Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
9. apr 2009

Ahojte 🙂 ,
tak my sme od rana do vecera von, prideme sa domov akurat napapat vyspinkat (ak sa podari, lebo cim viac beha, tym ma viac energie) a zase ideme von a vratime sa az okolo 18:00 (vcera sme prisli az o 19:15).
No cakam kym sa mi spravi cestovina a pojdeme sa prevetrat na piesok 😉
tak sa zatial majte 🙂

dannynka
autor
9. apr 2009

miska veru tak treba,ked je vonku tak krasne tak mi je aj luto davat Gabiku spinkat cez obed lebo prespi to najkrajsie pocasie 😅 😅 .My sme sa tiez pred chvilkou vratili z nakupu a posty,idem Gabike dat polievocku a skusit ju dat haji,a mozno zalahnem s nou kedze som v noci moc toho nenaspala...... 😅 .Tatina mame dlho v robote,teraz maju mooc roboty tak taha od stredy 12nastky tak ho mozno pojdeme vecer cakat autom pred robotu a potom este na vacsi nakup.... 😉 Ale zajtra je uz doma aj pondelok tak si ho Gabika moze na lno uzit 😉 a ja aspon troske oddychnut 😉

dannynka
autor
9. apr 2009

bože co som to spravila som skopirovala zly link 😅 😅 😅 tak este raz teda oprava 😅

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dannynka
autor
10. apr 2009

pekny slnieckovy dnik prajeme 🙂

dannynka
autor
11. apr 2009

no nic ja uz to vzdavam.... 😒 ☹

dannynka
autor
12. apr 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

michalag
14. apr 2009

Aaaahojte 🙂 🙂 🙂 ,
no nejako je tu mrtvo, ale ani sa necudujem ked je vonku tak krasne slnieckovo 😉 🙂 😵

tinka, matka, danny ako sa mate?
danny, tebe sa to uz krati, uz to mas zapar 😉 😵 🙂

Inak my sme boli vcera opekat a Samimu sme nasli prveho kliesta, tak sme ho vytiahli a zatial nic okolo toho nema - nastastie ale neviete ako dlho treba to miesto sledovat???

dannynka
autor
14. apr 2009

ahojte 😉

veru miska vbonku krasne slnieckovo.... 😵 😵

dnes som bola na poradni a uz aj moj dr povedal ze cakame chlapca 🙂 😉

tinakul
14. apr 2009

čaute, tak sme tu a ja na chvílku kuk... no nemám vela času na net, lebo dnes som vybalovala zas celý den veci z výletu 😝 a pranie ani nehovorím.. No, hm obe babule nám v aute celou cestou spinkali , aj sa dobre spotili, mokré vlasy obe... no a ked sa zobudili, to bol des .-- lebo pre Cynthi to bolo všetko nové - prostredie, ludia a tak - tak veru spustila plač riadny -som sa zlakla - - a nemohol sa k nej nikto priblížiť ani prihovorit, lebo sa hned išla rozplakať 😖 😒 No ale na druhý deň americký úsmev na všetkých - tak sa potrebovala oťukať - som si vydýchla... No potom sme boli na dva dni u svokrovcov a tam som sa pochytila so švagrinou - trošku výmena názorov - no hrúza, lebo nie som typ čo sa háda, skôr sa toho vyvarujem a stránim.... takže som rada , že sme domka, u našich som si oddýchla a tá zmena prospela ozaj 😵
Miška ak to nie je červené, myslím, že to je oki - minulé leto aj Sophi mala a sme vytiahli - v ten den som sledovala , potom ee... a nič nemala...našťastie.. 😉
Tak Dany to je super - bude predsa párik 🙂

michalag
14. apr 2009

danny, tak este raz blahozelam k chlapcekovi 😉 🙂 😵
tinka vitaj domka 🙂 , aspon ze si si aspon u vasich trosku oddychla, ono to naozaj dobre padne 🙂
Ani Sami tam nastastie nic nema, takze dobre, ale poviem vam bala som sa teda poriadne, ked viem co taky maly chrobacik dokaze sposobit 😅 😒 🤐 🤐 🤐

A ako dopadla Velka noc?
Mne drahy so Samim prichystali vedierko studenej vody rovno do postele a Samimu sa to tak zapacilo ze chcel aby ma tatino dal do vane a potom ma mohol oblievat tam 😅 😀 😀 😀

dannynka
autor
15. apr 2009

ahojte,pekny slnieckovy dnik prajem 🙂

tinka tak vitaj naspet doma,aspon si si trosku oddychla to naozaj dobre padne 😉 A co sa tyka pohlavia ked uz to aj moj dr povedal tak uz tomu zacinam verit a uz asi zacnem predavat dievcenske vecicky 😅 😀

miska-dakujeme a prajeme Samkovi aby sa mu vsetky chrobaciky zdaleka vyhybali 😉

michalag
15. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
tak my sme sa dnes rano cestou do obchodu zastavili aj v skolke kedze nam stale nic nechodilo. Riaditelka nam oznamila ze Sami je prijaty 😉 🙂 😀 , takze od septembra uz bude velky skolkar 😝 😉 , dokonca nam ukazala aj triedu v ktorej bude ale Samimu sa tam nejako nepacilo, tak sme isli este pozriet saunu, ktoru im robili tuto zimu (maju tam aj jednu triedu pre telesne postihnute deti) takze viac menej to bude sluzit aj im.

tinka a kam si zapisala Sophi do skolky?

dannynka
autor
16. apr 2009

ahojte 🙂
pekny slnieckovy dnik prajem.
Jeeej miska tak zo Samiho bude uz velky skolkar 😵 😵 😵 😵

michalag
16. apr 2009

danny, uz ano 😅 😀 😀 😀

tinakul
16. apr 2009

Dany wau - však ty máš termín už budúci týždeň 😲 😲 😝 😉 Páni to fakt letí, a naša Cynthi má už tri mesiačiky za sebou 😵 neuveritelné... ja sa babenky hlavne teším, že mi už prespinká krásne celú noc - akurát dva krát musím ešte v noci kojit 😉 A cez deň máme pravidelný režim - doobeda spinká na balkone aj tri hodky - tak si porobím domácnost, varenie, žehlenie, upratovanie - zapájam Sophi alebo sa s ňou hrám... aj sa naobedujeme v pohodičke a poobede vyrážame na ihriská 😉 zase ked Cynthi má hajať - takže je v klude a obe kočky mám potom pod kontrolou 😉
Miška to znie dobre tá škôlka... My sme Sophi zapísali do súkromnej cirkevnej škôlky - majú tam rôzne krúžky, aj jazyk anglický... a máme to blizko domu 😉 papier ešte neprišiel... tak čakáme.. a gratulujem k prijatiu Samka 🙂 🙂 🙂

michalag
16. apr 2009

Aaaahojte 🙂 🙂 🙂,
tinka, tak to uz mate super ked ste sa naucili pekne na rezim, ale urcite je to makacka. Na tu skolku som sa pytala len tak ci nahodou nejdete do Dubravky..... inak drzim palce aby vam ten papier prisiel co najskor 😉 😵
Aj v nasej skolke su same kruzky a aj jazyk, ale to az pre predskolske deti (5-6 rokov), ale urcite niekde Samiho dam 🙂

dannynka
autor
17. apr 2009

dobre ranko 🙂

tinka tak ako citam uz ste nabehli na svoj rezim,tak super 😵 😉 ,hned sa TI lepsie "dycha" vsak? 😉 Ja som zvedava ako to zvladneme my 😅

tinakul
17. apr 2009

NO zrovna mi pri uspávaní Cynthi zahajala aj Sophinka, tak obe kočky drychmúúúúúú 😅 aj to sa mi občas stáva 🤐 a Sophi niekedy potiahne až do rána bieleho 😉 no uvidíme, ved aj to počko je dnes všeliakéééééé...
Miška a prečo do Dúbravky si myslela??? 😕
No určite to Dany zvládnete...stačí sa poriandne po pôrode zotaviť a postupne nabehnúť na svoj režim, ktorý bude vyhovovať tebe, Gabike a aj bábu... Mne robí skôr problém ak mám už narušenie režimu, ako ked sa ide na nejaké vyšetrenie, alebo ideme k babinám.. vtedy sa tiež snažím dodržať režim, ale už len cestovanie je o niečom inom ako v bežný deň 😝 Zajtra sa chystá Sophi s manželíkom k našim na víkendík, a ja si konečne riadne upratám bytík zase 😅 lebo cez týždeň mi teda na poriadne upratovanie čas neostáva. Juj Dany dúfam, že sms pošleš hned ako to príde 😉 budem v napätí očakávať 😅 😉

miriam17
17. apr 2009

ahojte nevete my rposim vas poradit nieco a nevolnost na zaludku....aj domace recepty dakujem

dannynka
autor
17. apr 2009

tinka veru dnes je nejaky blby cas,aj mne Gabika zahajala asi o 18-45 tak som teda ze ju necham 20-min aby v 30ci pospala,a ona sa nedala zobudit tak sme ju nechali ze co bude...a ona spala do 20-30,vypytala si mliecko a chcela hajat dalej ale v nasej posteli a vedla seba manzela.....tak teraz hajaju a ja som za pc 😀 😀 😀 a rozmyslam ze idem zbuchnut kolacik zelatinovy kedze som bola vcera oslavenec,dnes je svokor tak aby sme si zmlsli spolu ked mu pojdeme vinsovat 😀 😀 😀 A co sa tyka mimi,neboj urcite Ti dam vediet,uz aby to tu bolo....lebo uz kolkokrat meliem s poslednych sil 😅

tinakul
18. apr 2009

Miriam sú aj čajíky na nevolnosť žalúdku - u mňa zaberajú tie 😉 v lekárni sa kupujú
Dany no že sa ti chce ešte o deviatej niečo zbuchnúť 😝 😅 Ty si na tehulku nejaká aktívna a v poslednom štádiu,hm?? 😕 😅
No babenky ale ja mám dnes normálne veget - malá Sophi išla s tatinom na víkend k babine a ja som so Cynthi domka, už som povysávala celý bytík, požehlila kopisko z celého týždňa , vydezinfikovala kúpelnu, wc, poukladala všetkým šatníky - vytriedila, a obmenila na jar 🙂 no a teraz mám čas aj na kávičku a už sa teším, až sa slečinka zobudí a pomaznám sa s ňou troška 🙂 ved už tri hodky ťahá ako vždy, len pri Sophinke nemám čas na nič, len na varenie, pranie a umývačku riadu - v podstate len odbieham... tak už som zabudla aký je to veget s jedným dieťaťom 😅

dannynka
autor
18. apr 2009

pekny vikendik prajem 🙂

tinka no veru som aktivna a aj tak mi je to prd platne lebo malinkemu sa este nechce na svet aj ked by uz mohol 😅 preto sa snazim byt v jednom kole ale nema to ziadny ucinok 😅 😅 😅 😅
Kolac som este vecer zbuchla a je vyyyyyyybornyyyyyyy 🙂 😉 😝 uz som si aj 4-kusky z neho dala 😅
Tinka a Ty len oddychuj ked sa ti da a venuj sa svojmu druhemu pokladiku naplno 😵

zuzka1199
18. apr 2009

dobry den . chcem vam len povedat ze ak byvate v Bratislave a mate dieta dievcatko vo veku 8-9 tak tu mam
zaujimavost mam bazar odkaz na neho je : http://ez-bazar.blog.cz/ predavam tricka len par krat pouzite je tam moje cislo aj mail keby ste mali o nieco zaujem alebo chceli este mensiu cenu ale su tam nizke ceny . tak sa tam pozrite dakujem .

dannynka
autor
19. apr 2009

krasny slnieckovy dnik prajeme 🙂 😵 🙂

tinakul
19. apr 2009

čau Dany, si stále kinderko po včerajšej noci??? 😕 😅
No Zuzka ja som si to pozrela , fakt pekný bazárik, len pre mňa nie aktuálny 😝 ešte mám malé babenky 😉 a aj ostatné kočky majú malé detičky v pokeci 😉
Inak aj my prajeme peknú nedelu 😵

dannynka
autor
19. apr 2009

tinka jasne ze som....na mna asi nezabera nic 😅 😝 😠 😒 ☹ ,co uz raz to prist musi...tak snad nebudem vynimka 😅 😝 😀

dannynka
autor
20. apr 2009

pekny zaciatok tyzdna prajeme este stale ako kinderko 😀 😀 😀

michalag
20. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
aj my prajeme krasny zaciatok noveho tyzdna 😉 😵 😵 😵

danny 🙂

dannynka
autor
20. apr 2009

ahojte,stale kinderkujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀