• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
@dannynka mne to lezie totalne na nervy 4x v tyzdni ) :angry: :angry: :angry:
16. feb 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím :slight_smile:)))
16. feb 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ste tu ešte?? Deti zaspali....jedným očkom kukáme tv...
16. feb 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám, ani na fb nie ste , tak kde vás mám štuchať :grinning: :grinning: :grinning:
no hurá - Miška ako žijete?? Deti už ok?
16. feb 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto je fakt pokec :grinning: :grinning: že ssama so sebou :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michalag som ale v utajený chat mám preventívne vypatý kvoli vírom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul ved aj sama zo sebou si pokecas ci :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa dá byť utajená akože na fb??? :confused:
16. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala si nejaké vírusy či??? :confused:
16. feb 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinakul no snad uz bude len dobre :slight_smile: , neviem ci viete ze v januar Samimu vyberali nosnu mandlu a ze sme nakoniec skoncili so Samim aj v nemocke .....

vy sa pochvalte :wink:
16. feb 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul dá vypneš si chat :wink: :grinning: a veru minule mi prisiel cez chat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka no haloooooo
16. feb 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag - viem o nemocke, len či teraz je už oki???

@dannynka - a vy nemáte ochranu proti vírom?
16. feb 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul máme aj na FB mi braško nejaky dal ale istota je istota :grinning: :grinning: :grinning: a aspon nikto nevie kolko tam vysedávam :grinning: :grinning: :grinning: ozaj ako ste oslavovali ?
16. feb 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka - teraz budem magor - ale ako sa to robí že vypneš chat?? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul klikni si na chat a tam mas možnost odhlásit sa :wink: :grinning: chat Ti vypne ale ty budes stale na FB :grinning:
16. feb 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka - díky práve teraz som si to skúšala - to je ale dobrý nápadík a kryt aby ma nikto nevidel a môžem šmírovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dík za tip
16. feb 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag - nespi prosím ťa :grinning: My sa máme fajn... teda zatial klop,klop - v pondelok preventívka so Sophi - očkovanie nás čaká, lebo mala 5 rôčkov.. :dizzy_face:
16. feb 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasné aj mne to kamaratka poradila :grinning: :grinning: :grinning:

@michalag veru Miška sa nám niekde zabudla :grinning: :grinning:
16. feb 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul ale ten čas letííí že?Nás teda Gabiku čaka v pondelok zápis do školky lebo v septembri už musí íst...no som zvedava čo a ako :sweat_smile:
16. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinakul Sami mal chripku , 2 dni teploty, inak nic ine ale kedze som s azlakla s tych teplot tak sme pre istotu isli a vraj to vyzeralo na chripku, v pondelok dobral ATB a uz vyzera byt fajn :slight_smile: :slight_smile: .... inak o tom ockovani mi ani nehovor, ja sa uz teraz desim ako to so Samim zvladnem, on uz je chudak s tych injekci, striekaciek vystraseny ako mača ..... no nas caka preventivka so Samim pocitam zaciatkom aprila a koncom aprila idem s Luckou na rocnu
..... inak asi som blba, ale ja sa normalne tesim ze Sami ide o 2 tyzdne do skolky po 4,5 mesiaci, hambim sa zato :pensive: ale ...
16. feb 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michalag ja som na tom tak isto tiež sa teším že Gabika už pojde tiež do školky lebo niekedy už mám nervy na dranc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked ešte Dominik začne s jedovat,a ten ked tačne tak poriadne...tak už som uplne K.O :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag no nie si blbá, ale dve deti sú dve detičky a nie jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ty potrebuješ zmenu tak isto ako Sami... inak určite už aj Samimu chýba kolektív, či?

@dannynka - no ani nehovor, my stále v MŠ a tento rok o 100x lepšia imunita :wink: oproti minulému.. no ale stále to nie je ono.... zatial od septembra sme raz mali ATB, čo je celkom fajn...a mala som dilemu či od septembra pôjde aj Cynthi do ˇMŠ, ale ee , rozhodli sme sa, že ju ešte nedáme ...
16. feb 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka - už začala nejaká vzdorovitosť??? Inak u nás Cynthi je ako anielik zatial .. tak čakám, lebo aj Sophi bola anielik a od 2 a pol to prišlo - teda vzdorovitosť -to bola iná zmena vtedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no prežili sme, museli :grinning:
16. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože len my tri sme zostali verné téme pokec pre mamičky ????? :grinning: :rolling_eyes:
16. feb 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už zase sama so sebou :grinning:
16. feb 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ale ja ani nie preto Sami je v podstate dobry aj ked ma vie vytocit, pekne sa vie sam zahrat ale proste nemozem sa tolko venovat Lucke co ma potom mrzi :frowning2:

@tinakul no praveze mi Sami povedal ze on nechce ist do skolky lebo tam musi spat a ze jemu je s nami doma dobre, ale nejdem robit ustupky, on si urcite zvykne, mozno to po takej dlhej dobe bude chvilku trvat ale tam mu bude urco lepsie a nebude sa nudit :slight_smile: ..... a konecne nebudem musiet varit pre dvoch ale v podstate len pre Lucku na co sa teda veeeelmi tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. feb 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok