• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
hm no včera dlhšie dnes kratšie, chúdatko asi ju ešte stále niečo trápi :unamused:
my už od ôsmej spinkáme
15. feb 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru,asi mas pravdu ale skvor by som to prikladala zubkom :frowning2:

idem si ja ukuchtit nieco na veceru ale hned som spet,oki?
15. feb 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idú vám už stoličky? :confused:

jasné bežkaj kľudne :wink:
15. feb 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka stolicky uzmame tri,teda vrcne dve 4-rky a spodnu jednu stvorku ale niesu este cele prerezane,tak asi ju to bolka a do toho sa jej tusim tlaci vrchny ocak ale tym som si neni na stopro ista :sweat_smile: :sweat_smile:
15. feb 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nech je už rýchlo vonku a malú nech netrápi
15. feb 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme :wink: :wink:

a vy ste sa dnes ako mali?
15. feb 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
ako sa mate? my sme boli dnes s Alex cvicit a bolo to super.Alex sa to pacilo, obcas sice nechcela robit co sa malo ale nevadi
a dokonca dnes u nas aj snezilo :confused: :slight_smile:
jaj danny vas zubky trapia? :frowning2:
15. feb 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli ahojky,a kde chodite cvicit?
my sme tiez dnes boli cvicit s fitloptami,a moccc sa jej to pacilo bo ked sme boli prve dva razy vobec nevydrzala al za to dnes bola ukazkova :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny tu u nas v jednom centre sa robi toto cvicenie.mam to celkom blizko a precvicuje tam jedno dievca ktore cvici aj v baby fite-neviem ci to poznas.
15. feb 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli myslis cvicenie na fitloptach?
15. feb 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky idem uz bruuu :pensive: :pensive: :pensive:
15. feb 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny hej aj na fit loptach sme cvicili.Ale sme aj spievali a tancovali, chodili po vsetkom moznom nech deti spoznavaju povrchy a tak..
tak dobru nocku
15. feb 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :sweat_smile: Danielka akurát zaspinkala tak som prišla kuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby chodíte niekam cvičiť na fit loptách aj s drobcami? :confused: :confused: :confused: to si neviem predstaviť
16. feb 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :grinning: :grinning: :grinning:

oli -no dnes som bola kupit fit loptu v tescu si mala vidiet tu radost ked ju doma Gabika zbadala :grinning: :grinning: :grinning:

matka-ano chodime a je to super,ak stihnem tak nahodim fotto ako sa dnes GAbika doma hrala teda"cvicila"na fitlopte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Ale az ked ju dam spinkat bo teraz tu este beha a vymysla :slight_smile: :slight_smile:
16. feb 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,

Ako ste sa dnes mali?

My sme vobec neboli von, lebo by nas asi odfuklo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: . Ale dnes sa nam podarilo konecne vycikat do nocnika a dokonca az 3x, takze som rada a dufam ze sa nam to bude darit cim dalej tym viac :slight_smile:
16. feb 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska tak to je supis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka uz som vlozila fotto Gabiky na lopticke :grinning: :grinning: tak chod kuk :wink:
16. feb 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer prajem, ide mi hrozne pomaly net :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

inak fit loptu máme doma aj my len neviem ako by som na nej hopkala aj s malou :sweat_smile:
16. feb 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
tak dnes bolo paradne pocasie :sweat_smile: ale aj tak sme boli vonku.Som zvedava ako bude zajtra.
danny my mame doma fit loptu a Alex sa tiez stale na nu lepi :grinning:
16. feb 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, mala je na tej fit lopte podarena :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
mna to potesilo, ze nam to konecne vyslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. feb 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti ved ty si sadni na loptu aj s danielkou a hopsajte na nej.Alebo nech si ona lahne na loptu na brusko a ty ju trosku gulaj do predu a dozadu.to je velmi prijemne-aspon Alex sa tak tvari :slight_smile:
tiez Alex dam pred loptu nejake hracky a ona ich musi chytit :wink:
16. feb 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska dakujem :grinning: :grinning: :grinning:
matka presne tak urob ako ti pise oli,aj Gabike sa to paci.... :grinning: :grinning:
16. feb 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj no tak to vyskúšam možno aj zajtra :grinning: :grinning: :grinning: teda to že ju dám na bruško a budem ju trošku gúľať :grinning:

inak to že dať ju na seba a skackať tak to Maťko bežne robí s malou lenže on ju ešte aj nadhadzuje no hrozné, a ona sa pri tom rehúňa :grinning:
16. feb 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka aj to mozes nadhadzovat,aj mi tak robime na loptach len nesmies stratit balanc :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. feb 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste kto? :astonished: :astonished:
16. feb 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len kuk :slight_smile:
požičali sme si filmík škola surfovania :grinning: tak ideme kukat :dizzy_face: Dnes sme boli v Madarsku a som si vybrala krásne veci na seba a aj na oslavu malej :dizzy_face: no úžas - možno sa ešte ozvem - tak papaááááááá
Dany malá je rozkošná na tej loptičke :wink:
16. feb 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka este si tu?
16. feb 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka,no supis ze si povyberala vela veci potom pofot sme zvedave :wink:
a dakujem za GAbiku :wink:
16. feb 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uzn idem teda bruuu :pensive: :pensive:
16. feb 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to