• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
no pomalý si veru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak pomaly :grinning:
19. mar 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde mas ostatne posily? :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty počuj ale ozaj dobre kuchtíš, hm :wink: Tentokrát si mi ty spravil chute :dizzy_face: Tinka sa má na čo teda tešit však??? Taký dobrý obedík ju bude čakat - mňamky :dizzy_face: Ja sa večer chystám ešte jablkovú štrudlu robit, lebo nám jablká pohnijú - kým sa rozhýbem :grinning:
19. mar 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno nvm ci tinka bude jesc to co som navaril ak ne tak do nej nacpem :sunglasses: :sunglasses: pozyvam ta na obed ale iba ak budes do hodiny tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru a dones aj strudlu :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inacej volade mam napisany recept aj co som v tom starom hoteli robil strudlu :grinning: taku dobru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaké posily, hm??? Neviem kde sú ostatné babenky :frowning2:
Som rada že aspon ty so mnou pokecáš , kým varímmmmmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chodíš do posilky??? A kde ked budeš??? :sweat_smile: :confused: Tej vete nerozumiem :sunglasses: :grinning:
19. mar 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: pozor nak ti nezhori kuchyna :grinning: :grinning:
tam de robim je vedla bazena aj posilka tak sem tam zbehnem :grinning: :grinning: zadarmo no nesla by si? :grinning: :grinning: sefovci maju pixi a aj do bazena mozem chodit tak mozme chodit aj s dadkov hockedy
19. mar 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dovol, ty ma na obed pozývaš a ja mám štrudlu nosit??? A kedy ju mám podla teba stihat spravit, ha??? :sweat_smile:
Dobre si to vymyslel - nemám šancu tam dorazit :grinning: :grinning: :grinning: Pjosím receptík - naval ak máš - ale musí byt ozaj dobráááááááááá :dizzy_face:
19. mar 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: cak po ceste urobis na kapote strudlu ne? :grinning: :grinning: :grinning: dockaj idem to kuk volade ci to nemam hodene vo vrecku volade ale neze ma zas doje*eeees ze neodpisuem ze som pomaly :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som v kuchyni neboj - ale idem pomiešat , čakaj :wink:
Aha tak ten bazénik mi už Tinka spomínala :dizzy_face: to je supiš výhodička, tak nechod preč robit - zostan ty len pekne v kuchyni a posielaj mi receptíky, okej??? :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
19. mar 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, čakám :slight_smile:
19. mar 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka ocuj asi to je volade kde daduska spi tak ja ti to potom kuknem ti to uz bude asi na dve veci ale mozno do buducna :wink: isto ho pohladaaaaaaaaaaaam ale tusim to bolo cesto robene podobne jak na linecke pecivo mno nvm ked vstane tak to tam pojdem pokutrat len hu nestem teraz zobudit okej? :wink:
19. mar 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, Danielku nebud kvôli tomu, to je jasné - ale nie že zabudneš, lebo jabká čakajú Matúško :grinning:
19. mar 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neee neboj dockaj ja si to napisem na listok a fuknem ku klavesnici :grinning: :grinning: :grinning: raceeeeej
19. mar 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielka ti už dobrú hodinku haja však??? :confused: A zlepšilo sa to dúfam aj s tým jedlom, hm??? Počuj však ty taký šéfkuchár by si ju mohol naučit dobre papkat,ee??? :confused:
19. mar 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oki - čakám na ten lístok, len či dofúkneš :sweat_smile: :grinning: A porozprávaj mi , ako sa ti podarilo dnes uspat malú Danielku??? :confused: Teda okrem toho piva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :grinning:
19. mar 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka zaspala kolo pol jednej tak nak si este pochrupka volajaku hodinku lebo doobeda nespinkala v obec tak uvidim ale tak volaco uz zedla neska pila mliecko a potom zedla plnu misku kasicky a zuzana nam doniesla volajaku polievku tak aj to spapala a ked stane tak jej skusim dat cestovinu
bože zase mám monolog - mr matthew NESTIHAS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jak ze nestiham :grinning: :grinning: :grinning: ti si nesimava :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevynechavaj ma z hry jasne? :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: neved si tu monolog a simaj si ma laskavo :grinning:
No tak to sa pekne rozpapkala teda , wau :dizzy_face: človeče umíš zázraky :grinning: :wink: Ne ale vážne, však na začiatku som sa lakla aj ja , že vám nebude jest - ked iba grckala :frowning2: no naštastie dobrý mr matthew si vzal dovolenku a vyriešil problémy :wink: klobúk dolu :wink:
Matuško však ja sa ti všímam - s kým by som kecala prosím ta :grinning: :grinning: hups, počkaj káva sa mi vyliala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: pocuj mne tato stranka volajak mrzne :grinning: :grinning: t mi robi naschval ked je to pre mamicky a ja som chlap :grinning: :grinning:
mno a jak som ju uspal v kocari :grinning: :grinning: dojcit nvm :grinning:
19. mar 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno simas a drezirujes ze jak nestiham :grinning:
19. mar 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no de siiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, dobre že len na spodku pohára som mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: zišlo to - som sa zlakla, lebo na biele sa vyliala :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kde sme to prestali??? :confused: Mrzne ti stránka??? :confused: Tak sorry, nebudem hučat do teba :grinning: :grinning: ja že už aj dojčit si sa naučil :grinning:
riadis kavu? :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: neste mi to nacitavat sem tam :grinning: :grinning: :grinning: mno nenaucil som sa ja by som ju skor na to pivo naucil jak ja dojcit :grinning: :grinning: :grinning:
tu som :angry: už som poriadila :grinning:
Ako je u vás??? Tiež také o ničom, alebo máte ešte sneh??? :confused: Ozik často chodíš snowbordobat?? :confused:
19. mar 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok