• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
no však včera si ešte hundral že som z trojky vycúvla spať, či zle sa pamätám??? :sweat_smile: A dnes mi to trio vyčítaš :rolling_eyes:
19. mar 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak ved prave ze si vycuvala :grinning:
tinka, tak to si ma teda potesila :sweat_smile: som zvedava kolko si este uzijem :grinning: ...ale dnes som sa na Samkovi teda nasmiala, len skoda ze sa mi to nepodarilo odfotit :frowning2:
nechápem aká mamička zase :angry:
19. mar 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si natret chleba :grinning: hned dojdem
provokaterka for you aby som zas nebol ten POMALY :grinning:
jééééj Miška asi prispievaš aj do iných tém čo??? :confused: A čo také vymyslel?? :confused:
esce tu mamku ti vysvetlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: dockaj

tinakul • 1d • Dnes o 22:41

no baby kde ste všetky???
Matthew zapratáme dalšie stránky - my sme dobrá dvojka hm???

a toto sa vola pokec pre mamicky ne? :grinning: :grinning: :grinning: tak ze jak mamicka sa necitim :grinning: :grinning: :grinning: zrovna
19. mar 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Matthew zase neodpovedáš :confounded: :sunglasses:
19. mar 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty ocuj fakt nevidis ci co? :grinning: :grinning: :grinning: dojdem o chvilu :grinning:
19. mar 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecer uz bol unaveny, tak si zobral maly vankusik, co mame na posteli, lahol si nan a zobral si noviny a cital, pohodak :grinning:
19. mar 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemal si si náhodou ten chlieb natierat - to o takomto čase sa je??? :confused: :grinning:
No teraz maminka si - alebo nezastupuješ Tinku??? :sweat_smile:
19. mar 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau miška, to by ozaj stálo za foto - teéééééééda :grinning: zlatý musel byt :wink:
Inak zajtra som tu naposledy poobede na nete , lebo večer padáme k rodičom na sviatky - do pondelka večera :wink: :wink:
19. mar 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som s5 a zas nvm o com tocis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som prepracovanyyyyyyyyy :grinning: :grinning: a co ked je tolko hodin kolko je? :grinning:
ja mam potrebu a stem ju uspokojit chuda moje brucho by do rana nedozilo keby som sa nenajedol :grinning: :grinning:
a neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nesom maminka aj ked som bol zastupca :grinning:
19. mar 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty si ma oklamala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
19. mar 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, skoda, ze som taka pomala a fotak este pomalejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. mar 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nerozčuluj sa prosím ta už tolko - škodí to zdraviu mr.Matthew
No tak ako som to mala napísat - že zapratávame stránky ja - mamička a pán matthew - slobodný muž??? :sweat_smile:
19. mar 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si neposkodim zdravie niciiiiiiiiiim :grinning:
19. mar 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo som ta oklamala - ty teraz o čom točíš??? :confused: Vážne nerozumiem , v čom Matthew???

No Miška ja mám tiež foták furt nastavený pred sebou, nosím všade so sebou, ale všetky akcie nezachytím :rolling_eyes:
no a malý sa ti trošku už rozrečnil??? :confused:
19. mar 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mr :grinning: len aby - s čím sa to presne napchávaš prosím ta??? :confused: :sweat_smile:
19. mar 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: sak ze si mam prist vysibat a vykupat vajco a ty dojdes domov az pondelok vecer po funuse :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. mar 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mr - dokelu - fakt ale víš, ja som nemala šancu dojst do Talianska s tou štrudlou na kapote, takže zub za zub :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, ani nie, stale vie povedat to co vedel aj predtym (7 slov), ale stale mu hovorim ocko a on na vsetko starka a ked mu poviem voda, tak povie kava :grinning: ...ked sa ho spytam ci zopakuje, alebo povie ocko tak pokruti tom malou hlavickou ze nie :pensive:
19. mar 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze sa odhalila prava tvar :grinning: :grinning: :grinning: gdo do teba kamen ty don dvoma :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška :grinning: on to robí podla mna naschvál - však počkaj jedného dňa budete kukat - malý to na vás len spustí ako z rukáva :wink: a bude veselo :wink: a zúbkov kolko máte???
19. mar 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matthew :grinning: si fakt dobrý :grinning: :grinning: no si ma odhalil :cry: ale dnešný svet je taký :grinning: :grinning:
Ale tú kraslicu sme odložili aby si nepovedal, len neviem či mne niečo zostalo z toho tvojho obedíku??? :confused: :sweat_smile:
19. mar 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozík a Tinka papala z toho?? :confused:
19. mar 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz si si sklamala vlasneho syna :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale volado mi musel ukazat realitu ta je opravdu krutaaaaaaaaaaaaaaaaa co jaaaaaaa len teraz budem robiiiiiiiiiiiiiiiiit :pensive:
19. mar 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj obed esce je jedol som len ja :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: aspon mam vaaac :grinning: tinka nejedla nic jak dosla domov :angry:
19. mar 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako??? Tak zostalo, či čo??? :confused: Ja mám zase syna??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. mar 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame 16 zubkov, este cakame posledne 4 stolicky a mame komplet :slight_smile: ...a s tym rozpravanim sme sa minule doma bavili, ze to asi robi naschval, lebo ako som pisala on na hocico ked sa spytas ci povie tak ze nie...ved raz sa rozrecni a potom si usi budeme stoplovat :grinning:
19. mar 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok