• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
tinka, nie lebo to vychadza na pondelok, tak oslavu budeme robit sobotu predtym :slight_smile: :wink:
11. mar 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka opakovanie matka mudrosti :wink:

mr-dik za info :wink:
11. mar 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
aky ste mali dnes den? My celkom fajn..bola som konecne u kadernicky.este si musim zafarbit vlasy :grinning:
11. mar 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: , je tu niekto?

oli tak hod foto :slight_smile:
11. mar 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag este som sa neodfotila :sweat_smile:
ale potom ho hodim :wink:
a ako s dietkou? ja mam dnes bielkoviny za sebou :slight_smile:
11. mar 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli-este si tu?
tak sme dve co mame bielkoviny zta sebou a zajtra nas cakaju skroby,sosovicovy privarok to isty :wink:
11. mar 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preklep isty=istí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. mar 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vcera som sa uz neukazala bo dosli kamosky tak sme debatili :grinning:
tinka jeeej gratulujem si sa nepochvalila, ze planujete ci len ja nie som v obraze? :confused: a u kadernicky len strihat, bop ako mi to dorasta nijako to nestoji :slight_smile: farboit ma nechcela vraj este to mam fajn :grinning:
danny, oli hmm drzim palce ja som vcera o osmej zozrala pizzu..idealne na dietu coo? :sweat_smile:
miska bude velka oslava?
12. mar 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ake preklepy mam strasne :rolling_eyes: :grinning:
12. mar 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak prave sme sa napapali a maleho som dalal do postielky tak nam drzte palce aby nam dnes konecne zaspinkal :sweat_smile:

maci, pridu svokrovci so svagrinkou a moja mamina, takze to bude mala oslava
12. mar 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile:
No Maci o čom prosím ta točíš??? :grinning: :grinning: :grinning: Čítaj poriadne :grinning: :sweat_smile: ved tam mám jasne že nie ja ale švagrina čaká mimi - vlastne Sophi bude mat sesterničku, alebo bratrančeka :wink: :wink:
Aj u vás tak straašne prší zase??? :angry: No dobre začínaš dietku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Miška Sophi dnes sama zahajala - boli sme v MC, cestou sedela iba v kočíku, kedže prší, doma sa už potácala... a ja som musela dovarit obed na zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som ju poslala do postielky, že prídem o chvílku za ňou len musím dovarit ryžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak išla s tým že ma bude čakat - prídem do izby a ona spinkáááááá :dizzy_face: no úžas...tak držím aj vám palčeky :wink:
12. mar 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-aj u nas lialo ale na chvilku prestalo,ale bude asi znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no dobre vychovanu mas Sophinku :wink: :sunglasses: :grinning:
12. mar 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinkaaaaaaaaaaa sorrrac :sweat_smile: co uz so mnou :wink: aj u nas je nechutne leje fuuuj ani na balkon sa neda :rolling_eyes:
12. mar 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes sme konecne zaspinkali :slight_smile:

a ja rozmyslam :sweat_smile:
12. mar 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska aj ty si to tak pochopila? :wink:
12. mar 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
macka aspon sa odnaucis fajcit ked sa ti neda ist ani na balkon :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci, ja rozmyslam nad niecim inym :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. mar 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska a nad cim rozmyslas? :grinning:
12. mar 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim, ze to nepomoze :sweat_smile:
12. mar 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm???? :confused:
12. mar 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ako usetrit nejake korunky, lebo uz ma to v tomto nasom byte prestava bavit :unamused: . Tolko veci si chceme prerobit/kupit, ze to nie je normalne, ale vzdy to vsetko minieme. Ja uz potajme odkladam koruny, aby sme nieco usetrili, ale vzdy do toho nieco pride :angry:

nechapem ako si niektory dokazu prerobit cely byt naraz :rolling_eyes:
12. mar 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska no mi hovor,a navyse s nasej materskej sa ani moc setrit neda... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

macka vyskusaj :wink:
12. mar 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale Maci sranda musí byt :grinning: ked budem tehu, určite vám dám vediet oki??? :grinning: :wink:
No aj mna to tahá kvôli počku do hajan... veru aj ja nad niečim rozmýšlam, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka a ty nad cim? ci nad spankom?
12. mar 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška a kolko izbák máte??? :confused:
12. mar 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky idem sa vam pochvalit dnes sme kupili Gabike velky hrackarsky kocik,respektive hlboky...tak sa mu tesila :grinning:
12. mar 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska poznam :unamused:
tinka sak musim sa naucit pozornejsie citat :grinning: oki a planujete??kedy?? :slight_smile:
:grinning: Ja furt nad spánkom :grinning: ale teraz vážne - v schránke ma čakal papierik, že mi došiel nejaký balíčisko - tak rozmýšlam čo som kde sútažila a čo to môže byt :wink: Dážd, nedážd - zvedavost je väčšia a ked sa Sophi zobudí, ide sa na poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
my len 1-izbak, ale aj tak chceme menit kuchynsku linku, lebo zatial sme si ju len provizorne otapetovali, aby to nevyzeralo ako z pred 30 rokov, chodbu, mame este od predchadzajucich majitelov, plastove okna a kopec, kopec veci :sweat_smile: :unamused:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok