• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
ahoj kinderko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany myslíme na teba - sa nemôžem dočkať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mávaš tvrdnutia bruška?? :confused: Alebo teda falošné kontrakcie???
20. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny a uz mate vsetko prichystane pre mimco?
20. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

tinka to je co tvrdnutie bruska alebo kontrakcie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

miska jasne ze skoro vsetko mame,chybaju uz len nejake malickosti ktore sa dokupia cerstve pre mimi ked prideme domov s porodnice,teda myslim veci z lekarne ako lieh na pupcek a borova voda na ocka :wink:
20. apr 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a pekne dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
danny o tej borovej vode na ocka pocujem prvy krat :sweat_smile: :fearful:
21. apr 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny slnecny dnik prajem :slight_smile:

miska ja som pouzivala pri GAbike :wink:
21. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny a naco to je?
21. apr 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No o tej borovej vode som ani ja teda nepočula :zipper_mouth: Dany please vysvetliť :sunglasses:
No a nemáš vôbec tvrdnutie bruška??? Tak to možno ešte prenášať budeš hm?? :sweat_smile:
21. apr 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky kuk sem na tuto temu :wink:

www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=90008&vGroupOffset=0 - 37k -

tinka veru vyzera to tak ze sa bude prenasat mimi,co uz,ked mu je tam dobre :sweat_smile:
21. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MAMINKY AK BY STE SI CHCELI PRIVYROBIT MOZETE SA INFORM..NA MOJEJ MAIL. STR.LENKA_SOROS@POST.SK..
22. apr 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekne slnieckove ranko prajeme :slight_smile:
22. apr 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
jeeej dany pekna foto :wink: :slight_smile:
aj my prajeme krasny slnecny dnik :dizzy_face:
22. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas neviete my poradit??
kupila som si sparglu vo flaske,s neakym zalevom,len neviem ci sa to tak je alebo to treba este neako upravit neviete my poradit..????dakuujem vam...
22. apr 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: Dany ešte stále kinderko?? :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: poctivo sledujem
:wink: No u nás dorazili kolotoče , takže Sophi je celá natešená a už sa nevie dočkať zajtrajška :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cynthi začína strašne slintať a dáva si ručičky do pusy... dnes bola aj rozpálená trošku -žeby už začiatok zúbkov?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To nejak skoro ... ale nech, aspoň by sme mali potom.... :zipper_mouth:
Dany dík za vysvetlenie borovej vody - no my sme ju nepoužívali ani nepoužívam... ale môže to byť dobrá vec :wink:
22. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka jasne este stale kinderko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a co sa tyka kolotocov u nas su uz vyse tyzdna,tak aj Gabika si nevie vybrat,tak si mozes aj ty na zajtra nachystat plnu penazenku euracov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre kinderkovske rano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajoooojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
23. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska pekny vecer :grinning:
23. apr 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, čo ty tu ešte robíš? :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni strassíííííííííííííííííííííííííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :stuck_out_tongue_closed_eyes: no vidím, dany že poctivo strašíš :grinning: No dnes sa kolotoče nekonali, ale boli sme u dr. so Cynthi pretože už druhý deň mi teplotkuje - a vyskočilo to už nad 38 - a čuduj sa svete - má fakt zdurené dasienka - idú nám zúbky a z toho je taká chudatko nesvoja :frowning2: :confounded: ale som rada ,že sú to ozaj zúbky a nič inééé :zipper_mouth: Nech to je už za nami.... Sophi teplotky nezvykla mať pri zúbkoch, takže zas niečo nové pre mňa... tak zatím :wink:
Aj vám to tak letí baby?? :confused: A Maťka ty si kde???
23. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka jeeeej ty tu strasis aj takto v noci :sweat_smile:

chudatko Cynthia,prajeme aby zubky cim skvor vysli a netrapili tak tvojho anjelika :wink: :dizzy_face:
23. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babenky :wink: :slight_smile: ,
danny este si kinderko? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska stale :grinning:
24. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ale veď máš ešte deň čas... :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni ja viem,taaak vela casu pre sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Dany ako??? Dnes ti svieti pôrod :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už aby si to mala za sebou - Ty si aj pri Gabike prenášala?? :confused:
25. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-no vselijako,ale na porod dnes asi ee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Veru aj pri Gabike som prenasala narodila sa mi 9-ty den po termine a aj to mi ju museli vyvolavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takze sa bojim ze to bude aj teraz,jedine cim sa ukludnujem ze tehu netrva vecne,a som pocula ze u nas do 10-dni po termine vyvolavaju takze podla toho by malo byt mimi najneskvor 5-maja na svete :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sa máš teda Dany - takto prenášať - ja som rodila pri obidvoch skôr o nejaký ten týždeň :sweat_smile: Takže sa to opakuje?? :confused: :wink: Si dávam akurát kávičku, Cynthinka mi prestala hnačkovať a teplotkovať, no trošku je ešte nesvoja... a slintá - každý deň hladám zúbok v pusinke či nie je :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a včera mi spali obe kočky aj poobede... dnes išla Sophi do cirkusu - tak zatial papa
Nevie nikto nič o Maťke??? :confused:
25. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
danny, ty co tu este robis? Nemas dnes nahodou TP :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
tinka, aj mna by zaujimalo co je s Matkou a Danielkou :confused:
25. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok