Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
1. mar 2009

tu 😀
len som bola pradlo prevesat s kupelky na susiak co som musela vcera v rukach prat.... 😒 ☹ ☹ ☹

dannynka
autor
1. mar 2009

a ty si kde hmm?

tinakul
1. mar 2009

aha, no to nezávidím 😒
Malú som uspala na hučanie digestoru a Sophi išla s tatinom k babine, prídu poobede 😉 Tak si trošku vegetím, i ked sa blbo cítim, škrabe ma v hrdle a hlava bolí ☹ A vy čo nové inak??

tinakul
1. mar 2009

bola som mrknút Cynthi, lebo sa vrtela 😝 ale zdá sa, že spinkáááá, teda oproti Sophi spinká ovela menej... 🤐
Čo máte dnes na pláne?? 😕

dannynka
autor
1. mar 2009

coo na hucanie digestoru? 😀 😀 😀 😀 dobre...sice aj mne GAbika zaspavala pri hucaní vysavacu 😀 .Tak oddychuj ked mozes,mas super mangela ked ta takto "odlahcuje" aby si si mohla oddychnut.... 😉 a ozaj aj na hrdlo je tusim nejake homeo,uz som kukla letak co mam doma a to sa vola homeogene,a je to aj na skrabanie v krku 😉
no my ani nic take,sa to u nas striedsa dobra sprava zo zlou,sakris... 😠 ☹ ,vyzera to tak ze povolenie by uz mohlo byt buduci tyzden...tak som sa tesila....a na to sa nam vcera ta púracka pokazila tak teraz trpnem co c nou bude.... a este aj auto,ale to dnes ide mangel aj s kamaratom opravit,sice tam nic vazne iba vymenit platnicky ale aj to su necakane vydaje.... 😒 ved to poznas.....som zvedava co nas caka v najblizsiu dobu dalej.... 😒

dannynka
autor
1. mar 2009

dnes na plane?no uvidime,v prvom rade pojdem do vane hodit sprchu,a potom asi s mangelom k svokrovcom kde budu robit auto... 😉 nebudeme pri nich pojdeme sa prejst po nvonku ved je tam celkom fajn vtaciky spievaju 😀 😀

dannynka
autor
1. mar 2009

a na obed domov...a poobede uvidime 😉

tinakul
1. mar 2009

Dany ked sa nedarí, tak sa nedarí, ale sa vám to nakopilo teda 😖 Bude lepšie, nevešaj hlavu 😉 Hlavné je zdravie... 😉 Dík za rady, pozrem tie homeopatiká 😉
Ked aj to počasie je na miú jarmilu ☹ S malou sa odvážim len na balkon... ved riskovat choroby?? 😝
No tak snád do termínu stihnete tú prerábku hm? 😕

dannynka
autor
1. mar 2009

no veru ako naschval sakris,ale najviac ma hneva ta pracka a opravar povedal ze pride az pondelok utorok a teraz vydrz a trpni co s nou bude ci nebudeme musiet novu kupovat 😝
veru toto pocasie je na dve vecy nech uz je jaaaaaaaar 😵
no a s tou prerabkou to vyzera ze by sme to teoreticky mohli stihnut,uvidime este ako elektrikar lebo v prvom rade musis on prehodit elektriku a az potom mozme prerabat a ten bol teraz ako naschval 2-tyzdne chorí 😝

tinakul
1. mar 2009

Aha, a už je zdravý?? 😕 A čo robí teraz tvoja Gabika?? 😕

dannynka
autor
1. mar 2009

tinka no nevieme cakame povedal ze sa ozve tento tyzden,a ak aj nie tak mu budem volat ci chce alebo ee 😉

Gabika sa hra s lekarskym kufrikom v obyvacke 😵 😀 pocuva babiky 😉

tinakul
1. mar 2009

No lekárska sada vie aj našu zaujat poriadne 😉 A čo varíte dnes dobrého?? 😕

dannynka
autor
1. mar 2009

no veru,to bol jeden z naj darcekov co dostala pod stromcek 😉

co dnes varime?polievku mam este od vcera a druhe netusim,snad ma nieco napadne a moznom ostaneme cez obed u nasich a nebudem musiet nic varit...he he

no nic moja idem sa ja venovat rodinke,a nachystat sa lebo zachvilku vyrazame k svokrovcom 😉 pa pa a pekny dnik prajem 😉

ps-inak pridala som jednu novu fotto do Gabikinho albumu... 🙂

pa pa

tinakul
1. mar 2009

Jééééj to je krásnučké s tou zmrzkou 😉 Tak prajem krásny zvyšok nedele aj tebe 😵 Ved ozík dnes je už marec - páááni to ale letí - no a tento mesiac sa začína jar však?? 😕 😉

dannynka
autor
1. mar 2009

tinka dakujem 🙂

ta oprava auta nedopadla dobre...museli sme ho nechat u nasich a zajtra ho budu robit v servise naproti nasim,teda aspon dufam ze zajtra...sme museli busom domov no hruuza 😒

veru uz je marec,a na prvy jarny den ma moj mangel meninky 😀

martinadt
1. mar 2009

vidím že ste to tu kočky rozbalili 😝

tinka obzerám tu vašu princezničku dokola no je prekrááááásna 😵 kiežby som mohla vrátiť čas aby aj s Dadky bolo také mimisko 😅

danny a čo máte s autom? 😕

dannynka
autor
2. mar 2009

dobre ranko 🙂

matka brzdy treba vymenit...a veru je to dolezite a bez toho sa neda na nom chodit 😖 ☹

inak pekna fotto v pase,ale na fotto niesi ty 😅 vsak?

michalag
2. mar 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
Krasny zaciatok noveho tyzdna 😉 🙂
danny, to je smola, ale ako ja hovorim auto je ako druhe dieta 😅 😝 😀
tinka, Cynthi je prekraaaaaaaaasna princeznicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a mate to dobre podelene, jedna hnedoocko a druha modrocko 🙂
Ja mam nad PC fotku Samiho ked mal len 3 hodiny a najnovsie a vzdy ked sa na ne pozriem, tak sa mi to zda ako keby to bolo len vcera kedy sa narodil, strasne ten cas leti 😅 🤐

dannynka
autor
2. mar 2009

miska-veru ked sa to džube tak vsetko a poriadne,ale uz zacina svitat na lepise casy.....zajtra by sme mali mat auto,ideme si aj novu pracku pozret,a asi aj povolenie uz bude 🙂 😉
veru ako ten cas leti,ved zachvilku uz bude mat Samko 3-rocky 😅 😅

martinadt
3. mar 2009

ahojte kočky.. zas len na skok 😅

danny ďakujem aa tak myslím že je jasné a zreteľne viditeľné že nie.. 😉

ako sa máte? čo počasie na sk? 😕

cathuska
3. mar 2009

ahojte tehulky a maminky 😉 som tu novacik, ale v 20tt tehulkovania, tak reku ze sa pridam 🙂 brusinko uz zacina pekne rast, buduci tyzden ideme na USG, sme zvedavi, ci bude babygirl, or babyboy :o)... kto popise? cmuky, krasny dnicek.

tinakul
3. mar 2009

ahojte 😉 Vitaj cathuska... bola si tu v čase, ked my nie 😝 no ale každá sa teraz obchádzame akosi 🤐 gratulujem k tehu 😉 A čo by ste chceli mať ??? 😕
Mati koho to máš v pase?? už nám prezrad 😎 😀 Veru je krásne mať zase miminko, človek sa na také malé nevie vinadívat a vždy si ju túlim k sebe , lebo Sophi je už iné kafe - ona sa nerada objíma ked nemá náladu 🤐 no už začína byť z nej slečna 😵
Tak čo Dany?? Máte auto , povolenie a pračku???????????????? 😕 Daj vediet ako ste na tom...
Ja som nakapatá ako doga 😝 ☹ No dopujem sa vitamínmi a smrkám, kýcham, ucpatý nos, no des a hrôza...kedy to skončí neviem... 😝

dannynka
autor
3. mar 2009

ahojte 🙂

tinka ano huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mame povolenie takze cez viken prerabame 😉 ,aj pracku uz mame vybratu vo stvrtok nam ju dovezu a staru si zoberu zo sebou....a auto by malo byt asi zajtra 😅 ,ze by zacalo svitat na lepsie casy 😅 😅 😅

tinakul
3. mar 2009

No vidíš Dany, gratulko 😵 Som ti hovorila, že nevešaj hlavu 🙂 🙂 🙂

dannynka
autor
3. mar 2009

tinka dakujem,veru..nic sa neje take horuce ako sa navari 😅

inak supis fotto v pase 😉

dannynka
autor
3. mar 2009

toto je ta pracka co sme kupili 😉

http://www.hej.sk/biela-technika/obchod/23002/i...

michalag
3. mar 2009

danny, my mame podobnu a sme s nou velmi spokojni 😉 🙂 ... super, asi vam naozaj svita na lepsie casy 😉 🙂 😵 😵 😵
tinka, ten nas sa chce stale bozkavat a laskat 😅 😀 , dokonca mi minule strcil jazyk do pusy 😅 🤐 🤐 🤐 😀

dannynka
autor
3. mar 2009

miska aj my sme mali teraz indesitku a sa pokazila 😅 ,ale kedze inak som s nou bola spokojna tak sme to znova riskli 😅

michalag
3. mar 2009

vzdy sa moze objavit poruchovy vyrobok, hoci je s nim spokojnych 1000 ludi a funguje im aj 5-10 rokov bez pokazenia (to je podla mna) len o nahode 😅 😝 😉 ktory akurat dostanes
A ako sa inak mate?
matka, nejak si sa zmenila vo vyzore 😅 😝 😀 😀 😀 😀 , ale zlata foto 😉

dannynka
autor
3. mar 2009

miska ved to,mozno to bola iba nahoda,dufam ze nam tato nova vydrzi dlhsie 😅 😅 😅 😅

my sa mame v ramci moznosti,mame toho teraz vela tak moc nestiham,a navyse auto v oprave tak vsade chodit autobusom a este aj ta prestavba v pondelok sme sa dohodli a uz v sobotu robime a ja este nemam vypratany ten priestor kde sa bude robit takze to stihame s odretymy usami 😅 😅 😅