Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
3. mar 2009

danny, hlavne aby ste to stihli do prichodu drobceka 😉 🙂

dannynka
autor
3. mar 2009

no ved to 😅

inak akurat teraz ide mangel menit ventil na pracku bo ten co mame je na hovno,tak sme kupili novy aj s novou prackou.....a to je 23-00 pomalinky 😅 😅

michalag
3. mar 2009

ty si este tu 😲 a ja ze uz hajas
a idete robit velku prerabku? Myslim ci to vyzera na dlhsie?

dannynka
autor
3. mar 2009

miska no som,mangel skusa robit ten ventil 😅

no robota je to na jeden dva dni..ale to upratovanie bude....a v mojom stave...nejako bolo nejako bude.. 😅

dannynka
autor
3. mar 2009

no nic idem ja uz pomalinky do hajan,bo rano mi treba skoro vstavat,bo idem papiere na socialku vybavit na nastup na MD 😉 Bruu nocku 😔

michalag
3. mar 2009

danny, aj tebe bruuu nocku 😉 🙂

dannynka
autor
4. mar 2009

miska napodobne aj ked mne sa vobec neda spat 😒 ☹

dannynka
autor
4. mar 2009

pekny dnik prajeme 🙂

michalag
4. mar 2009

aj my prajeme krasny dnik 🙂
dnes je vonku skarede 😠 😠 😠 , vobec netusim ako unavim toho mojho certika 😅 , kedze vonku sa aspon vybeha 🙂

dannynka
autor
4. mar 2009

miska no veru otras je vonku ani mi nehovor.....bleeeee,sme boli doobedu bo som si chcela MD vybehat a fukal am hrozny vetrisko a sa tam aj akosi zacalo pomracat 😒

michalag
4. mar 2009

a vybavila si?
Ja nenavidim behacky po uradoch, ale od aprila to caka aj mna 😒 😠 😒 😠 🙄 🤐

michalag
4. mar 2009

teda dufam ze nie, ale vyzera to dost na hovie..o ☹

dannynka
autor
4. mar 2009

miska ee nevybavila,bo zevraj este zamestnavatekňl moj neposlal papiere na socialku....az potom mozem....mangel mi to pondelok zaniesol a este je len streda ale oni maju cas 😝

michalag
4. mar 2009

ved ako vzdy na uradoch 😒 😠
No ten moj certik ani za svet spinkat, stale tam rozprava a hra sa s plysakmi co ma v postely, este chvilu pockam a uvidim 😅

dannynka
autor
4. mar 2009

no veru,ale pani na urade boli ochotne....povedali ze papier moze zaniest potom aj mangel...takze poslem potom asi jeho 😉

no dufam ze ten moj anjelik s rožkami uz spinka idem nakuknut 😉 😉

michalag
4. mar 2009

ten nas certik este nie, ale tento tyzden naobed nejako tazko zaspava
aspon ze boli ochotne a mile, lebo to sa len tak nevidi 😝 😅

dannynka
autor
4. mar 2009

sakris nespi...a to tam lezi uz od 13-00 😠 😠 😠 😠

dannynka
autor
4. mar 2009

miska ta moja vymysla.....ale ked tam za 5-min vojdem a nebude spat tak spravim take rosambo ze uvidi 😠

a pritom ja by som spala ako nemluvna a nemozem bo ma prist elektrikar a mozno by budu volat aj mechanici ohladne auta ze uz je hotove.... 😅 😅 😅

dannynka
autor
4. mar 2009

boze ona nechce spat a ja by som spala ako nemluvna,som v noci nemohla spat tak som bola sso 4-40 hore a az po sprche ktoru som si dala sa mi podarilo zaspat a to uz sme o 8-00 boli hore 😒 ☹

michalag
4. mar 2009

danny, tak je asi nieco vo vzuchu, Sami tiez nespi a to tam lezi od 12:50 😠 , ale ak nezaspi, tak mu vypnem rozpravku a potom mi aj modre z neba povie, len aby som ju zapla naspat 😝

dannynka
autor
4. mar 2009

miska takze u nas 0-bodov......nespi,reve v postielke a ja som hotovaaaaaaa ☹ 😒 ledva stojim na nohach.....fnuk,ale aspon jedno pozitivum....uz volali ze je auto oki,tak ideme pre neho....pekny dnik prajem pa

michalag
4. mar 2009

danny, tak supeeeeeeer sprava 😉 🙂 . Ved Gabika ti aspon vecer skor zaspi 🙂

tinakul
4. mar 2009

Dany a od kedy nastupuješ na MD?? 😕 To poznám, ked nemôžeš spávat - som to zažila tiež v tehu 😝 a teraz by som spávala a nemôžem... celý deň sa potím,dopujem homeop. nadalej a čajíkmi - uf až sa mi mlieko nalieva z tolkého pitia... manžel stráži malú a ja len kojím, rúško mám na puse ako dr. aby som ju nenakazila sa bojííííííím 😝 No nech toto obdobie už prejde.. pračka je pekná..
Vidím, že detičky vám štrajkujú pri poobednajšom spánku 🙄 No naša už nespí odkedy nemá dudu, no už o siedmej zalomíííííí 😉
A Cynthi ani dudu nece - len niekedy už z nudy si ho nechá no len chvílku a vypluje 😝 takže nebude dudlováááááá 🤐

olianko
4. mar 2009

Ahojky 🙂
tinakul tak ty si chora? rychlo sa vyzdrav 🙂
danny a vy stale neviete co to bude? 😨 sa vam drobcek nechce ukazat?
Ja som bola v poradni v pondelok.Vsetko je o.k.Dr.mi ukazal aj pipika a gulky / nie svoje ale drobceka v mojom brusku 😀 / ale foto nemam ziadne ☹
No na dalsiu poradnu idem aj na 3d tak sa veeelmi tesime.
Inak sa mame celkom dobre, Saska cely den nespi , rano vstava o 7mej a vecer o 8mej a ja s vyplazenym jazykom 😝
michalag som myslela ze prekvapis nejakym drobcekom 😅

michalag
4. mar 2009

tinka, tak nech ta choroba uz odide prec, skore uzdravenie 😉 🙂
oli 😅
jeeej, tak budete mat chlapceka, super. Pekne meno ste vybrali 😉 🙂

No my sme tiez nakoniec poobede nespali a vecer isiel spat az o 20:30, ja nechapem kde to dieta berie tolko energie 🙄 , ale ako nahle zalahol tak do 2 minut bol tvrdy ako stolverka 😅 😀

tinakul
5. mar 2009

Oli aj mne sa páči meno Maxim 😵 moc 😉 a díky babule, skúšam sa vypotit den čo den, no furt to mám v sebe, však nemôžem hned čakat zázraky 😔 No lepší sa to akoby...
Veru detičky majú hrozne vela energie 😝 viac ako my...No Oli aj ty to budeš mať veselé ked Saška nespáva 🙄 😝

dannynka
autor
5. mar 2009

ahojte 🙂
tinka na Md nastupujem uz buducu sobotu teda 14-marca 😉 A prajeme Ti skore uzdravenie,aby si bola cim skvor fit,a mola sa nalplno venovat bablkam 😉

oli-no veru aj Tebe to tak leti ako mne,vsak?pri druhom tehu veru uz si nemozes dovolit tak oddychovat ako pri prvom 😅 A veru co sa tyka pohlavia stale nevieme ale po pravde uz mi je to jedno,hlavne ze je zdravucke 😉

michalag
5. mar 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂
danny, tak co dnes spinkate?

dannynka
autor
5. mar 2009

miska dnes ee bo sme o 9-tj vstavali,a aj tak by sa nedaolo lebo mi maju okolo 14-nastej doviest pracku 😅

michalag
5. mar 2009

a vecer ti aspon skor zaspi? ci nie