Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
31. jan 2009

aj my prajeme pekny vikend 😉 🙂 🙂 🙂

dannynka
autor
31. jan 2009

ahoj miska,dnes to vyzera tak ze mi asi ani Gabika spat nebude....tak vecer lahnem do postele ako vyzmykana spongia 😝 😝 😝 😝 .Mangel isiel k svokrovcom auto upratat a ja som na Gabiku sama 😅

dannynka
autor
31. jan 2009

uz sa hra Gabika s krsnym takze sa im idem venovat,pa pa mozno vecer 😅

michalag
31. jan 2009

danny, to ti verim 😅
oki, len chod za Gabikou 😉 a nech ta velmi nezmorduje

tinakul
31. jan 2009

Ja tu mám teraz maminu, tak vegetím... malá hajká, poslúcha, Sophinku akurát zobrali do detského kútika, takže si pôjdem pospať trošku.... 😝 Inak ešte som ani kočíkovať nebola - však len dva týždne sme domka, ale pediatrička to ešte neodporúčala... V pondelok pôjdeme prvý krát do poradne, tak to bude premiera 😅 lebo ani ja som odvtedy nebola medzi ludmi 😝
Dany to je zaberák ked Gabika nespí však?? 😕 A ešte je na teba upnutá??? U nás sa to zmenilo, už začína byť tatinova viac 😉 tak som aj rada, že nemusím byť všade.... 😉

alanis855
31. jan 2009

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

http://www.obezita.kubikula.net/

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová

dannynka
autor
31. jan 2009

tinka-no veru je to zaberak ked nespi,ale ved ty si to este dobre pametas 😅 😅 😅 😝 .A co sa tyka Gabiky ked ma nevidi tak je dobre,uz spala aj u nasich na noc a vobec sa po mne nepytala takze v pohode,len ked ma vidi tak sem tam si zmysli ze vsetko mama,ale to uz je len malokedy 😉

tinakul
31. jan 2009

Tak vidíš Dany upravuje sa to postupne 😉 A ked prídeš z nemocky už bude možno upnutá na tatina viac, ako to bolo aj u nás 🙂
Teraz som nakojila, bábiky spinkajú, tak sa túlam trošku po nete... A čo je s Maťkou neviete?? 😕

dannynka
autor
1. feb 2009

ahojte,peknu nedelu prajem 🙂
tinka-snad ju to casom prejde uplne 😉 Tak vidis ze uz aj u Vas sa to upravuje ze uz mas aj vecer chvilku pre seba 😉
co sa tyka matky veru neviem,iba mam info od maci ze uz robi teda chodi do prace tak uz nestiha net 😒

tinakul
1. feb 2009

No to sú mi novinky, Dany a vy ste v kontakte s Macou?? 😕 A ako sa jej darí, sem ani nechodí 🙄 ...
Manželík zaspal s malou Cynthi a mamina je vonku so Sophi... Ja zas pečiem koláčiky, mnam 😝 A vy čo robkáte???

alanis851
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
autor
1. feb 2009

tinka-s macou som pisala len raz na skype,ked mal jej drobec 2-rocky a odvtedy znova nic 😒

ja som dnes ako mechom prastena,ai zly tlak od rana sa mi hlava kruti a je mi divno....aj teraz sa chystam do vane a haji 😔

alanis852
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinakul
2. feb 2009

Dany to čo bol za príspevok nad tebou?? 😅 😕
Dany to bude tým počasím asi, a aj tehotenstvom,my sme ráno boli prvý krát v poradnie so Cynthi 😉 Priprala ukážkovo, za tri týždne skoro kilo a vyrástla 2cm 😉 Všetko oki, posielajú nás budúci týžden aj na klbiky, čo je povinné 😝 samé behačky, no prvý rok je hlavne o tom 😉
Dany a ty sa normálne aj kúpeš, alebo len sprchuješ?? 😕 Lebo ja som dodržiavala, že žiadne kúpanie 😝 a veru vana mi chýbala v tehu poriadne - ten relax s penou 😝

dannynka
autor
2. feb 2009

tinka ten prispevok to bola asi ta ista osoba ako prvy prispevok na tejto srtanke 😠 tak asi adminky zakrocili 😉 😉

jeej tak Cynthii sa dobre dari,ved papa maminke mliecko tak bodaj by nie....ak biüdes mat viac casu hod fotto 😵 aj spolocnu 😉 s tebou 🙂
co sa tyka kupania tak ako kedy,niekedy mam chut na vanu tak si ju napustim a niekedy len na sprchu.....aj ked som cakala GAbiku som nevedela ze sa nemoze kupat a som sa do konca tehu normalne kupavala a aj tak som Gabiku prenasala a nic sa nestalo 😅 😅 😅 😅
ozaj a ty ako po cisarkom uz lepsie?brucho neboli?

tinakul
2. feb 2009

No mňa už jazva vôbec nebolí, len ešte to nemám zahojené - mne sa to zdurilo a začalo aj mokvať 😝 No našťastie mastička zaberá a ošetrujem si to repíkom lekárskym tak už sa to pekne hojí - snád do konca šestonedelia budem fit úplne, ešte som trošku zoslabnutá, že von si netrúfam 😖 A vy čo nove??? 😕
A ostatné baby sú kde??

dannynka
autor
2. feb 2009

tinka tak to je super ze uz sa to hoji,zachvilku ani nebudes vediet ze ta nieco bolelo alebo ze si tam nieco mala 😉 A neboj,casom aj sily naberies ono to chce svoj cas 😉
ja som si cez obed chvilku s GAbikou pospinkala,tak mi je trosku lepsie uz je doma aj mangel tak sa moze venovat Gabike a ja mozem varit.A chvalabohu ani na postu dnes nemusim,lebo balik co som cakala mi ujo z posty co to rozvaza na aute doniesol domov,pekne az ku dveram,a abika sa uz hra s hrazdickou co mi prisla pre mimi 😀 😀 😀 a na nej je pisane ze pre deti od 0-18 mesiacov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

co je s babami netusim,snad sa tu nejaka ukaze,miska mata kde ste? 😒

dannynka
autor
3. feb 2009

pekny dnik prajem aj ked troska zamraceny a asi bude aj uprsaný 😝 ☹ 😒 😅

martinadt
3. feb 2009

ahojte, hlásim sa po niekoľkých dňoch.. ale nebola som na nete, boli sme na Slovensku na pár dní.. pozrieť kamarátov aj u Maťka teda jeho rodičov.. hodila som aj nejaké staršie novšie fotky malej..

tu sneží už niekoľko dní ževraj, dnes to pokračovalo, tak sa bol Maťko s Danielkou sánkovať..

michalag
3. feb 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
matka krasne fotky z Danielky je uz hotova slecna 😉 🙂 😵

baby a kde ste ostatne?
Nejak to tu viazne 😅

dannynka
autor
4. feb 2009

ahojte,
jeeeej len som nakukla a stratena ovecka sa nam tu ukazala 😀 😵 😀 ,hned akjo dam Gabiku spinkat kuknem fotto malinkej 😉

miska-no veru nejako posledne dni to tu je o nicom,musite sa viac snazit 😠 😝 😀 😀 😀 😀 ,jedinba ktora sa moze ospravedlnit je tinka lebo ta ma teraz dolezitejsie povinnosti 😵 😵 😵 😵

michalag
4. feb 2009

halo, halo, kto tu?
jasne ze tinka je ospravedlnena 😉
danny, ako sa mate a co malicke a Gabika? Uz aj vam sa to pomaly ale isto krati 🤐

dannynka
autor
4. feb 2009

ahoj miska,no veru krati,uz aby to tu bolo 🙂 😵 🙂

matka*krasne fotto ako ti Didinka uz narastla,a fesanda po mame 😉

michalag
4. feb 2009

mna asi sibne, Akurat ked som maleho prezliekla do pyzamka a dala spat, tak zacali nad nami menit radiator a pilili a vrtali to, tak som uz bola 5x za Samkom a samozrejme ze vzdy ked zaspal tak zacali 😠 😠 😠 , no a od posledneho je uz hore uplne. A to sme uz boli aj za nimi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 . Ten byt uz prerabaju od konca minuleho roka. Aj ked nechapem co mozu tak dlho v 1-izbovom byte

dannynka
autor
4. feb 2009

miska-to velmi dobre poznam aj u nas na prizemy prerabali skoro dva mesiace a bolo to pocut vsetko az k nam a to byvame na 4-tom 😠 😠 😠 😠
a navyse som nahnevana,lebo pred chvlkuo sa mi GAbika zobudila,a bola precikana az za usami,a to uz bola od soboty nedele krasne cez obed bez plienky a nepocikala sa,tak teraz musim prat 😖 😠 😒

tinakul
4. feb 2009

čaute, no dakujem babenky že som ospravedlnená 😉 tak len sem tam nakúkam, ale snažím sa vám vždy ozvať aspoň... No teší ma, že Maťka si sa ozvala - a krááááásne fotočky malej si pridala, ozaj fešanda 😵 Ja nemám čas ani na fotky, ale nebojte, budem robiť nový albumček, len kedy, to neviem..
Miška to je na nervy v panelákoch, furt niekto niečo musí prerábať a s tým nič nenarobíme, majú na to právo 🙄 Nikoho nezaujíma, že tvoje dieťa vtedy spinká... 😠 Nuž preto by som chcela niekedy rodinný domček 😵
Dany no to sa stáva s tým cikaním, ešte aj u škôlkárov... a našej Sophi sa niekedy - hoc asi len dva krát sa stalo aj to ked bola chorá, že sa prečurala v noci... ale stalo sa.... to ešte potrváááááá...

dannynka
autor
4. feb 2009

tinka-no veru,s tym cikanim,musim este dakde kupit tu plachtu aby si to neodnasal chudak madrac 😅 😝

dannynka
autor
5. feb 2009

pekny dnik prajem 🙂

michalag
5. feb 2009

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂 ,

dannynka
autor
5. feb 2009

miska som Ta nestihla,dnes sme s Gabikou vstavali o 9-30 tak cez obed ani spat nesla a uz je pomalinky vecer a ona je este stale duracelka 😅 a ja uz ledva stojim na na nohach 😝