Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
9. dec 2008

som sa sekla..zle som skopirovala 😅 😅 😅 😅

http://www.zlacnene.sk/letak/1695/p/11/

michalag
9. dec 2008

jeeej ten je podareny 🙂 aj mne by sa taky zisiel, len keby aj fungoval, tak ako normalny 😅 😀

dannynka
autor
9. dec 2008

no len sa budem modlit aby ho maly 😒 😒 😒 😒

dannynka
autor
9. dec 2008

no nic,mangel akurat dosiel s prace,tak ho pustim za comp a idem ja haji...pa pa a bru 😔

michalag
9. dec 2008

danny bruuu nocku
Ja asi tiez pojdem skor spat, lebo som nejaka mimo 😒

dannynka
autor
9. dec 2008

miska len chod...mne akosi zacalo brucho krutit,tak asi kazdu chvilku niekam poletim.....a navyse aj futbalista v bruchu je este aktivny 😀 😀 😀 😀

michalag
9. dec 2008

ja som este tiez tu, drahy povedal ze za chvilku pojde buvat aj on, tak na neho cakam, len dufam ze to nebude dlho, lebo mi uz klipkaju ocka

dannynka
autor
9. dec 2008

miska tak sme tu este obe..ale ja uz musim letieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet 😅

michalag
9. dec 2008

no drahy uz ide buvat, tak idem aj ja do postielky 🙂
Bruuuuu nocku 😉 🙂 😔 😔 😔

dannynka
autor
9. dec 2008

oki bruuuuu 😔

dannynka
autor
10. dec 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dannynka
autor
10. dec 2008

odpoved mi pridalo az na 4-ty krat..... 😠 😠 😠 😠 😠

michalag
10. dec 2008

Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinakul
10. dec 2008

ahojte maminky 🙂
Ako sa máte?? 😕 My sme dnes boli v MC a o tretej zase ideme von - do lekárne, rozlúčiť sa s terajším gynekologom, a dáme manželíkovi skrátiť nohavice nové 😉 No spravíme si prechádzku aj s kočímkom a bábikou 😵
Vidím, že niektoré ste sa už poriadne rozbehli v pečeníííííííí 😝 robíte mi len chúťky 😖 😝 😝 😝 ale asi aj ja sa na niečo dietného zmôžem 🤐

dannynka
autor
10. dec 2008

ahojte 🙂

kto tu?

michalag
10. dec 2008

Ahojte,
danny ja, ale az teraz 😝

dannynka
autor
10. dec 2008

miska nevadi....hlavne ze si dosla.... 😉
ja som akurat dopiekla kolozvarsku kapusticku,a varim polievocku na zajtra 😉

michalag
10. dec 2008

ja som pred chvilou dovarila kyslu zemiakovu polievku, mnam uz sa zajtra na nu tesim 🙂

dannynka
autor
10. dec 2008

tak super...mnaaam ja kapusticku mozem.... 😀 😀 😀

ja pre zmenu teraz robim cesto na fukane rozky 😉

dannynka
autor
10. dec 2008

no nic cesto zarobene,mozem rano zacat piect a teraz sa pomalinky pozbieram do hajan 😉

bruu nocku,bo polnoc uz je za dverami 😅 😔

michalag
11. dec 2008

Ahojte
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinakul
11. dec 2008

čaute 😉
No vela ste tu včera nenakecali 😝 Ale asi každého premáha tá únava však?? Vonku je desne daždivo zase 🙄 a žiadny sneh 😠
Ja varím teraz filé so zemiakovou kašou a Sophinka sa hrá v detskej - je tam už bordel ako v tanku 🤐 😅 Ale pekne sa aspoň vyhrá, kým si ja porobím 😝 Včera jej manželík z práce doniesol autosedačku s novou bábikou a nevie sa vyhrať 😅 Že jej to posiela kolegyňa manželíková, ona už má väčšiu dcéru, tak jej niečo kúpime tiež 😉
Dnes len oddychujeme domka, v takom nečase konečne relax... 😝 Ale už fakt nevládzem pomaly nič robiť, teda len s prestávkami 😝 Ste tu niektorá?? 😕

michalag
11. dec 2008

tinka, ja 😉 🙂
Ja mam nastastie naverene, tak sa hrame, ale vecer ked pride drahy z roboty sa chystam upratat kupelku. A v sobotu maju prist svokrovci, tak nech sa zajtra nemusim nahanat
Inak s tou unavou je to aj u nas, az nato ze ty mas na to pravo, kedze ste dvaja 😉 🙂 . Ale dnes som ako kladivom tresnuta, kedze nas drobec sa o 00:00 zobudil a bol vyspaty, nastastie lezal v postely a hral sa s plysakmi a recnil si, ale mne to nedalo spat, kedze uz je vo velkej a bala som sa aby nam nebehal po byte a nieco nevystruzlikal 🤐, nakoniec zaspal o 2:00, ale zato rano bol hore o 6:00 🙄

dannynka
autor
11. dec 2008

tinka-veru uz sa ti to krati 😵

misk-to sa ti zvykne takto v noci budit 😕 😅

michalag
11. dec 2008

danny, uz davno sa to nestalo, ze bol hore. Zobudit sa zobudi, ale hned aj zaspinka

dannynka
autor
11. dec 2008

miska-asi nemal svoj den alebo sa mu nieco snivalo... 😒

michalag
11. dec 2008

asi ano, lebo sa zobudil s placom a potom sa uz uplne prebral, ale ani teraz mi dlho nespal nejakych 45 minut

dannynka
autor
11. dec 2008

hmm,asi nema svoj dnik,alebo ma "blbe"obdobie 😒 ,prajeme aby sa mu cim skvor polepsilo 😉

michalag
11. dec 2008

dakujeme 😉

tinakul
11. dec 2008

Baby dnes mi malá zaspala o šiestej 😝 Som zvedavá kedy sa zobudí 🤐 Dúfam, že ráno niekedy 😝