• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
mensi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani by som nepovedal tinakul :grinning: :grinning: :grinning: co som dnes jedol dokopy nic :grinning: rano som zedol tri zemle potom som si dal polievku na obed som dovaril maso knedlu a kapustu kym dadka spala to som si dva krat naberal a esce chipsy som jedne schaloval :wink: a nvm gdo je utahany vy mate prax s detmi ja chudak co zmozem a esce je to k tomu opacneho pohlavia nemozem jej dat ani pivo ani kukat fotbalik :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mr ty robis kuchara?
tinakul a ako sa vola to MC kam chodis?
danny a ty co zajtra robis-varis?
18. mar 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tinakul nerob chute lebo pojdem esce varit teraz :grinning: :grinning:

pocujte zeny jak sa volate :grinning: :grinning: :grinning: ja som martin mato toe asi jasne len ja vas tu volam vecne nickovo :grinning:
18. mar 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-mnaaam chutky robis,aj som veru zvazovala ze si zajtra urobim vyprazany tofu syr ale radsej si dam masko :grinning:

mr-no dieta je dobra vec ked sa chceme chlapom pacit,ja mam za 13-dni dole 3,5kg,a aj z cm uz mam nejake dole :sunglasses:

oli a co budes mat zajtra na obedik?inak ake oriesky mozem??hmm?mam v tom trosku chaoz :sweat_smile:
18. mar 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj tak to ta ozaj musíme polutovat - beriem späť :wink: tak sa už na mna nehnevaj - už neprovokujem odteraz oki??? :grinning: Že dokopy nič si nejedol?? :confused: Matka živááááááá - však to je aj na kona moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale dobrý obedík si spravil - téééééda takého kuchára mat domka...
Oli ja ani neviem, či to má nejaký názov, zajtra idem a kuknem sa lepšie oki??? :sweat_smile:
18. mar 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli-ja som si navarila cinu,je to masko s velaaaaa zeleninkou :wink:
18. mar 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mr-ja som Danka tesi ma :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul esce ze to beres na vedomie :grinning: :grinning: :grinning: mno a dokopy veru nic sak co to je pre mna? a nemam tu nikoho gdo by ma nakrmil :grinning: :grinning:

dannynka tesi ma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si zapamtam snad podla nicku aj :grinning:
18. mar 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda danka :grinning: :grinning: uz som tak stel :grinning:
18. mar 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany ozik, ja som na tú vašu svadbu aj zabudla - teraz máte riadny chaos asi aj s tým :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a zohnali ste nejaký dar nakoniec??? :confused:

Matthew no skús hádat :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz ta ako máme volat ??? Matthew, Maťko, Martin, alebo mr??? :sweat_smile: :confused:
18. mar 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mr-uz ti prislo?? :grinning: :grinning: :grinning:

tinka-no my ani nie skvor kamoska,a ohladne daru este neviem zatial som bola len kuki-kuk :grinning:

oli de si sa stratila :unamused:
18. mar 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno ak mas aj ty nick podla mena tak tina si dovolim dat k menu kristinka alebo martinka? :grinning: :grinning: ved ja som sa sem nedosel hrat ci hej? :grinning: hadaj na co myslim? :grinning: mno hadajte
autor
tinka ako sa ti najviac lubi tak ho volaj :grinning: :grinning: :grinning: sme zeny tak si spravime tak ako nam najlepsie vyhovuje ze mr? :grinning: :grinning: :grinning:
jak len stete :grinning: :grinning: mne je to jedno ja som od kazdeho pomenovany inak takze jak sa vam lubi a raci :grinning:
18. mar 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matthew zase si ma rozosmial :grinning: :grinning: - že hadaj na čo myslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No som menovkyna Tinky - takže Martinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teší ma :wink:
18. mar 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze Martinka tesi ma :grinning: mno ale aj tak si neuhadla na co mylim :grinning: :grinning:
18. mar 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mr. tak to si sa pekne napraskal :slight_smile:
ja som inak Oli, tesi ma :wink:
danny budem robit pecienku s ryzou
18. mar 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ja som si aj myslela ze si Matka.Aka pekny dvojka tu budete Matko a Matka :grinning: :grinning: :grinning:

+mr tvoja sestrenicka Matka :grinning: :grinning: :grinning: ,takze trojka :grinning: :grinning:
18. mar 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si zacnem pisat poznamky :grinning: :grinning: :grinning: ale chytam sa zatial si pamatam esce zevas tu neje vela :wink:
Oli aj mna tesi a daj si maso s pecienky sa nenajes bude ti zle :grinning:
No však času máte ešte dost Dany :wink: Tak oki, mne sa páči Matthew, ale aj mr., môže byt aj Matko :grinning: :wink:
No pomaly asi pôjdem ja, lebo mi očká klipkajúúúúú, prajem brúúúú nocku a dobrý pokec :wink: Však snád tu budeš ešte zajtra aj ty Matthew a Dany teba čakám po obede :wink: papááááááá
autor
oli a zajtra mozme aj masko a aj ryzu? :astonished:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak co? ideme do trojky matovci? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: esce ze som martin ne matej lebo by som bol zas s hry venku :grinning: :grinning:

inak mam na vas otazku naco diety drzite ked mate uz secky chlapov a deti?
18. mar 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlad na nu jak sa z toho vyzula a ide spat :grinning: :grinning: :grinning: dobru noc zajtra ak tinka nedojde sem tak sa stavim
18. mar 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no neviem ci sa tu na obed ukazem ci si zas nepojdem schrupnut s Gabikou dnes mi to taaaak bodlo... :grinning:

a dalsia vec uvidime ako zajtra dopadneme u dr.,Gabika ma uz par dni zvysenu teplotku a je nesvoja zo zaciatku som to prikladala zubkom ale teraz uz si niesom taka ista...tak radsej zajtra pojdeme,a po ceste sa stavime v tescu na plienky maju v akcii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak bru nocku tinka :wink:
18. mar 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ja budem mat len tu pecen, ryzu bude mat zbytok rodiny :sweat_smile:
18. mar 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mr-no ved preto aby sme sa pacili aj sami sebe :grinning: :grinning: :grinning: a boli aj sami so sebou spokojne,coz ja nebudem ked nezhodim aspon XY kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,

drahy siel do sprchy tak som to vyuzila a prisla vas pozdravit :wink: .

Ako ste sa dneska mali, prepacte ak ste te pisali, ale neviem ci vas stihnem docitat kym pride :sweat_smile:
18. mar 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
XY sa vykasli a jec :grinning: :grinning: sak ked budes jest normalne a budes cvicit tak schudnes a ne drzat nezmyselne diety
18. mar 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsne danny ...chceme sa pacit same sebe :slight_smile:
michalag ze sa tu aj ukazes..ja sa mam celkom fajn ale pojdem uz asi do hajan lebo prisiel muz z roboty a rano budem mat zasa budicek o 5.50 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok