• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
bréééééé ránko Dany - aj tu hlásim slnečno :grinning:
neboj potom pofotím... si tu mala včera monológ??? :sweat_smile: :confused: :grinning:
17. feb 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka,tak to je fajn ze slnecno aj u vas :wink:
na fotecky sa tesim, :wink:
ano vcera som sa tu vypravala sama zo sebou :angry: :angry: :angry: :frowning2: :unamused: :sweat_smile:
17. feb 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty čo tu o takomto čase , hm??? :confused: Gabika ešte hajá??? Alebo je s nou manželík??? :confused: :grinning:
17. feb 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som tu len nakukla bo nieco stahujem s netu,a GAbika tu beha okolo mna,chuda od rana ju uz 3-krat prehnalo :frowning2:

a za chvilku sa chystame k nasim na obedik len este musim na compe to dorobit
:wink:
17. feb 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj - chudatko ešte stále??? :frowning2: no už som si myslela, že to máte dávno za sebou :unamused: :angry: naši malú donesú až večer - dúfam, že už nebudú soplíky :confounded: Možno idem teraz pridat nejaké fotky z vianoc ak sa mi podarííí :rolling_eyes:
17. feb 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano,aj ja uz som myslela ze to mame za sebou,ale ak to do zajtra neprejde pojdeme k dr :wink:

no uz sa musim s tebou rozlucit bo sa ideme obliekat,tak pa pa a pekny slnecny dnicek prajem :grinning:
17. feb 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky

Danielka dnes zaspinkala neskôr len teraz a ja konečne ničneorbím obaja chalani sú doma :grinning: ujo varí, Maťko spí chudáčik "unavený" :grinning: a ja som poriadila včera takže dnes veget, počkáme na malú kým sa zobudí uvidíme či bude hladná a pôjdeme do mestečka na prechádzku :slight_smile:

tak prajeme krásny dníček :dizzy_face: pa pá
17. feb 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahoj Dany a pekný dník, dúfam, že vám to prejde :wink:
čauki Matulík - no potom ti mojko odpíšem do IP, už nemám čas, som pridala pár fotiek vianočných do albumu a teraz ideme sa prejst trošku do mestečka- tak si poriadne oddýchni :dizzy_face: :dizzy_face: papa
17. feb 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky my sme už domka

idem uspať malú a idem urobiť nepečenú tortičku :dizzy_face: dúfam že sa podarí :grinning:

Tinuška netráp sa kľudne odpíš keď budeš mať viacej času :wink:
17. feb 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste kto??? :astonished: :astonished:
17. feb 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. feb 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka krasne fotose si dohodila :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo, no dakujem za pochvalu - chvílku ich nechám a po narodeninovej párty snád dohodím nové :wink:
A vy ste sa ako dnes mali??? Dúfam, že už je Gabike lepšie a nemusíte íst k dr. hm?? :confused:
17. feb 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no veru dnes nic moc,uvidime ako rano a podla toho sa zariadime :frowning2:

inak vsimla som si ze Sophinka dostala baby anabel,ako sa jej pacila?
a kwedy budete oslavovat 2-rociky teda kedy bude oslava :wink:
17. feb 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to mi je ozaj lúto :frowning2: to ale tie hnusné virozy trvajúúú :unamused: a manželík ako?? :confused:

No áno , dostala... však sa pamätáš ako som sa ta vypytovala na tú vašu??? :sweat_smile: No je z nej paf.. myslím si, že je akurát vhodná na jej vek, lebo sa s nou dokáže pekne hrat a bere si ju všade, aj s nou zaspáva :sweat_smile: no a ju hladká a vyhlasuje - moja Bella toto je, moja maličká babita :sweat_smile:

Oslava je zatial rezervovaná na 2.3 - tak uvidíme :wink: teraz nám kamoš robí nejaké pozvánky.... :dizzy_face:

A čo ste dnes teda robkali??? :confused:
17. feb 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka mangelik uz v pohode :wink:

no inak aj nas a sa uz s nou hrava a da jej pekne papat aj dudlik dat a aj ju povozi :grinning: :grinning: :grinning:

a inak ohladne GAbiky prikladam to zubkom bo chudatko vsetko si pcha do pusinky tak sa hlasia asi o slovo dalsie :frowning2:
a Sophinka ako?uz je bez soplikov?
17. feb 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a dnes sme boli od rana u nasich,ved som ti to rano tusim pisala co si nepametas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte :slight_smile: ,
17. feb 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No napodiv dany dnes ju naši doniesli takmer vyliečenú :dizzy_face: ešte ked sme po kúpeli fúkali, išli také soplíkové, ale už sa to dostalo do normálu a krásne zahajala :dizzy_face: pekne dýcha už aj ked leží :wink:

A ono to určite súvisí so zúbkami, lebo aj ked našej išli dávno, tak v tom čase sa na nu iba lepili virozy a choroby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tom máš recht :wink: A ozik, ako bolo u vašich??? :confused: Asi Gabika bola nesvoja čo??? :confused:

čau Miška a aký dník ste mali vy??? :confused:
17. feb 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali dobry :dizzy_face: , maly si na nocnik zvykol a dnes sa nam podarilo zase vycikat, sice iba raz ale nevadi. Poobede nam maly spinkal 3 hodky tak sme mali do 20:30 veselo, (co obvikle nebyva), stale sa blaznil a iba by sa predvadzal
17. feb 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj miska :slight_smile:
tinka,no tak som rada ze uz ste ok :wink:
no u nasich bolo celkom fajn,a GAbika mala taku premenlivu naladu ale niet sa co divit chudatenko moje malicke,som jej vecer natierala zubky gelikom a veru si mala vidiet a citit ako ma kusala do prsta ju to musi veru moc boliet,uz aby boli vsetky vonku :angry: :angry: :angry:
17. feb 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik Miška aj som zabudla, ved ty si to spomínala, že sa vám zapáčilo nočníkovanie :dizzy_face: no gratulujem, len tak dalej... :wink: a že iba raz??? :confused: ved aj to je uspech - zo začiatku určite :slight_smile:

Naša bola celý víkend mimo - a u babiny ževraj sa už úplne sama pýtala pišat aj kakat.. no herečka jedna :wink: ale ma to teší, lebo sú to pokroky :wink: :wink: :wink:

Takže malý ti už hajá??? :confused:
17. feb 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dany ja dodnes čakám, a opakujem tú vetu - už aby boli všetky vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: aaaaaaaale to ide pomaly :pensive: no čo už každé dieta si to musí odskákat :frowning2:
Nech to je už čím skôr za vami :wink: a ešte dietujete, alebo už lepšie??? :confused: Ozik a mliečko jej dávaš, ked má hnačky,?? :confused:
17. feb 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no veru uz aby to bolo,ale potom zas pridu ine trampoty :frowning2:
no dietujeme tak ze skoro nic nezje ale tesi ma aspon to ze rano vypije asi za pol flasky umeleho mlieka a vlastne ani neviem ci moze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

miska coo to ste tolko spinkali,len ziram :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. feb 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky idem ja uz bruu bo ma to tam taha tak pa pa a este raz bru nocku :wink:

:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
17. feb 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, vcera sa mu podarilo konecne aj vycikat a hned 3x za den a dnes iba raz, ale ja si myslim ze je to super :slight_smile:

danny, aj ja som zirala a uz mi to bolo aj podozrive ze tak dlho :sweat_smile: , ale asi to potreboval a dufam ze zajtra bude iba 30 minut, tak toho vela asi neporobim :sweat_smile: :grinning:
17. feb 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, bruuu nocku a dufam ze Gabike uz bude lepsie :wink:
17. feb 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

no vy ste včera písali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som tu nebola :sweat_smile:

danny ako je Gabike? išli ste k tej dr.? :confused: :confused:
18. feb 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,

Tak my mame dnes den blbec :confounded: , Samko je nervozny a uplakany a dnes mi rano spinkal do 9:00. Zase mame sopliky a uz len ked zbada vysavac tak sa mi hodi okolo krku place a place :frowning2: . Chudacik :frowning2: :cry:
18. feb 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
nie matka nesli sme bo Gabika bola rano celkom v pohode kupodivu klop-klop :wink:

miska-chudacik samko posli mu pusinku od nas :wink: :slight_smile:
18. feb 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok