Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

martinadt
13. feb 2009

ahojte, danny ako sa máte?
my sme sa práve vrátili z plávania 😵 malá je unavená pije čajík a v kľude ležká 😀 😝

martinadt
13. feb 2009

baby naozaj kde všetky ste? ☹

dannynka
autor
13. feb 2009

matka teraz uz chvalabohu tu,urobili sme si vyletik do bratislavy malu som nechakla u nasich a pred chvilkou sme prisli 😅

michalag
13. feb 2009

AAAhojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

michalag
13. feb 2009

danny, co ste boli nieco nakupit, ci len tak?

matka, super foto 😉 🙂

tinakul
14. feb 2009

Mati ja nestihám 😀 😝 Síce malá klop-klop má dnes už päť týždnov, a prespinká celý dník, ale so Sophi sa musím zaoberať o to viac... ale našťastie je poslušná, i ked denný spánok a oddych mi nehrozííííííí 🙄 Ale zvykám si, len ani na net už nie je tolko času, lebo manželík príde večer, obe slečny kúpeme pomaly, večeriame, uspávame a potom si pár slov povieme a ani sa nenazdáme a je desať hodín...
Teraz manžel išiel so Sophi do Madarska - kúpiť ružovú tortu a sviečky - kedže slečna má zajtra tri roky 😝 to ale letííííííííííííííííí 🤐 No a ja varím rizoto a Cynthinka hajinká v detskej na velkej posteli zatvorená sa slní - lebo trošku je ešte do žlta - a mám zapnuté vysielačky 😉 Ked sa mi dá, tak prispievam, nebojte 😉 Len na tie fotky som ešte nemala akosi času....

dannynka
autor
14. feb 2009

ahojte 🙂
miska boli sme pre pc,mangel nasiel na inzerat tak sme si sli pre neho ososbne,akurat teraz sme u nasich a brasko s mangelom na nom este nieco vylepsuju tak netujem od braska s notebooku 😀 😀 😀 tra 3aj😀

tinka no veru to ale letiiiiii,ze zajtra 3rocky....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

no nic Gabikia mi tu uz

dannynka
autor
14. feb 2009

ahojte 🙂

miska boli sme si daco vybavit 🙂 ale len na otocku 😉

tinka 😉 veru ten cas leti,ved este len tot sa narodili a uz mame doma velke slecny 😒 😅 😀

dannynka
autor
14. feb 2009

zas mi tu Gabika daco postukala tak somposlala prispevok na 2krat 😀

tinakul
14. feb 2009

Dany 😀 trpíš samomluvou??? 😕 😀

michalag
14. feb 2009

tinka 😀 😀 😀 s kym sa ma danny rozpravat ked je tu chudatko sama 😝

dannynka
autor
14. feb 2009

tinka sem tam ano 😀 😀 😀 a navyse som pisala z braskovho notebooku a nevedela som na nom pisat 😅 😝 😀

dannynka
autor
14. feb 2009

miska este ze si ma zastanes 😀 😀

michalag
14. feb 2009

danny 😉 🙂

dannynka
autor
14. feb 2009

som ta tu objavila na vedlajsej teme tak som dufala ze nazres aj sem 😉
Gabiku mam sice este hore,akurat veceria aj s tatom tak si vychutnavam svoju chvilku za pc 😀 lebo potom tu bude mat mangel robotu kedze sme menili pc a treba do neho este vela veci naistalovat 😉

tinakul
14. feb 2009

Naše babenky spinkajú a my s manželíkom si pripíjame na valentínka 😵 Bude lepšie mliečko 😀 😎
Dany sa vyhováraš na notebook?? 😝 😀

michalag
14. feb 2009

jasne ze vas pridem kuk aj sem 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

dannynka
autor
14. feb 2009

tinka no nieze vyhovaram ale naozaj na nom este moc neviem kedze doma mame klasika pc,a navyse teraz este aj nový vcera sme si boli pre neho v Blave,tinka som si na Teba spomenula.....a aj som si pohromzila ked tam u Vas vecer zacalo tak strasne snezit a smykalo sa ale nastastie soferoval mangel a za sencom to ustalo 😉

michalag
15. feb 2009

Ahojte, krasne nedelne ranko 🙂

tinka, Sophi vsetko naj, naj, naj, najsamlepsie k jej dnesnym 3 rockom, hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky a aby vam robila stale velikansku radost tak ako doteraz 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 🙂

martinadt
15. feb 2009

dobré ránko.. pripájam sa k Miške

Tinka všetko najlepšie k dnešným tretím narodeninkám Sophi a aj tebe mojko 😵 😵 😵 aby ste boli zdravnučké, šťastnučké a aby si to s dvomi kočkami domka zvládla na jedničku 😵 dúfam že to dobre oslávite 😝

dannynka
autor
15. feb 2009

ahojte 🙂

tinka aj od nas vsetko naj naj Sophinke k jej 3-rockom,vela zdravicka stasticka,vela darcekov a aby ste ju posluchali 😀 😀 😀

tinakul
15. feb 2009

DAkujeme babenky, že ste na nás nezabudli 😵 😵 😵 😵 oslavujeme už druhý den, budú aj fotečky neskôr 😉 Malá Cynthi nám trošku ožltla, lebo nesvieti slniečko - tak je na fotkách ako žltá ako čínania 😝 Inak som prejedená aj z torty - ak chcete posielam kúsok z nej..... 😀 😎

dannynka
autor
16. feb 2009

tinka tesime sa na fotto 😵 🙂 😉

michalag
16. feb 2009

Ahojte, prajem krasny zaciatok noveho tyzdna 🙂 😉

dannynka
autor
16. feb 2009

miska aj my Tebe 😉

dannynka
autor
17. feb 2009

😕 😅 😒 😀

michalag
17. feb 2009

Ahojte, prisla som vas len pozdravit. Zase nad nami prerabaju byt (uz 2 den menia elektrinu v celom byte), tak mame rusno 😠 😒 . To by som aj prezila ze maly mi nespi, ale ja som uplne KO, dnes sa mi nenormalne kruti svet a kedze ako posledna som schitila chorobu, tak... Keby som mohla tak cely den hadam prelezim v postely. A to som Samimu slubila ze poobede pojdeme do obchodu na boboch 😅 🤐

Dufam ze vy ste zdrave aj s ratolestami 😉

tinka, uz sa tesim na fotocky 😉 🙂

danny, krasne rastiete 😵 😵 😵

michalag
18. feb 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ,,

dannynka
autor
18. feb 2009

dobre ranko 🙂

miska dakujeme,veru rastieme a uz ledva stiham za Gabikou 😅
a co sa tyka prerabania tak prajem silne nervy,aj u nas tu tak prerabali vyse mesiaca jeden byt no islo ma porazit 😠

dannynka
autor
18. feb 2009

pekny vecer prajeme 🙂