• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
simi dakujem :slight_smile: :wink: ,este tak vediet co to bude :grinning: a budem mat jedny z najkrajsich vianoc :grinning:
18. nov 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :wink: Dnes som mala krásny dníček, videla som bábenko v brušku na velkom uzv a dokonca sa konečne ukázalo v plnej kráse - takže pohlavie je na 1000% dievčatko :dizzy_face: čakáme našu druhú vysnívanú princezničku :slight_smile: a Sophinkinú sestričku :dizzy_face: Ale hlavne ma potešilo, že je všetko ako má byt a bábo pekne rastie a sa vyvíja :dizzy_face: No a dnes som bola na preventívku u zubára aj s manželíkom a obaja sme bez kazov - klop,klop :dizzy_face: A na zajtra som sa objednala ku kaderníčke... A vy ste mali aký den??? :confused: Dany pekné brušenko, zajtra mi mangel slúbil , že ma vyfotí tiež :wink:
Mňam a lángoše lúbim tiež, ale teraz nemôžem :cry: a niekde mám aj perfektný receptík - v lete som ich robievala, a cesto vydržalo v chladničke štyri dni :dizzy_face: Baby nerobte mi chute :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej tesim sa s tebou,a este raz Gratulujem k dievcatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tesim sa s tebou aj s toho ze je vsetko oki,teda tak ako ma byt :wink:
ja som bola dnes rano na krv kvoli AFP testom,vysledky budu o tyzden tak som zvedava ci je vsetko oki :wink:

ozaj tinka ked uz to vies na 10000000% zmen si udaje v pase :wink:
ozaj a ake meno mate vybrate pre babulku?
18. nov 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany, už som si zmenila údaje v pase :wink: díky , by som aj zabudla.... :zipper_mouth: No a pre babulku máme dávno meno, len ho ešte nehovoríme nikomu moc, aby ma nikto nepresviedčal, že máme meniť, lebo vieš kolko ludí, tolko chutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ak chceš do IP napíšem, hm?
18. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, aj ja chceeeeeeeem vediet, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face:
18. nov 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zrejme tu už neni je nik

tinka teda už som sa aj o zubárovi dočítala tak som rada ked je všetko v poriadku a k dcérke a sestričke ešte raz blahoželáme :dizzy_face:
18. nov 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, aj ja posielam gratulko k dievcatku a tiez som velmi rada ze je vsetko oki :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

Nam dnes blbol cely den net, takze sme boli na tichom odchove az do teraz :angry: , ale uz je hadam vsetko v oki.... a zajtra si maju prist pre Tv a mozno do dvoch dni bude hotovy, tak som rada, pokial nebudem pocut cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
18. nov 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, blahoželám k princezničke a som veľmi rada, že je hlavne zdravučká..... :dizzy_face: :dizzy_face:
Aj ja som zvedavá na meno.... ja odhovárať nebudem, to je každého vec, i keby bola Gertúda.... :wink: :wink:
18. nov 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predsa tu este niekto je :slight_smile:
Ako sa mate a co ste dnes porabali, hmmm?
18. nov 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miška, my dnes v podstate nič, malá nechcela ani teraz zaspať :angry: len pred chvíľou šla a teraz som začala kus žehliť no moc sa mi nechce a vy?
18. nov 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka jasne napis :slight_smile: :wink:
19. nov 2008 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak škoda, že som včera zdrhla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No dakujem babenky ku gratuláciam :dizzy_face: Tak viete čo??? Ked ste také zvedavé, uverejním to tu pre vás :wink: Od začiatku sme sa s manželíkom zhodli, že po Sophii dáme Cynthiu - čítaj Sintia :dizzy_face: Zdá sa nám podobné ako Sophia - takže asi tak :wink: A odhovárania neprijímam :sunglasses:
19. nov 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odhovárať nebudem, mne sa to celkom páči... :wink: :wink: :wink: :wink:
19. nov 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, aj mne sa celkom paci a hodi sa aj ku Sophi :slight_smile:
19. nov 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby díky, ste zlaté :dizzy_face: Akurát som prišla od kaderníčky, no poriadne ma ošvacala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neva, trošku väčšej zmeny nezaškodí však?? :sweat_smile: No možno večer sa tu zídeme, papa
19. nov 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cynthia je super :grinning:
19. nov 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka a foto nebude? :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
19. nov 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holki poradte mi někdo malej má od rána krupičku po celém těle a na zádech to má červeny má to i na obličeji,teplotu nemá,papá normálně,co to může být???
19. nov 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hancas, alergia pravdepodobne, čo si jedla ty, ak dojčíš, ak nie ,čo papala malá?
19. nov 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já už bohužel nekojím ani jsem nekojila mám dvojčátka a mlíka bylo málo,právě celý den přrmýšlím co papal ale papal vše co už měl a má každý den,ale nemůže to být třeba tím že jsme v pondělí čistili koberec a on po tom lezl nemůže to být s toho???
19. nov 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-Cynthia je krasne meno aj mne sa paci je take nezvycajne ale pekne :wink: :wink:

inak babulky GAbika je chora...dnes sme boli u dr a ma ATB :frowning2:
19. nov 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany, Daskak dakujem aj vám za podporu mena :dizzy_face:
No Hancas aj ja si myslím že alergia, kludne aj tým čistením koberca to môže byť - musíš to sledovať a uvidíš za tri dni či to mizne, alebo pribúda....
Dany to mi je lúto :frowning2: A čo jej je??? Teraz je vela detičiek chorých, ako bola nedávno aj naša Sophie - ved začalo sa to kašlom, trošku teplotkovala - 1.deň a potom soplíky :unamused: No a aké ATB vám predpísala??? :confused: Ja sa vlastne ani nevyznám čo to ATB je presne... len ma každý upozornuje, aby som antibiotiká malej nedávala... NO ale ten sirup na kašel čo dr. predpísala, nebol ATB... A na teplotku Brufen, alebo Panadol - to je ATB??? :confused:
Som z toho jeleň :rolling_eyes:
Miška už som aj odfotená, ak sa podarí, pridám čosi :wink:
19. nov 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka tesim sa :wink:
Nemusis sa bat Brufen ani Panadol nie su ATB. Ja som rada lebo moja Dr. nepredpisuje ATB ako na pase, najskor vyskusa normalne lieky a ak nezabera tak to berie ako najnutnejsiu moznost.

danny, to mi je luto, tak Gabike zelame skore uzdravenie :wink: :slight_smile:
19. nov 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka jeeeej ake krasne velke brusko uz mas :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miši tak to je dobrá dr :wink: Fotky som pridala :wink:
19. nov 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka Gabika ma ATB cedrox,uz ich davnejsie mala,dr povedal ze ma hnis na lavej mandle.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: Wau, dnes som tu prvá :grinning: No práve som nedávno prišla z diabetologického vyšetrenia a zachvílku mám volat pre výsledky :wink: Mám hodinku čas, tak mám vyložené nohy a kávičkujem, netujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom fičím do poradne na druhú :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes mám ozaj ulietaný deň :rolling_eyes: A večer ideme konečne pre malú, tak sa teším na ňu moc :dizzy_face:
Dany díky, no rastieme, ale však aj vy :wink:
No tak už rozumiem tým ATB :confounded: A nemusia jej vyberať mandlu?? :confused:
20. nov 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ,
tinka, krasne brusko :slight_smile:...... Sophi ako narastla, uz je z nej velka slecna :wink:, to ti verim ze ti uz chyba ....a nadhernaaaa kuchyna :dizzy_face:
20. nov 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka, máš krááááásne bruško :dizzy_face: :dizzy_face: a veľmi si opeknela, kočka.... :wink:
Danny, Gabika nech sa rýchlo uzdraví, aj Jarko dnes začína druhú kúru ATB sirupu proti kašľu, už kašle mesiac :confounded: :confounded: krv mal v poriadku, žiadne baktérie, Chiarka už má železa dosť.... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babenky :wink: Monki no a ako sa volá sirup ktorý berie??? Na ňom je vyslovene napísané, že antibiotikum??? :confused: Baby ja som v týchto veciach antitalent :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak teraz som volala pre výsledky z Dia a sú ok :dizzy_face: No už sa idem obliekať pomaly do poradne... možno sa dnes ešte ozvem, papa
20. nov 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok