Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
24. feb 2009

pekný utorkovy dnik prajem 🙂

michalag
24. feb 2009

dannynka, aj my vam 😵 🙂 😉

dannynka
autor
24. feb 2009

miska ale teraz vazne sa tu nejako pbchadzame sakris 😠 😒

michalag
24. feb 2009

danny, ved to, uz dlhsiu dobu sme sa tu nestretli ☹ 😔 ☹ 😔 , kazda v inom case 😝 😅

michaelkap
24. feb 2009

kdo by měl čas a chtělo se mu prosím o hlas nejlépe 5 hvězdiček děkuji http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=4111

dannynka
autor
24. feb 2009

miska ved to 😅 😅 😅 😅

dannynka
autor
25. feb 2009

ahojte babulky teraz tu asi nikdo nebude ale co so mnou ked nemozem spat 😒 😝 😅

martinadt
25. feb 2009

ahojte kočky ako sa máte?

dannynka
autor
25. feb 2009

matka vy celkom fajn,az na to moje nespanie a Vy?

dannynka
autor
25. feb 2009

kde sa zase flakate babulky 😠 😀 😀 😀

dannynka
autor
27. feb 2009

😒 ☹ 😒 ☹ 😒 ☹

simka9122008
27. feb 2009

Ahojte ako žijete, mne sa dnes taaaak nič nechce, pred chvíľou tu snežilo jak divé, no zase bude čľapanica fúúúúj
Danny a ty ako sa cítiš?

miriam17
27. feb 2009

hojte, mam na Vas otazocku....je to normalne ked my doktorka povedala ze mam dost zvetsenu cystu??a nic nepodnikla??ako sa to lieci a je to nebezpecne???

dannynka
autor
27. feb 2009

simka-veru aj ja som taka ze sa mi nic nechce ale co uz,citim sa ako velryba 😅 😅 😅 😅 😅 a Vy ako?deticky posluchaju?

miriam v tom ti neporadim 😒

simka9122008
27. feb 2009

No malý majú teraz prázdniny no konečne posledný deň, lebo doma je to s ním na nevydržanie a vonku sa dlho byť nedá v tej čľapanici, tak to mám s nimi doma pestré

dannynka
autor
27. feb 2009

simka-vikend pred nami tak snad nebudes na deti sama, 😉 mna to caka zachvilku ked budem duomamou tiez mi to asi troska potrva kym sa zabehnem 😅 😅 😅 😅

simka9122008
27. feb 2009

Neboj nič dostaneš sa do toho kolobehu, ja už robím všetko automaticky, už si pripadám niekedy ako robot, ale moje detičky by som nedala za nič na svete

michalag
27. feb 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 , je tu niekto? ci zase sama 😅 🤐

martinadt
28. feb 2009

ahojte baby, ja sa chystám práve spať.. ešte som zbehla niečo kuknúť na net..som vyšťavená, Dadka mala od rána horúčky, cez obed si pospinkala dlhšie ale teraz večer len plakala 🙄 neviem či to nebudú ďalšie zúbočky ☹ asi ju to bolí.. no uvidím ako bude zajtra možno skočíme aj k dr. 😖
ujo má zajtra voľno tak ak stihnem tak vás dočítam keď bude malá spinkať..zatiaľ pá

dannynka
autor
28. feb 2009

dobre ranko 🙂

simka-jasne ze dostanem len zaciatky budu trosku tachsie 😅 😅 😅

matka tak prajeme Didinke nech zubky cim skvor vylezu a je znova oki 😉

tinakul
28. feb 2009

čaute 😉 Zopár fotiek som vám pridala do dvoch albumíkov, tak kuknite 😉
Mati teraz čítam o Danielke, tak skoré uzdravenie prajem 😉
Dany ako??? 😕 Ešte vládzeš?? A čo to povolenie - som čítala, ja som ti vravela, že to je nadlho 😒 😠
Miška a ty čo nové?? 😕
Baby ja ledva spím čosi, malá Cynthi stále v noci buntoší aspoň dve hodky a vždy ju musím dať poriadne odgrgnúť aj tri krát - čo trvá teda a ona sa vždy preberie a potom nie a nie zaspať, lebo inak sa budí nato, že sa jej vracia mliečko späť 🙄 😝 Tak to mám veseléééééééé 😝 🤐

dannynka
autor
28. feb 2009

tinka-no co sa tyka povolenia uz je to na dobrej ceste mozno uz buduci tyzden bude 😵 😵 ,ale akurat sa mi pracka pokazila tak som nahnevana,zase dalsie starosti a prasule na necakane vidaje...sakris.... 😠 😒 ☹
Co sa tyka vladania tak este ako tak vladzem aj ked uz dakedy meliem s posledneho,a dnes ma dorazila este aj ta pracka ☹ ,ale inak oki...ved uz zachvilku nastupujem na MD.
a drzime palceky aby sa Cynthii cim skvor to papanie upravilo a aby ste sa spokojnucko obe vyspinkali 😉

dannynka
autor
28. feb 2009

tinka krasne fotto,mala Cynthia je tusim cely tatino 😀 😀 😀 😀 a aj zo Sophinky je uz velka slecna 😵

tinakul
1. mar 2009

Dany díky. A j ty pekne rastieš 😉 Tak tá pračka je ozaj smola 😖 ved bez nej sa nedá fungovat 😝
No Cynthi bude mať asi modré očká po tatinovi, inak má dlhé prsty na rúčkach, aj nôžkach - takže skôr na mňa. a Sophinka má velké hnedé okále po mne a hovoria , že je celá tata 🤐 Tak to máme asi zadelenééééé a spravodlivo rozdelenéééé 😉 Jedna bude modroočka, druhá hnedoočka.... inak neviete do kedy sa bábätkám mení farba očí?? 😕 Ja začínam mať nádchu, a aj Sophi kýcha ostošesť, takže parada 😝 Ani neviem čo pri kojení užívať, kto mi poradí? 😕

dannynka
autor
1. mar 2009

tinka este si tu? 🙂

dannynka
autor
1. mar 2009

tinka-no kvoli tej pracke som ani spat nemohla,sa mi snivalo ze nemozem prat...... 😒 Jeeeeeej,tak budes mat hnedoocku a modroocku 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Tinka-co sa tyka nadchy skus vyskusat homeopazňtika,ja ich beriem aj teraz pocas tehu,na nadchu je dobra Coryzalia mne teda pomaha 😉 a teoreticky to moze aj Sophinka,ja som to davala aj GAbike ked mala nadchu a tiez jej to pomohlo.... 😉

dannynka
autor
1. mar 2009

homeopazňtika-malo byt homeopatika 😉

tinakul
1. mar 2009

Dany díky za tip, skúsime 😉

dannynka
autor
1. mar 2009

tinka neni zac 😉
a ako sa inak dari?babulky posluchaju?

tinakul
1. mar 2009

kde si Dany??