• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
matka krasne fotto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uvidíte ako im to spolu pôjdem :wink:
16. nov 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany no my máme krásne šatičky po Sophinke - skoro nové niektoré :wink: takže ak bude babenka ozaj nepotrebujeme oblečenie... teraz som začala prať a triedit z pivnice šatičky - vlastne babina mi ich vyperie aj vyžehlí :wink: ja len triedim :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pri Sophi sme mali hlavne žltú, bielu , oranžovú zo začiatku farbu, potom až ružové... :wink: A jasné, predávat už môžem, tretie nehrozí a aj budem pre teba bude zlava :wink: Dve sú ideál u nás :dizzy_face:
No čo ja som počula, vraj od januára 2009 platí aj na druhé a tretie dieťatko ten príspevok 25000sk - no už v eu, ktorý sa vypláca až po dožití 28 dní dieťata po narodení :wink:
16. nov 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nic babulky rada som s Vami pokecala ale uz je vela hodin a mne sa zyva,idem teda haji za nojimy dvoma detmi...muzikom a dcerkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,snad sa tu aj zajtra stretneme v takomto hojnom pocte,a dufam ze to tu nebudete zanedbavat :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bru nocku :wink: :pensive:
16. nov 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka a teraz sa dozvieš aké bude pohlavie? :dizzy_face: nechcelis te si nechať prekvapko? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

danny tak dobrú nocku
16. nov 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Maťka Maťko si malú moc oblúbil však?? :confused: :wink: To je supiš :dizzy_face: Aspoň máš aj ty podporu a čas na seba , kým on sa venuje malej hm? :confused: Inak vy ste nejaké živé o tomto čase, kedy chodievate hajat?? :sweat_smile:
16. nov 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, bruuu nocku :slight_smile:
16. nov 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany ty prvá zdrháš?? :angry: Ja mám prednost ee?? :grinning: Brúúúúúúú noc :pensive:
Mati práveže sme zvedaví, aj kvôli veciam po Sophinke, či mám prať všetko aj šatôčky, alebo len univerzálne farby :zipper_mouth: a tak....no neviem či sa to v utorok dozviem , budú mi robiť velký uzv, tak snád sa mi už dobre otočí a ukáže sa v plnej kráse :wink:
16. nov 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez vikend chodim okolo 00:00, ale cez tyzden najneskor o 22:30, lebo ked uz mame tu postel, tak Samko potom robi neplechu :sweat_smile:
16. nov 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miši akú neplechu?? :confused:
16. nov 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miši tak ty máš teda výdrž :wink: Ja aj ked som nebola tehu, tak som bola grogy už o deviatej, desiatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ale ja som zase spachtoš od mala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru až je mi to čudne niekedy :sweat_smile: ale pristalo by mu jedno :sunglasses: a danielka ho má moc rada zle si robia a všetko čo sa stane, keď hocičo urobí tak keď sa jej opýtaš kto to urobil tak mako :grinning: a môj spánok no.. chodím neskoro
16. nov 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati o tebe viem, že si niekedy ani nepospíš :unamused: No furt sa to nezmenilo??? :confused: Alebo už lepšie spávaš o niečo?? :confused:
16. nov 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a obaja chcete dievčatko? :confused: či ocko chce chlapčeka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky už aj mňa to ťahá, som strašne rada, že sme pokecali, Mati a ty odpisuj častejšie oki?? :wink: Ja sa budem snažiť tiež, dobrú nocku vám prajem :pensive:
16. nov 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy lepšie niekedy horšie.. no mne sa s tým akosi nič nedeje.. priznám sa že pár krát som siahla po prášku na spanie :zipper_mouth: ale to už boli také tie vrcholné situácie...
16. nov 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka aj ja sa budem snažiť nejako.. dobrú noc aj tebe :pensive:
16. nov 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babulky,tak vcera sme sa konecnce po dlhom case opet vsetky zisli.... :slight_smile: tak by to mohlo byvat castejsie :slight_smile: :wink:
17. nov 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
danny suhlasim :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
17. nov 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska jeeej ty tu?ja som dosla kuk dajake receptiky na polievocku bo mi akosi dochadza inspiracia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, napodobne, my ideme robit langose, tak som prisla kuknut nejaky recept :slight_smile:
17. nov 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnaaaaam langose nerob chute lebo poslem mangela do obchodu na kvasnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny :grinning: :grinning: :grinning:
Prvy krat ked sme ich robili (pred asi 1,5 rokom), tak sa nam nepodarilo cesto ale hadam teraz sa podaria :sweat_smile: , lebo mame strasnu chut na langose :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
17. nov 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska tak drzim palceky a potom daj vediet ako sa VAm podarilo a ako chutili :wink: mne ich vzdy spravi mama lebo tiez neviem urobit obre cesto :sweat_smile:
17. nov 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nato ze sme (teda Igi) robili len 2x kysnute cesto tak boli celkom dobre a aj Samkovi chutili, teda aspon sa tak tvaril :sweat_smile:
17. nov 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska tak to je super ci mi teda chute narobila neviem ci zajtra nespravim aj ja :grinning:
17. nov 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, krasna foto vy ale krasne rastiete :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
17. nov 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska dakujem ved sa ani nestiham divit akou rychlostou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. nov 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. nov 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny tak vy pekne rastiete, už aké máš bruško krása :dizzy_face:
18. nov 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok