• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
@michalag :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne ze sa stale štuchame :grinning:
10. sep 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, aj ja sem nakuknem raz za čas :sweat_smile: No ako??? nastúpili vaše detičky už do MŠS?? Miši ako sa darí malému??? Dany a Gabiku si nakoniec dala či ee?? :confused: My zatial týždeň chodíme, ale sa jej moc nechce......v tomto upršanom počku.... :rolling_eyes:
17. sep 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul Gabika ostala doma pojde na zapis az vo februarx :wink: ja som ju ani nechcela davat ked som doma,a pekne sa zahraju s Domim a aj kvoli tym studením a uprsaním ranam..a vstavaniu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinakul Sami chodi do MS a jemu sa tam velmi paci, no z tohto pocka sme uz mali sopliky, teda este trosku ma ale chodi do skolky a vyzera ze aj tielieky na imunitu mu pomahaju lebo sa inak celkom drzi :slight_smile: a aj nasa Lucka ma sopliky uz takmer 2 tyzdne :frowning2: , s nou som bola v piatok u dokyny, dala nam Pamycon kedze nezaberal ani Physiomer a ani Nasivin a zobrala jej vyter tak v pondelok mam volat ake budu vysledky
18. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag prajem skoré uzdravenie Lucke a ako dopadli nakoniec tie výsledky??? :confused: To je dobré že Samimu sa páči, už aj Sophi si zvyká lepšie... našťastie sme zatial zdraví :dizzy_face: a nedávam tentokrát žiadne vitamíny... skúsim kolko vydrží tentokrát - spolieham sa trošku ,že jej pomohol pobyt pri mori a čerstvý vzduch v Tatrách :zipper_mouth:
@dannynka - teraz prevláda babie leto našťastie, no aj ja sa desím, až začne to nepríjemné sychravé počasie :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a inak ako ste sa zabývali??? A s tou nehodou to je už oki? :confused:
Cynthinke idú očáky, tak dva dni teplotkovala.... ale na to som u nej vždy pripravená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cez víkend sa ide do cirkusu, možno risknem aj so Cynthi - má to zadara, keby ju to nebavilo :sweat_smile:
@martinadth sem ani nenakukne :angry: :grinning:
23. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul o zubkoch mi nieco hovor,aj Domimu idu,je nervozny s toho vsetkeho ani papat kvoli tomu nechce :frowning2: a este ho aj prehana... :frowning2: a nehoda no coment :frowning2: :frowning2: :frowning2: mozem byt rada ze este nenahanaju a nestihaju mna asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nechcem uz na to mysliet a zabudnut na to....
23. sep 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka to poteší :unamused: inak Dominik má už kolko zúbkov??? :confused: Nám to ide akosi pomaly sa mi zdáááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul Domík ma 7,5 zúbka a Vy? ale tuším sa mu hlasia o slovo dalsie a dalsie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka my máme 12 zúbkov, ale nám vždy idú naraz 4. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teraz - teda dnes som objavila po týchto velkých teplotách čo mala dva dalšie a ešte dva sa neprerezali :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak čakááááááááám...
23. sep 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul tak držím palčeky aby boli zubky cím skvor vonku a aby co najmenej strarosti narobili :wink:
23. sep 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ´dakujem! a podobne aj ja vám budem držať tie palčeky :wink:
24. sep 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul dakujeme aj my :slight_smile: akurat uz sa nám začína b,ížit oslava tak zvazujem co budem piect :slight_smile:
24. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj Gabika už bude mať 4 rôčky ??? Páni moji, to strašne letííííí, ale @dannynka no - ty si predsa šikovná kuchárka, ja len čumím na fb :wink: ty určite niečo suprové vymyslíš :wink:
27. sep 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul dakujem :sweat_smile: veru letí to v nedelu bude mat :slight_smile:

chcela by som jej torticku upiect a potiahnut ju,no uvidíme co sa mi nakoniec podarí :grinning: :grinning:
27. sep 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinakul čo ma ohováraš? a poza môj chrbááááááááát :angry: :grinning: nakukla som náhodou a v priebehu zajtrajšieho dňa sa určite ozvem aj na FB :wink:

nás choroba zatiaľ obchádza ale musím povedať, že nám začalo snežiť na kopcoch a radikálne sa ochladilo :confounded:
28. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinadt drahá to sa musím načertiť,aby si sem zavítala :grinning: ale vyšlo ta :wink: To je super, že vás choroba obchádza - kedže Didi je už v kolektíve :wink: U nás tentokrát začiatok MŠ podobne, aby som nezakríkla :zipper_mouth: No dúfam, že na fb sa stretneme :wink: A prosím ťa nestraš so snehom, ja som ešte v tom, že je "babie leto " !!!! :sweat_smile:
@dannynka potom nezabudni tortičku pofotiť :wink:
29. sep 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@martinadt jeeej Matka pekne od Teba ze si sem zavítala :o)

@tinakul neboj nafotím aj s oslavencom :grinning:
29. sep 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka Gabike vsetko najlepsie k dnesnym krasnym 4 rokom!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michalag moooooooooooc dakujeme :slight_smile:
3. okt 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete mi poradit nieco dobre na vypadavanie vlasov????? strasne mi vypadavaju a uz mam strach si ich aj cesat a umyvat lebo vzdy mi ich vela vypadne ..... ak to takto pojde dalej tak za chvilku budem plesata :frowning2: :angry:
3. okt 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag mne pomohlo ostrihat. Predpokladam, ze kojis a z toho ti vypadavaju. V podstate, cim dlhsie vlasy mas, tym su viacej namahane. Takze skratit na co najkratsie (nemusis dohola :grinning: ) a pockat si na priaznivejsie hormonalne casy.
3. okt 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bosa_noha nekojim uz vyse 2,5 mesiaca :frowning2: takze z toho to byt nemoze a uz som sa aj ostrihala a stale mi dost padaju :unamused:
4. okt 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj trošku oneskorene, ale všetko naj prajeme malej GAbike :dizzy_face: vela lásky, šťastíčka a zdravíčka @dannynka
a @michalag - Miši aj mne padali asi do jedného roka po pôrode, potom to prešlo....nedala som nič, ale v lekárni odporučia nejaké výrobky...ak by ťa to moc trápilo...

Máme prvú škôlkársku chorobu po mesiaci - čo pokladám za úspešné celkom... no ale aj Cynthi je chytená - mám čo robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: klasika škaredý kašel + soplíky..... ten kašel je najhorší - uf. tak sa liečime.....
4. okt 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinakul jeeej tak prva choroba :frowning2: , tak to prajeme rychle vyzdravenie, ale super ze aspon takto Sophi vydrzala :slight_smile:
4. okt 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul dakujeme :slight_smile: inak pekna profilovka :wink: a prajem skore uzdravenie babulkam,veru aj tento hnusny cas chorobam dost pomaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@michalag aj mne este stale padaju ale nie vela....ako radi tinka,zbehni do lekarne tam Ti ucite poradia :wink:
4. okt 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka dodatočne všetko najlepšie Gabike k 4 rôčkom :slight_smile:

@michalag na vypadávanie vlasov som jedla kremík a tuším zinok 2x denne, voľne dostať v lekárni a nestojí veľa :wink:
4. okt 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@martinadt dakujeme :o)

babulky nejako nám upada tema to tu uz nikdo nechodí hmm?
18. okt 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ja tu :grinning: špehujem furt ... ved táto téma mi bola najbližšia vždy ešte ked ma sem escada dostala :sweat_smile: - sa mi to zdá ako 100rokov keby uplynulo odvtedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako žijete a čo máte nové??? :confused:
My všetko po starom..babulky nakoniec zvádli chorobu za týždeň liečby bez ATB - tak som rada a už druhý týždeň fičíme v MŠ - dnes mala Sophi anglinu a v stredu majú bábkové divadlo - už sa tam normálne tešíííííííííí... no a Cynthi začína spájať slovíčka - tak to je kopec srandy... No v piatok nám idú robiť skrine vstavané na novú chodbu - konečne:!!!!!! Tak píšte aj ostatné - vidím každý menil profilovku - pekné ste všetky :dizzy_face: pa zatím
@michalag vy ako?? Niečo som zahliadla, že malý je choručký?? skoré uzdravenie prajem... :pensive:
18. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok