• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
oli a zajtra mozme asi len masko szo zeleninkou ze? :sweat_smile:

ahoj miska :grinning:
18. mar 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj zeny s vami sa tazko keca vy len o diete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem sa najest :grinning:
18. mar 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mr-no ved ja jem ale z mierou,tu dietu co drzime spolu s oli nieje ziadny drastak,papas tam akurat je to rozdelene na rozlicne dni,podla ktorych papas :wink:

oli a coze tak skoro budicek?
inak aj ja sa uz asi pomali poberiem,lebo zas sa mi nšbude chciet rano vstavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si lahnut....
danny Alex tak skoro vstava tak preto ten skory budicek..dobru nocku :wink:
18. mar 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mr-len chod...a daj si aj za nas oki? :grinning: :grinning: :grinning:

tak teda bruu nocku vam idem uz aj ja do hajan veru :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. mar 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas ste sli secky spat :grinning:
najprv sa jedna vyvliekla z trojky potom dalsia z raneho budicka a teraz aj ty? :grinning: no okis idem sa navecerat a pojdem spat :grinning: :grinning: :grinning: hrozne s vami zenske cuuuuuuuus
18. mar 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no gde ste modrinky? :grinning: :grinning: :grinning:
dadka teraz zaspala a ujcok ma konecne pohodu klidek :grinning: a vas nigde zase len deti trapite co? :grinning:
mno a tinka je uz snad na ceste domov
19. mar 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ešte si tu Matthew??? :confused: Mne až teraz Sophi zahajala, lebo sme nedávno prišli domkov :wink: A Tinka kedy má príst - teda o kolkej??? :confused:
19. mar 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No modrý matthew už si asi preč :angry:
Dany a ty??? Hajáš zase??? :grinning: Inak je čudné počko svieti slnko a sneží - no hrúza :cry:
My sme boli v tom MC a teraz varím rizoto :grinning: :dizzy_face: a relaxujem - vás nikde :unamused:
19. mar 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeeeeeeeeeeeeej martinka tu sooooooooooooooooooooooooooom :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka mno nvm kedy pridu podla ciest netusim fakt
19. mar 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka ty si uz odisla coooooooooooooo? :grinning: dpc :angry:
19. mar 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ja sa vim aj sam se subu porozpravat :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :grinning:
19. mar 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide ti tá samomluva pekne :grinning: Ako je u vás??? Danielka ti teda pekne hajááááááá :dizzy_face: len sa priznaj čo si jej dal za uspávacie prášky dnes??? :grinning: :sweat_smile:
19. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukali sme futbal a dal som jej plechovku piva :wink:
19. mar 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti trvalo odpísat :angry: určite ti hajá??? :confused:
19. mar 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak som si nesimol ze si tu :grinning: :grinning: si myslis ze ja tu strasim stale ci tu volado je? :grinning: jj spinka
19. mar 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo ty odpisujes jak blesk :grinning:
19. mar 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne- kolko piva si to mal??? :sweat_smile: :confused: Počuj dohodím ti k tomu corgonu ten včerajšý syr s hranolkami , hm??? :confused:
19. mar 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ne?? Provokuješ dnes ty??? :angry: :grinning:
19. mar 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: esce mate? dohod ale taku velku porciu lebo matusko je opat moc hladny :grinning: :grinning:
ja a provokovat? to sa ti snad snivalo? :grinning: :grinning: a ja vim z coho to mas lebo si ku mne bola zla :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas zle svedomia? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dokelu, nemôžem íst spat, lebo som začala varit rizoto :confounded: ale aspon som tu teba zastihla :wink: :grinning:
Zajtra máš už nástup do práce Matthew??? :confused:
prečo zlé svedomia??? :sweat_smile: Mám len jedno svedomie :grinning:
Prečo som ja zase bola zlá, však sme si pekne pokecali, ee??? :confused: :grinning:
19. mar 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rizoto? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fuuuuuuuuuuuuuuuuj sak z toho sa neda najesc :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj zajtra sa chystam pracovat kua drat :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím??? :confused: Rizoto je náhodou supiš, vieš??? A také dobré s kuracím mäskom , mrkvou, s karfiolom a kopec syru na to, hm??? :confused: Ty si čo varil, sa pochvál??? :confused:
No čo sa stažuješ, aspon budeš mat zmenu - však si sa nám stažoval aké je namáhavé byt domka a starat sa o bábo :rolling_eyes: :grinning: a teraz sa pánovi mr nechce do práce??? :sweat_smile: :grinning:
19. mar 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si tu ešte , ??? :confused:
19. mar 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co som ja zajac aby som mrkvu jedol? :grinning: :grinning: :grinning: to neje clovecia strava :grinning: :grinning: ja som dndes robil kuracie rolky :grinning: :grinning: so syrom sunkou a broskynovy kompot k tomu no mnam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vies mne nevyhovies ale pojdem si aspon pocvicit do posilky ked tam uz budem :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak sooooooooom co si nedockava :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok