dnes isla hajat az o 21-00,vyhnala som mangela s GAbikou von aby som si ja mohla kludne varit a stihla som si aj popratat a aj kolacik upiect lebo moje dve deti sa mi vratili tesne pred 20-tou :grinning:

ozaj tinka a ty sa ako citis?
6. nov 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule kto tu dnes?uz sa nam pomalinky zvíkendieva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
danny, ja som tu, ale zatial len tak na jedno ocko lebo maly mi este nespi a navyse som totalne nastvata, lebo sa nam pokazil TV a zaruka nam skoncila pred tristvrte rokom :angry: , no hned mi to vie pokazit den :angry:
7. nov 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, Dany to je pomoc s tými manželmi ozaj :wink: Aj ja sa teším, ked len na hodinku zoberie večer malú a ja si oddýchnem, teraz to potrebujem viac, ked mi malá nehajá :confounded:
Miška no to by ma asi porazilo tiež :unamused: a čo sa pokazilo?? Vôbec nefunguje,? :confused:
My sme boli v MC, teraz sme obedovali, dostali sme tam nejaké skladačky, tak teraz budeme skladat, potom pustím malej rozprávky a šup zase von pôjdeme- som si dala skrátiť tehu nohavice, lebo boli príliž dlhé a som si stúpala po nich a ničila ich :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ked budem mať čas ,nechám sa odfotiť :wink: Tak malá sa teraz hrá s babikami v detskej, ja idem robiť ešte kafčo... majte sa zatial pa :dizzy_face:
7. nov 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svieti iba cervena dioda, ako ked mas v neutralnom rezime, ale tuka to vo vnutri, tak predpokladam ze to bude chciet opravu :rolling_eyes: . Samko ho zapol, chvilku isiel a potom zrazu... :angry: :angry: :angry:
tinka, uz sa tesime na foky :wink: :slight_smile:
7. nov 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska tak to je ako naschval :angry: :angry: :angry: :angry:

tinka no veru,este ze ich mame tych mangelov bo inak by sme si fakt pri tych nasich sidlach veru neoodychly :unamused: a ty to teraz potrebujes o to vioac ze uz zachvilku budete 4-ria :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kto tu?
7. nov 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :frowning2: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
7. nov 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej danny,
Uz spinkate?
7. nov 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj miska,uz ano,ale ja som grogy po dnesnom dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabika ti zase nespinkala, ci si unavena aj s drobcekom
7. nov 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aleale spinkala,len ja uz akosi nevladzem ked som hore asi od 7-00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. nov 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti verim, ja som byvala dost unavena ked sme cakali Samka a neviem si predstavit keby sme cakali druhe teraz, to by som chodila spavat asi so sliepkami a asi skor ako Samko :sweat_smile:
7. nov 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska no veru asi o tom to bude,ale nejako zcvladneme zvladli ine zvladnem aj ja :wink:

a Vy sa ako mate,a ako ste to poriesili s tou telkou?
7. nov 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial nijako, zavolame jednemu chlapikovi a potom sa uvidi, ale hadam to nebude drahe, lebo ma svihne. Zato teraz je u nas mrtvo, dokonca aj tatino zaspal co sa nudil, len ja tu tukam do klavesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska tak to ti verim,ten moj tu sedi vedla mna a cita letaky,caka kedy ho pustim k pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nic moja idem ho ja pustit a hodit si sprchu a do hajan,zajtra moja maminka oslavuje narodky teda ma ich dnes ale oslava je zajtra tak aby som bola do ruzova vyspinkana...bru nocku :pensive:
7. nov 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tak sa pekne vybuvaj a zajtra pekne oslavte :wink: a pozdrav drobceka v brusku :dizzy_face:
7. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska oki...este som sem na chvilku nakukla kym sa mi vysusi hlava lebo s mokrou spat ist nechcem aby som nemala rano na hlave vybuch :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

a VAm prajem krasny slnieckovy vikendik :slight_smile: :wink:
7. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky...na chvilku som nakukla kto tu? :slight_smile:
8. nov 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby ako ste víkendovali? :slight_smile:
9. nov 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka ahojky,my sme oslavovalui kedze maminka moja mala narodeninky :slight_smile: :wink:
9. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj danny a ako bolo na oslavke
9. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka celkom fajn a vy sa mate ako?
9. nov 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok