• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
tu :grinning:
len som bola pradlo prevesat s kupelky na susiak co som musela vcera v rukach prat.... :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. mar 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ty si kde hmm?
1. mar 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no to nezávidím :unamused:
Malú som uspala na hučanie digestoru a Sophi išla s tatinom k babine, prídu poobede :wink: Tak si trošku vegetím, i ked sa blbo cítim, škrabe ma v hrdle a hlava bolí :frowning2: A vy čo nové inak??
1. mar 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som mrknút Cynthi, lebo sa vrtela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zdá sa, že spinkáááá, teda oproti Sophi spinká ovela menej... :zipper_mouth:
Čo máte dnes na pláne?? :confused:
1. mar 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
coo na hucanie digestoru? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobre...sice aj mne GAbika zaspavala pri hucaní vysavacu :grinning: .Tak oddychuj ked mozes,mas super mangela ked ta takto "odlahcuje" aby si si mohla oddychnut.... :wink: a ozaj aj na hrdlo je tusim nejake homeo,uz som kukla letak co mam doma a to sa vola homeogene,a je to aj na skrabanie v krku :wink:
no my ani nic take,sa to u nas striedsa dobra sprava zo zlou,sakris... :angry: :frowning2: ,vyzera to tak ze povolenie by uz mohlo byt buduci tyzden...tak som sa tesila....a na to sa nam vcera ta púracka pokazila tak teraz trpnem co c nou bude.... a este aj auto,ale to dnes ide mangel aj s kamaratom opravit,sice tam nic vazne iba vymenit platnicky ale aj to su necakane vydaje.... :unamused: ved to poznas.....som zvedava co nas caka v najblizsiu dobu dalej.... :unamused:
1. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes na plane?no uvidime,v prvom rade pojdem do vane hodit sprchu,a potom asi s mangelom k svokrovcom kde budu robit auto... :wink: nebudeme pri nich pojdeme sa prejst po nvonku ved je tam celkom fajn vtaciky spievaju :grinning: :grinning:
1. mar 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a na obed domov...a poobede uvidime :wink:
1. mar 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany ked sa nedarí, tak sa nedarí, ale sa vám to nakopilo teda :confounded: Bude lepšie, nevešaj hlavu :wink: Hlavné je zdravie... :wink: Dík za rady, pozrem tie homeopatiká :wink:
Ked aj to počasie je na miú jarmilu :frowning2: S malou sa odvážim len na balkon... ved riskovat choroby?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No tak snád do termínu stihnete tú prerábku hm? :confused:
1. mar 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru ako naschval sakris,ale najviac ma hneva ta pracka a opravar povedal ze pride az pondelok utorok a teraz vydrz a trpni co s nou bude ci nebudeme musiet novu kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru toto pocasie je na dve vecy nech uz je jaaaaaaaar :dizzy_face:
no a s tou prerabkou to vyzera ze by sme to teoreticky mohli stihnut,uvidime este ako elektrikar lebo v prvom rade musis on prehodit elektriku a az potom mozme prerabat a ten bol teraz ako naschval 2-tyzdne chorí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, a už je zdravý?? :confused: A čo robí teraz tvoja Gabika?? :confused:
1. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no nevieme cakame povedal ze sa ozve tento tyzden,a ak aj nie tak mu budem volat ci chce alebo ee :wink:

Gabika sa hra s lekarskym kufrikom v obyvacke :dizzy_face: :grinning: pocuva babiky :wink:
1. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lekárska sada vie aj našu zaujat poriadne :wink: A čo varíte dnes dobrého?? :confused:
1. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru,to bol jeden z naj darcekov co dostala pod stromcek :wink:

co dnes varime?polievku mam este od vcera a druhe netusim,snad ma nieco napadne a moznom ostaneme cez obed u nasich a nebudem musiet nic varit...he he

no nic moja idem sa ja venovat rodinke,a nachystat sa lebo zachvilku vyrazame k svokrovcom :wink: pa pa a pekny dnik prajem :wink:

ps-inak pridala som jednu novu fotto do Gabikinho albumu... :slight_smile:

pa pa
1. mar 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééj to je krásnučké s tou zmrzkou :wink: Tak prajem krásny zvyšok nedele aj tebe :dizzy_face: Ved ozík dnes je už marec - páááni to ale letí - no a tento mesiac sa začína jar však?? :confused: :wink:
1. mar 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka dakujem :slight_smile:

ta oprava auta nedopadla dobre...museli sme ho nechat u nasich a zajtra ho budu robit v servise naproti nasim,teda aspon dufam ze zajtra...sme museli busom domov no hruuza :unamused:

veru uz je marec,a na prvy jarny den ma moj mangel meninky :grinning:
1. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím že ste to tu kočky rozbalili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tinka obzerám tu vašu princezničku dokola no je prekrááááásna :dizzy_face: kiežby som mohla vrátiť čas aby aj s Dadky bolo také mimisko :sweat_smile:

danny a čo máte s autom? :confused:
1. mar 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:

matka brzdy treba vymenit...a veru je to dolezite a bez toho sa neda na nom chodit :confounded: :frowning2:

inak pekna fotto v pase,ale na fotto niesi ty :sweat_smile: vsak?
2. mar 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
Krasny zaciatok noveho tyzdna :wink: :slight_smile:
danny, to je smola, ale ako ja hovorim auto je ako druhe dieta :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tinka, Cynthi je prekraaaaaaaaasna princeznicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mate to dobre podelene, jedna hnedoocko a druha modrocko :slight_smile:
Ja mam nad PC fotku Samiho ked mal len 3 hodiny a najnovsie a vzdy ked sa na ne pozriem, tak sa mi to zda ako keby to bolo len vcera kedy sa narodil, strasne ten cas leti :sweat_smile: :zipper_mouth:
2. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska-veru ked sa to džube tak vsetko a poriadne,ale uz zacina svitat na lepise casy.....zajtra by sme mali mat auto,ideme si aj novu pracku pozret,a asi aj povolenie uz bude :slight_smile: :wink:
veru ako ten cas leti,ved zachvilku uz bude mat Samko 3-rocky :sweat_smile: :sweat_smile:
2. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky.. zas len na skok :sweat_smile:

danny ďakujem aa tak myslím že je jasné a zreteľne viditeľné že nie.. :wink:

ako sa máte? čo počasie na sk? :confused:
3. mar 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky a maminky :wink: som tu novacik, ale v 20tt tehulkovania, tak reku ze sa pridam :slight_smile: brusinko uz zacina pekne rast, buduci tyzden ideme na USG, sme zvedavi, ci bude babygirl, or babyboy :o)... kto popise? cmuky, krasny dnicek.
3. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: Vitaj cathuska... bola si tu v čase, ked my nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale každá sa teraz obchádzame akosi :zipper_mouth: gratulujem k tehu :wink: A čo by ste chceli mať ??? :confused:
Mati koho to máš v pase?? už nám prezrad :sunglasses: :grinning: Veru je krásne mať zase miminko, človek sa na také malé nevie vinadívat a vždy si ju túlim k sebe , lebo Sophi je už iné kafe - ona sa nerada objíma ked nemá náladu :zipper_mouth: no už začína byť z nej slečna :dizzy_face:
Tak čo Dany?? Máte auto , povolenie a pračku???????????????? :confused: Daj vediet ako ste na tom...
Ja som nakapatá ako doga :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: No dopujem sa vitamínmi a smrkám, kýcham, ucpatý nos, no des a hrôza...kedy to skončí neviem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

tinka ano huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mame povolenie takze cez viken prerabame :wink: ,aj pracku uz mame vybratu vo stvrtok nam ju dovezu a staru si zoberu zo sebou....a auto by malo byt asi zajtra :sweat_smile: ,ze by zacalo svitat na lepsie casy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš Dany, gratulko :dizzy_face: Som ti hovorila, že nevešaj hlavu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka dakujem,veru..nic sa neje take horuce ako sa navari :sweat_smile:

inak supis fotto v pase :wink:
3. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. mar 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, my mame podobnu a sme s nou velmi spokojni :wink: :slight_smile: ... super, asi vam naozaj svita na lepsie casy :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tinka, ten nas sa chce stale bozkavat a laskat :sweat_smile: :grinning: , dokonca mi minule strcil jazyk do pusy :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
3. mar 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska aj my sme mali teraz indesitku a sa pokazila :sweat_smile: ,ale kedze inak som s nou bola spokojna tak sme to znova riskli :sweat_smile:
3. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vzdy sa moze objavit poruchovy vyrobok, hoci je s nim spokojnych 1000 ludi a funguje im aj 5-10 rokov bez pokazenia (to je podla mna) len o nahode :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ktory akurat dostanes
A ako sa inak mate?
matka, nejak si sa zmenila vo vyzore :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale zlata foto :wink:
3. mar 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska ved to,mozno to bola iba nahoda,dufam ze nam tato nova vydrzi dlhsie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

my sa mame v ramci moznosti,mame toho teraz vela tak moc nestiham,a navyse auto v oprave tak vsade chodit autobusom a este aj ta prestavba v pondelok sme sa dohodli a uz v sobotu robime a ja este nemam vypratany ten priestor kde sa bude robit takze to stihame s odretymy usami :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. mar 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok