• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
No taký dobrý obedík vynechala??? :cry: Však si vravel že ju donútiš,hm??? :confused: Asi fakt bola zoslabená čo?? :frowning2:
19. mar 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak zase sak peeeeeeet rokof existuje a ty sa opytas ci mas syna? dufam ze mi zajtra dojdes kupit plavky volajake s kacickov alebo lietadielkom na ten pobyt :sunglasses: :sunglasses:
19. mar 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak máte ako my - 16 Miška - len nám už išli aj posledné, len sa poriadne ešte neprerezali :unamused: tak čakáme tiež :rolling_eyes:
to príde určite tá reč.... však moja mi už nadáva - Mami dostaneš po liti :sweat_smile: :grinning: alebo som tuším už spomínala ale mami, nehovol blbosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude radost
19. mar 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nvm teraz ide zase ona strajkovat ze neste jest a schudla tam ma 52kil a teraz bude zas ona tvrdohlava ze nejde jesc
19. mar 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda matthew ale tak stará maminka ecce necem byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak neviem ako to poriešime - a bereme aj štrudlu??? :grinning: :grinning:
Zajtra kedy vstávaš, hm??
19. mar 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože tak to poriadne schudla :stuck_out_tongue_closed_eyes: chúdatko moje - ale vlastne tuším aj chcela byt štíhlejšia :wink: aj ja cem 52...
19. mar 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze bereme strudlu a nesi stara sak mam len peeeeeeet bozeeeeeeeeee :grinning: a zajtra stavam mno asi s dadkov ale do roboty idem na deviatu
19. mar 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka :grinning: :grinning: :grinning: ,

mr, neboj ved tinka sa naje ked bude hladna, doma jej bude urcite lepsie chutit :slight_smile: :wink:
a Dadka kedy vstáva??? :confused:
boze co vy stete vkuse chudnut dpc neznasam to :angry: :angry: :angry: by som vas dal klacat za to jednu za druhov a tinku prvu lebo vi ze to nesu srandy s tymito vecaaami neraz ostala v nemocnici z nejedenja a nepitja :angry:
19. mar 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška :grinning: ale mattheovi je lúto, ked to dobré jedlo od šefkuchára nikto nechce :confounded: Však už aj ja som bola pozvaná na obed - podmienka bola však do jednej hodiny tam byt a ešte k tomu aj so štrudlou upečenou na kapote :angry: to sa nedalo stihnút predsa :angry:
19. mar 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj matthew ona sa dá do poriadku - ja som si ale skôr myslela, že tam priberie, neviem prečo :rolling_eyes:
Ja nedržím dietu, len cvičím a som spokojná s kilečkami, len o trošku ešte menej by som cela :rolling_eyes:
19. mar 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka stava kolo tej siestej sem tam teraz ked v noci nespala potiahla aj do siedmej tak uvidime jak s mamkou vydrzi spat
19. mar 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako chlapi sa starajú o svaly a brucho - tak aj baby o isté partie a dobrú postavu - a po pôrode o to viac, vieš mr??? :sweat_smile:
19. mar 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, keby ta niekto odstrelil z BA do IT. tak by si to mohla stihnut :sweat_smile: :grinning:
19. mar 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to máš ozaj skorý budík ale až na deviatu do práce?? No si ozajstný mr :grinning: :grinning: a kedy končíš??? :confused:
19. mar 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška :grinning: :grinning: asi tak :grinning:
19. mar 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooo
19. mar 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mila martinka keby si stela tak to stihnes :grinning: aj lietadlo ma kapotu :grinning: :grinning: :grinning: vrtulniky existuju teeeeez :sunglasses: :sunglasses: :grinning: a mal som chut na strudlu :grinning:
tak racej cvic jak drzat dietu ja nvm ja zozerem za den hrozne vela ale racej to vycvicim vypotim vybeham vylietam ale aby som nejedol no to snad ne :angry:
chlapi sa staraju o svaly ale cvicenim a ne dietov a tak by to malo byt aj u vas ne cely den nejest nepit a potom sa poskladat na zem odpadnut :angry: vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
19. mar 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robim od 9-14 a potom od 17 abo 18-20 abo 21 podla vyplnenej kapacity hotela ludi jak chodia na veceru a thak
19. mar 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nééééééé preboha , to nie.... keby si ty videl kolko ja baštím, aj by si ušiel :grinning: :grinning: :grinning: a sladkosti - ja závisláčka od čokolády :confounded: no mám štastie, že som bola vždy štíhla od prírody, tak mi to zostalo... len už musím aj trošku cvičit - takže milý matthew ja tvoje pokyny plním počuješ??? :sweat_smile: vrrrrrrrrrrrrrr
19. mar 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tym nakaz aj mile ostatne damy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked milujes cekoladu tak ju aj jec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš dobré až moc - iba taká krátka prac. doba?? :confused: Tak ty ani nemáš byt z čoho unavený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No normálne zavidímmmmmmmmmmm :rolling_eyes:
19. mar 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, tak sa k tebe pridavam, ja tiez milujem sladke :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to je moja zavislost :sweat_smile: , ale teraz sa mi nejako nechce cvicit pred tym to bola moja kazdodenna droga :dizzy_face:
19. mar 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som už Tinke písala, že aby sa pokúsila viac minerálky, proste tekutín pit, ale jej to ide asi ťažko :unamused:
Keby sa dalo cez net nakazit ludí, už by som mala nový džob tomu ver :wink: :grinning:
kratka? :grinning: :grinning: :grinning: ked to das dokopy mas to osem hodin jak normal :grinning: len s tym ze cely den je v piiii lebo cez obed nestihnem ani do mesta riadne lebo pol hodina cesta tam pol spat hodina cestovanie len a hodinu max hodinu a pol byt v meste toe malo :grinning: esce ak idem s holkami to sa neda
Miška podávam ruku ... Matthew počuješ??? Dalšia dáma v partií , ktorá môže sladkosti :grinning: Tak o čom si to točil??? :sweat_smile:

Miška - no musíš si za den vyčlenit čas na cvičenie a donutit sa - ja to robím vždy v rovnakom čase a potom si dám kúpel :wink:
19. mar 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len jecte dale sladkeeeeeee secko :wink: ja si asi uvarim esce cokoladu pred spanim :grinning:
19. mar 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no - nemusíš skoro vstávat jednak a holky by si stihol za tri hodky - a to za bieleho dna môže malokto :grinning:
a čo to ?? No po deviatej frei??? Však to je žúžo, prosím ta :grinning:
19. mar 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varenú milujem - hod mi sáčok - došla mi pistáciová- či zase sa mám odstrelit až do IT??? :sweat_smile: :grinning:
19. mar 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok