• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
no my sme dnes mali návštevu, bol tu ujov kolega.. mala som niečo s pc tak mi to dali dokopy... malej asi idú zúbky, večne slintá :rolling_eyes: a taká je ako 100 čertov.. :rolling_eyes:
9. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, Maťka... :slight_smile: :slight_smile:
Danny, maminke všetko naj.... :wink:
9. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
moni ahojky,a maminke odkazem ked s nou budem :wink:

mati mi hovor,aj moja je poslednou dobou nejaka jedovata asi nam zacina obdobie vzdoru,ale zase ked ani moc jest nechce neviem ci sa jej nahodou netlacia posledne zubky teda 5-ky stolicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj moni ako sa máte?

danny my sme mali problém papať asi pred dvomi týždňami :rolling_eyes: našťastie to prešlo klop, klop
9. nov 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maťka, rovnako.... :wink:
9. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
matka tak hlavne ze uz papate :wink: ,o GAbiku sa zatial moc nebojim..ved ma nejake tukove zasoby od hladu nezomrie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som mala strach lebo som u nej neni zvyknutá

bože dnes ujo domov doniesol mandarínky, malá sa šla za nimi potrhať :sweat_smile:
9. nov 2008 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mňam, ani sa jej nečudujem....
moja sa zase ide potrhať za hroznom.... :grinning: keď vidí stapec na stole, začne ukazovať na skrinku s miskami, tak jej podám jej ružovú :grinning: , potom tie bobule otrhá ako divá zver, potom beží k umývadlu a podá mi mislu, nech umyjem a potom sadne a papá... a beda, keď jej do misky niekto stčí ruku... to kričí, heeeeej, mojeeee :grinning: :grinning:
A takto sa to opakuje, kým strapec nezmizne... :grinning: :grinning:
9. nov 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je zlaté :slight_smile: to u danielky tiež treba rýchlo šúpať.. lebo keď vidí že mandarínka tak už ham ham ale s pomarančom ju neoklameme :grinning:
9. nov 2008 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute, vidím, že reč je o ovocku, no našej Sophi momentálne nič z ovocia nejde, a to lúbila skoro všetko - teraz zje len jablčka a sem, tam mango, iné do nej nedostaneme... ani banány, ani mandarinky, či hrozno :rolling_eyes:
No a cez víkend nás chytila choroba - hnusný kašel - dnes hovorila dr. že nejaká viroza, takže furt niečo sa rieši :stuck_out_tongue_closed_eyes: som z toho niekedy grogy :zipper_mouth:
No a Dany aj my začíname mať asi obdobie vzdoru... neviem či nám tie naše detúrence nedávajú najavo už žiarlivost na bábenka v brušku , alebo čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dúfam, že sa to zlepší :wink:
10. nov 2008 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
takze tinka nrboj niesi sama,ani moja Gabika moc ovocie nemusi :stuck_out_tongue_closed_eyes: nedostanem do nej nic v surovom stave :unamused:
a co sa týka vzdoru nasich babuliek....veru aj mne to tak niekedy pripada....ale snad bude vsetko tak ako ma byt.Ozaj tinka vy uz viete na 100-pro co budete mat?ci este ee?
10. nov 2008 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pekny slnecny dnik prajem :slight_smile:
11. nov 2008 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dany práveže stále to nie je na 100% :unamused: tak snád v utorok budúci týžden sa to dozviem... lebo budem mať velký uzv :wink: Sophinka našťastie vôbec nemá teplotky a aj kašel ustupuje - klop, klop... poctivo mi papá sirupček, tak snád budeme do víkendíku fit, lebo ani von teraz moc nechodíme :unamused:
Kde ste zas všetky?? :confused:
11. nov 2008 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tinka ja tuuu :slight_smile:
11. nov 2008 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasny dnik vam prajeme :slight_smile: :wink:
12. nov 2008 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
miska aj my napodobne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2008 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako sa mate?
Pozeram ze uz si v 16tt, ale to bezi :confused:
12. nov 2008 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute, no vela ste tu nepokecali zase :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To počasko je otrava - dnes je celý deň šero a smutne - už snežiť by mohlo :dizzy_face: No dnes sme si dali kratšiu prechádzku do lekárne a pokúpili sme čajíky tehotenské aj detské :wink: No a triedili sme ozdoby na mikuláša - pomaly budeme zdobiť bytík :dizzy_face:
12. nov 2008 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

no veru miska ten cas bezi,pri Gabike si ani nestiham uzivat druhe tehu,tinka urcite vie o com hovorim :sweat_smile:

tinka-veru pocasie je na dve vecy,ja byvam cez obed taka ospala ze chodim spavat s Gabikou :grinning: :grinning: :grinning: ,inak aj ja som si dnes poriadila tehu cajik a aj prechodnu bundu v Tescu za polovicnu cenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2008 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No veru viem dobre Dany o čom hovoríš :wink: No ale o tom je druhé tehu... a čo by si robila, keby ti už malá vôbec nespinkala poobede??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: No radím vám, čím skôr detom zoberiete dudulu , tým lepšie... No naša ho už ani nespomenie, len ten poobednajší spánok chýba mne aj jej :rolling_eyes: Ale do siedmej to vždy nejak vydrží a potom je hotová :sweat_smile: no ja s ňou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Čo ste dnes porábali?? :confused:
12. nov 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tinka-mi mame dudulku uz len na spinkanie ale zatial to neriesim,by som to asi nevydrzala keby mi cez obed nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2008 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A teraz ti už hajka?? :confused:
12. nov 2008 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No vieš, ak si spomínaš mne bolo strašne zle v začiatkoch tehu asi až do štvrtého mesiaca :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže bez spánku by som to nezvládla a kvôli tomu sme čakali, a radšej dudu nechali...ale akonáhle som bola v norme tak sme to zatrhli :wink: no lutovala som , že sme jej nezobrali skôr, lebo ked bola na to navyknutá aj poobede - len s tým hajat, potom to už vôbec nešlo... :rolling_eyes:
12. nov 2008 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tinka este nespinka ale uz serblikuje,idem zabalit ritku a hned som tvoja :wink:
12. nov 2008 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre, už som si prečítala aj IP... tak možno tu ešte pobudnem :wink:
12. nov 2008 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mno okik,tak daj rychlo vediet ci si este tu alebo mozem zdrhnut do vane :grinning: :grinning:
12. nov 2008 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. nov 2008 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ty si už asi zdrhla však?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nie som este tu :grinning:
12. nov 2008 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
som sa zacitala do jednej temy....a mam teda dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes: skopirujem ti link ak chces.... :confused:
12. nov 2008 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok