• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
niečo mi hovor...
Normálne mi je do plaču... Aj mamu som presvedčial ,nech mi príde postrážiť krpatú a Jarka, zmierila som sa s tým ,že bude malinká bezo mňa celý deň, aj keď sa toho desím ateraz toto
13. feb 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monkula,a v rodine nemas nikoho kto by s vami isiel?
13. feb 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je fakt smola :frowning2: no ale pouvažuj ako dany hovorí, či nemáš ozaj nikoho takého??? :confused:
Inak čauko Dany :slight_smile:
13. feb 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ako ste sa dnes mali?
13. feb 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany no supiš - teda celkom fajn :dizzy_face: sme boli vonku len v obchodíku , lebo Sophinka ešte trošíčku soplíkuje ale sa to vždy lepší a lepší :dizzy_face: no a potom sme piekli takú vianočku s čokoládou VALENTINSKU :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a teším sa dnes príde švagrinka a vymeníme si darčeky na valentína - takže my už budeme mat valentínsky den dnešnýýýý :dizzy_face:
A vy ako mojko??? Gabika už lepšie ovela??? :confused:
13. feb 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no my tak vselijako :slight_smile:
chod kuknut ip :wink:
13. feb 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babiky

ako sa máte?

ja som chorá, mám celé hrdlo zahnisané, neviem čo mám robiť :angry: :angry: nechcem si len tak svojvoľne brať hocijaké lieky :unamused: :angry:

tinuška odpíšem hned na IP len si asi idem urobiť čaj lebo ma asi porazí
13. feb 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
Je tu niekto?

prisla som len na chvilku, lebo som taka nejaka unavena, zase na mna nieco lezie :angry: :unamused: .

matka tak sa rychlo vyliec :wink: . A ako sa ma Danielka?
13. feb 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny valentinsky dnik :slight_smile:
ja som vcera bola s kamoskami na valentinsku veceru, trochen sme vypadli, kecali bolo superne :slight_smile:
14. feb 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breeee ranko,
Krasny Valentin :wink: :slight_smile:
14. feb 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
vsetkym prajem krasny valentin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. feb 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky prišla som vás pozdraviť a zaželať aj ja pekného valentína :dizzy_face:

miška Danielka sa má dobre :dizzy_face: klop klop našťastie, nechytila to zatiaľ odo mňa a dúfam že ani nechytí :slight_smile:

večer sa možno stavím pôjdem si teraz trošku ľahnúť :wink: tak pa pá
14. feb 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,nakukla som k vam,hoci som tu este len kratko.Krasneho valentina prajem....
14. feb 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
tak krasneho valentina :slight_smile:
ako ste sa dnes mali? co ste dostali? my sice valentina neoslavujeme ale dostala som visne v cokolade ktore strasne zboznujem :slight_smile:
14. feb 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekné ránko

dnes som tu zavčasu :sweat_smile: ujo je doma a chceme ísť okolo deviatej do mesta nech maličká si posinká na vzduchu asi tu bude pekne :dizzy_face: lebo vonku sme už dávno neboli :confounded: tak sa prevezieme a prejdeme :slight_smile:

prajeme vám krásny dník

oriel vitaj medzi nami :dizzy_face:

oli ja som dostala dve čokolády :sweat_smile: to som zvedavá kedy ich zase spáckam :sweat_smile: :sweat_smile: a maličká dostala tiež od maťka takú mačičku maličkú, tak sme ju na kočik zavesili :grinning: a od uja tiež také srdiečko gumové :grinning:
15. feb 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule :dizzy_face:
dodatočne KRASNEHO VALENTINA každej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja mám dnes upratovací den a ideme vybavovat oslavu, malú máme u babiny a deda :dizzy_face: tak si užívame romantického valentína - som napiekla koláč, malej sme darovali hodinky , ja som dostala bižutériu, velké čoko-srdce a kráááásnu valentínku , manželíkovi som darovala pulover modro-broskynkový :dizzy_face: sme si spravili krásny večer včera a dnes v tom budeme pokračovat :dizzy_face:

Oriel vitaj, máš prekrásnu fotečku v pase - pristane ti to aj maličkej :wink:
Mati idem ti odpísat do IP :wink:
15. feb 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuš si ešte tu? niečo potrebujem :sweat_smile:
15. feb 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati až teraz na chvílku.... :wink:
15. feb 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-vsetko naj Sophinke ku dvom rockom :grinning: :grinning: :grinning:
nech ju mama poslucha a nech dostane moooooooooooooooooooooooc darcekov :wink:
15. feb 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,

Tak mi zase soplikujeme, ale nastastie malo, ale chcela som sa spytat, moze to byt aj zo zubkov? Lebo dnes som malemu nasla dalsi ocny (3-ti) a uz nam pomaly vychadza aj posledny. Len dufam ze to nechytil odo mna :confounded: , lebo ma asi porazi :angry:

tinka, Sophinke vsetko naj, naj, naj k 2 rockom, hlavne vela zdravicka :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky dakujéééééééééém vám - inak aj ja mám dnes narodeniny :sweat_smile: :grinning:
15. feb 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška ešte budem reagovat na tvoju otázočku :wink: No naša Sophi tie soplíky a prvé dni teplotky slabšie mala očividne zo zúbkov, lebo celé dni si chytala zúbky, hovorila, že ju to bolíííííí a dokonca jej dasienka krvácali z toho, že sa prerezávajú :pensive: takže ak malý tvoj strká rúčky do pusinky - teda ak sú nejaké príznaky prerezávania sa, tak určite to bude z nich :stuck_out_tongue_closed_eyes: prajem skoré uzdravenie teda a gratulujem k zúbku :wink:
15. feb 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, tak aj tebe vsetko najlepsie :wink:
Prerezava sa nam posledny ocny, tak preto sa pytam, ale ja som nachladnuta tak dufam ze to ma iba zo zubkov, lebo nema ani teploty
15. feb 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my už spinkáme

tinka nič z toho nebolo dnes :sweat_smile: ale všetko potrebné už mám nakúpené :wink: zajtra sa do toho pustím
dnes som si aspoň všetko požehlila a teraz ma dosť bolí hlava a nechce sa mi ísť ani si čaj urobiť, dala som si aspoň na hrdlo taký malinový sirup čo nám starká ešte dala

ako ste sa dnes mali?
15. feb 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
T.I.N.K.A tak aj Tebe vsetko naj naj vela stasticka zdravicka,nech ta mangel poslucha a aby vam vsetko nadalej krasne klapalo a spnilo sa ti to po com tuzis :wink:

matka my dnes celkom fajn a ty?
15. feb 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky no ja som už tu nejako mi nešiel net :confounded: :unamused:
15. feb 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka no aj ja som este tu :slight_smile:
15. feb 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mojko čo robí Gabika spinká už? :confused: už je dobre?
15. feb 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Gabika uz spinka asi od 20-15,ani vecerat nechcela asi este dozvuky s virozy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dnes mi spala za cely den iba 35-min :unamused:
a vy ako?
15. feb 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok