• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
@tinakul no som zvedava ako mi v mš... :unamused: ale už musí vlastne teoreticky už bude predškolača a prakticky ešte ee lebo jej zle vychadzaju roky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .Inak Dominik tiež ešte nepojde teda od januara 2012 ale az od septembra,planujem s ním ostat az do 3-rokov,na 4-mesiace sa slubili svokrovci že postražia a nastupi až rok po Gabike :sweat_smile:

jooooj a vzdorovitost už teda začala a riadna,ked neni po jeho hučí na cely dom a chce si presadit voje,a ked neni po jeho pokračuje,až kým sa mi nepodarí odputat jeho pozornost niečím iným ale aj to ide vela krat tažko :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,vidí to od sestričky tak preč by to nemohol robit aj on :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. feb 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michalag verím,veru aj ja mám teraz stale pomenej času na oboch snažím sa obom venovat čo najviac ale tažko je to vela krat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ved Dominik je byk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .....to sa mam pri Lucke naco tesit, ona uz ma teraz take svoje ze si neda hocico, no zbohom ..... len u nas je problem zatial v tom ze ked so Samim chcem aj hrat pexeso tak nemozem lebo Lucka by polovicu pexesa dala do ust alebo by nam to brala a to plati aj pri inom, pri nej sa neda venovat obidvom bud jednemu alebo druhemu :frowning2: a to mi uz povedala aj svokra a to uz je co povedat, aj mamina ... on proste neobsedi ani 5 minut pri jednom a preto mame ohradku tam si k nej lahnem alebo sadnem a mozeme sa hrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. feb 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michalag aj u nás je to nápodobne..Gabika sa hrá s goralkam pexesom a vystrihovaním iba vtedy ked Domík cez obed spí..inak to nejde...a veru je to tvrdohlavý býčko po tatovi.....totižto tato je narodený 25,4 a Domík 28,4 takže toho maju véééla spoločného....a aj tu tvrdohlavost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul to už asi vzdala :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pre dnešok to už vzdávam aj ja :wink: ked tak možme skusit zase zajtra večer popriopade sa postuchame na FB a potom stretneme oki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ja sice zajtra pozeram Ordinaciu ale potom kludne :slight_smile:

idem ja do hajan .... bruuu noc
16. feb 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ospravedlnujem sa, včera manžel potreboval pc - mal telefon ohladom práce a mne sa už nechcelo čakať kým to dovybavuje, tak som zdúchla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale každý večer som tu na pc o tej desiatej :wink: tak sem nakuknem. :wink:
17. feb 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinakul
@michalag a dnes sa tu zase spalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no no no :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka
@michalag , teraz som tu ja a vy spíte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinakul aj ja som tu :grinning:
18. feb 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ste sa včera "minuli" šikulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag no škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sa už chystáme na oslavu narodenín, ktorá bude zajtra :dizzy_face:
Inak sa ešte pochválim aj vám babenky, skončili sme s logopédiou - vieme aj L, aj R ukážkovo :wink: a Cynthi je cez deň už bez plenok :wink: Joj ale som rada... pekný víkend vám prajem, snád ešte pokecáme :slight_smile:
19. feb 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinakul tak snad mate alebo ste mali krasnu oslavu :slight_smile:
jeeeej tak to mas doma velke sikulky ked uz Sophi nechodi na logopediu a Cynthi nema cez den plienky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My tiez chodime so Samim na logopediu ale akosi tento mesiac sme to dost zanedbavali kedze bol stale chory tak som ho nechcela trapit, ale skoda stale mu nejde "L" a ten jazyk ani za svet nevie dat za zubky :frowning2: .... na jar sme uz mohli skoncit ale asi tam este budeme pravdepodobne chodit do leta
19. feb 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michalag tu som :grinning: akurat snorím po nete nejaku masku na karneval pre Domiho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka a uz mas nieco vymyslene co by bol? a kde idete na karneval?
20. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michalag praveže ešte nič tak snorrím po nete a hladam inšpiraciu :grinning: :grinning: :grinning: idemu tu u nás v RC bude karneval :wink:
20. feb 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky. Som tu prvy krat, ale velmi sa mi paci vasa diskusia, aj celkovo tato stranka je pekna. Som mama dvoch dcer a chybala mi takato stranka, kde si maminky davaju navzajom rady, a ako vidim rady o vsetkom.
21. feb 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kedy?? nestiham cil som zaregistrovala :slight_smile:
21. feb 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@maca21 :grinning: :grinning: :grinning: ty už si tuším jedina z nás pracovne zaneprazdnená to ta omluva :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2011 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute mamulky :slight_smile: Jéj niekomu sa páčime :slight_smile: tak vitaj @gop a pridaj sa k nám :wink: aké velké máš detičky ?? :confused: a odkial si ?
No @maca 21 kedy budete mať druhé bábo ?? :confused: :wink: tak by si stihala viac sem nakúkať ako my :grinning:

@dannynka už aj my máme kostými - ale my kvôli MŠ - 1.3. je karneval - Sophi má byť tentokrát čarodejnica... a ostatné karnevaly v obchodných centrách sme žial premeškali :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si myslela že začnú neskôr, no omyl.. už dávno boli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ale keby som ešte ešte našla, aj Cynthi je istená - lebo po Sophinke má snehulienku :dizzy_face: a je na ňu ako uliatáááááááááá :slight_smile:
Dany masky sú teraz všade, v ochodoch, v požičovniach, alebo si aj doma vyrobíte- napr. taký kominár je jednoduchý aj na doma ...
@michalag dík za pochvalu a neboj sa , Sami sa do toho dostane, nútiť niekoho ked je chorý sa ozaj neoplatííí, to teraz dobehnete .....)
22. feb 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute baby moje ja od januara silno podnikam teda rozbieham to takze ja nemam casu poriadne ani na tych mojich chlapov a net uplne minimalne :grinning: aj vecer zapnem fb ale to este pracovne vybavujem maily a tak :slight_smile: druhe nehrozi nejak ma toto pohltilo tak teraz by som si to nemohla ani dovolit, takze v skratke ale pokusim sa nakuknut castejsie aby som mala prehlad co mate nove :slight_smile: inak deticky mate bombove
24. feb 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca21 a čo ťa tak pohltilo - v čom podnikáš?? Prezraď aj nám.... :wink:
25. feb 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@maca21 tak nas obcas prid kuknut ked budes mat trosku casu :wink: .... a presne toto som sa chcela opytat aj ja, v com podnikas???

@tinakul ako dopadla oslava? predpokladam ze super :slight_smile:
25. feb 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag mali sme to tu nablízku v reštaurácií, kde bol samozrejme aj detský kútik, tak to bolo perfiš :wink: Však neskôr hodím na fb fotečky :slight_smile: Teraz mám trošku Sophi nakapatú, soplíkuje a kašle - zase z MŠ :zipper_mouth: tak sa trošku liečime, nie je to našťastie na ATB... len také prechladnutie.... tak zatial....pa
25. feb 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Ahooojteeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@tinakul @dannynka no kde steeeeee????

Ako sa mate????

My zase bojujeme .... Najskor mi Sami prisiel 10.3.(streda) domov s teplotou, takze som si ho nechala dva dni doma a kedze mu nic ine nebolo tak som ho v pondelok 14.3. dala do skolky a poobede ked som pre neho prisla tak dost krival a vytacal nozicku do vonkajsej strany, kedze vecer sa to zhorsilo tak na druhy den isiel Igi s nim na chirurgiu a po 6 hodinach prisli domov ale nastastie to mal len silnejsie narazene .... a v ten vecer (15 dni od prveho dna v skolke) Igi nasiel Samkovi pod plecami na chrbate 2 bodky, ale to uz som vedela ze budu kiahne kedze mali rozsirene a tak aj bolo ..... takze teraz sa dostavame z kiahni .... Dnes je 7 den a celkom dobre to znasa, na tele ma zatial 40 kiahni bol bez teploty a zivy ako obvykle :sweat_smile: :grinning: .... Teraz cakam ci 28-29.3 to dostane aj Lucka, ale uz teraz vidim ze u nej to bude horsie :zipper_mouth: ... ale na druhej strane sa tesim ze uz budu mat obidvaja za tym :slight_smile: ... Takze u nas sa teraz takto gazduje :sweat_smile:
21. mar 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte chce,m sa opitat ci mozem ist do solaria ked kojim neviete poradit
22. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag tu som, len nikto nepíše, sem tam nakuknem... ou, tak to máte veselo zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: prajem výdrž a skoré uzdravenie!!! My sme kiahne nemali, ale sme zaočkované, tak snáď sa nám to vyhne... U nás ako naposledy som písala akurát Sophi bola chorá z MŠ soplíky a kašel,-nakoniec to bolo na ATB - tak bola tri týždne domka , v pondelok sme boli na päť ročnej prehliadke - zrak, tlak,moč, výška, váha, očkovanie, logopédia - našťastie sa princezička držala a všetko zvládla na jednotku :wink: Teraz chodí do škôlky a pre istotu som nasadila aj imunoglukán, aby sa v apríli niečo nenalepilo na nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cynthi je na tri dni u babiny, takže mám tak volnejšie teraz... vlastne zajtra ju dovezúúú :slight_smile: už sa aj tešíme na ňu...tak u nás tolko..

@bartezka to ozaj neviem, ale ja osobne by som nešla, kým kojíš ....však spýtaj sa na poradni pediatričky ked pôjdete!!
24. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinakul
dakujem za radu velmi pekne asi to nebudem riskovattt
25. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok