• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
No Maci ešte nesnažilkujeme, lebo v decembri - na vianoce by som termín nechcela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jéééj dany, tak odfot - nedávno ste buginu kupovali, či nie??? :confused:
Fúha, tak ste na tom podobne ako Dany :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiež jednoizbák?? No musí to byt tažkéééééé :confounded: ale snád pomaly sa to prerobíííí, alebo vymení za väčší bytík... a plastové okná sú základom... aj my sa na jar chystáme vymenit a prerobit práve kuchynu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka potom daj vediet co to :slight_smile:
12. mar 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki Maci, len dúfam, že nie nejaké reklamné prospekty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky tešíte sa už na velkonočné sviatky??? :sweat_smile: :confused:
12. mar 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka hadam by to neposielali v baliku.. :wink: tak kedy idete na snazilkovanie&? treba vyratat dobry termin :grinning:
hm my ideme na chatu tak sa tesiiiiiiiiiiiim :grinning:
12. mar 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, ja ani nie :sweat_smile: , ale dufam ze ani tento rok ma drahy nevykupe :stuck_out_tongue_closed_eyes: . 2 roky dozadu mu to nevyslo, lebo najprv ma nechcel koli tomu ze som bola tehu a potom bol maly akurat na Velku noc chory, takze sme mali ine starosti a tento rok? :zipper_mouth:
12. mar 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci a vy kedy planujete druhe?
12. mar 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, neviete mi nieco poradit na pozvanku ku Samkovym narodeninam? Chcem nieco spravit, ale nic ma nenapada :sweat_smile: :confounded:
12. mar 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska nikdy :grinning:
12. mar 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maca ako čo nikdy??? :confused:
Miška no čo by si chcela, nejakú básničku, alebo ??? :confused:
12. mar 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka ja som momentalne presvedcena, ze druhe dieta nechcem mozno o 10rokov :grinning:
12. mar 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chudáčik Nicolas :frowning2: to mu nedoprajete súrodenca skôr, hm??? :confused: :grinning: A ani mužík nece??? :confused: A kam idete na tú chatu??? nejaké romantikus miestečko?? Možno sa niečo zadarííííííííí :grinning:
12. mar 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky idem vlozit fotto :wink:
12. mar 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dany načase :grinning: ten kočiík??? :confused:
12. mar 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka manzel chce, ale ja nie, dobre mu je zatial :slight_smile: na chatu Donovaly, manzel neni doma TAK S MALYM A KAMoskami :grinning: a poistena som tabletkami tak sa nezadari :wink:
12. mar 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, staci aj nieco obycajne

Ja to skusim spravit ako scrape :sweat_smile:

danny, aj ja som zvedava :confused:
danny krasny kocik aky dospelacky :grinning:
danny :wink: :slight_smile: ,
12. mar 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby dakujeem,sak sa mu aj moc tesila :grinning:
12. mar 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No našu pozvánku si asi videla v mojom albume, to je čistá klasika, tak skús niečo podobné, hm??? Hlavne aby tam bolo miesto, čas, a dátum... :slight_smile: no a v tom scrape by boli údaje a fotky malého - dobrý nápadík :wink:

Že poistená tabletkami, no teda - vidíš už sú na teba dvaja - no soráč traja - ja, tvoj manžel a malý - chceme druhé dííííííte :grinning: :grinning: :grinning: pjosím a ty nám nevyhovieš??? :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
12. mar 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka :grinning: :grinning: :grinning: daj pokoj :slight_smile: mozno ma to prejde ale zatial druhe dieta nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Nicolas sa zatial nestazuje, ze chce surodenca :grinning:
12. mar 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany pekný kočík a aj tá fotečka na velkú noc :wink: Aj naša by stále nové chcela ale manžel povedal nie... jeden stačí - má trojkolku a basta :grinning: :zipper_mouth:
12. mar 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO počkaj Maci až bude väčší - okolo mna samé tehu žienky, čo druhé čakajú - a Sophi sa nevie vinadívat na ich brušenká - ich hladká - že dokloli vybelú babo tetám :grinning: a v minule vypotila na mužíka - tata tleba mamicke babo tupit do bluška :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, Sophi je podarena :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ja sa lucim mala je hore a zobudila sa z revom,asi zuby tak pa pa vecer :wink:
12. mar 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka vazne chutne :slight_smile:
pa danny
12. mar 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všakže,??? Miška toto je krásne obdobie, ked začínajú kecat... však pomaly uvidíš aj ty :wink: niekedy sa ozaj vela nasmejeme :grinning:
Chúúda Gabika, dúfam, že ju to prejde čoskoro :frowning2: a ktoréže vám to teraz idú zúbky dany??? :confused:
Babenky idem aj ja , ece mám kopec mailov v pošte a taktiež cem si pospat aspon hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pááá zatial

Oli pekná foto
Matthew ozvi sa čo nové, oki??? :confused:
12. mar 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ahoj :slight_smile:
12. mar 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, chcem nieco vymysliet na tu pozvanku a maly sa mi coskoro zobudi, tak uz nemam vela casu. Majte sa pekne a vecer sem nakuknem :wink:
12. mar 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki zienky tak idem aj ja :grinning: tiez mam kopec mailov, treba poodpisovat, vecer pa pa
12. mar 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok