• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
ahoj Miška, danny :slight_smile:

no dnes som ich omrkávala v obchode a dokonca som si všimla aj cestoviny v tomato omačke som na to chuť dostala :grinning: ale to je až od 15. či 18- mesiaca tuším :sweat_smile: ale ja som si kúpila s musli len kym mala spinkala ja som ju s prepáčením zožrala :sweat_smile:
ale skúsila by som aspoň tie klasické ovocné a zeleninové :slight_smile:
18. feb 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No fasa Miška, mne sa to dnes tvorí - tak zajtra už bude asi neskoro, čo?? :confused: :rolling_eyes: no neva, niečo s tým skúsim... a ako dlho to mávaš, ked ta to vyhodí,??? :confused:
18. feb 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka,aj ja som kupovala hipky,ale Gabike viac chutili pohariky od hami :wink: mali lepsiu chut a neboli tak umele :wink:
tinka moj chlap si to natieral nejakou mastickou tusim oparostop mal,a este corsodil masticka je super s tou bol moc spokojny a ani nestoji vela asi okolo 100-vky :wink:
18. feb 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je ale super Miši - možno už nebude soplíkovat, lsú to možno už len nejaké odozvy :dizzy_face:

No Mati ty si dobré baby :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mavam asi tak tyzden, niekedy dlhsie :frowning2: . Ale neviem co je na tom pravdy, ale ja si davam aj pastu na zuby (niekto mi to poradil) a celkom mi to pomaha, aspon si myslim :sweat_smile:
18. feb 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky Dany :wink: tak skúsim ten corsodil asi :unamused: a kolko to trvá cca, nevieš??? :confused: Je to hrozné , ja to nechcem :rolling_eyes: :frowning2:

Inak neviete niekto ako dopadla v piatok Monkula v tej sútazi 5 proti 5??? :confused:
18. feb 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinakul-no chlap to mal naposledy asi tyzden a moc ho to bolelo ale ta masticka mu robila dobre :wink:
18. feb 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška až týžden??? :confused: O môj bože, radšej ani nepíšme na túto tému, lebo tu skolabujem :rolling_eyes: :cry:
18. feb 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pišem pišem a neprida mi to :angry: :angry: :angry: :grinning:

dani chutli malej tie výživky, ja neviem či ch môžem zaviesť, zatiaľ papala len také kašičky robené a mixované ovocie, zeleninku ale kupované výživy nie

tinka no aj ja som bejby :grinning: :sweat_smile: len mňa nemá kto chovať :angry: :grinning:
18. feb 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka jasne ze moze,ale urcite je zdravsie to co jej ty uvaris doma :wink:

Gabika my papavala asi od 7-mesiaca :grinning:
18. feb 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo, to si dopadla Mati :grinning: Akože ta nemá kto chovat??? A čo tí tvoji chlapi,hm??? Ujo, bratranček, alebo chlapík z hotela?? :confused: Však ty si ako taký kvietoček medzi chlapmi :wink: :wink: sa určite starajú, hm??? A hipká ti kupujú, len sa priznaj :grinning:
18. feb 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Dany podobne aj naša -asi od siedmeho ochutnala aj z obchodíku :wink:
18. feb 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-si trafila klincek po hlavicke,matka sa priznaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany :grinning:
18. feb 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny skúsim aspoň sem tam nech to má pestrejšie možno jej zachutia :sweat_smile:

inak som sa ete chcela opýtať, minule som si kukala že môžem už dávať aj bezvaječné cestoviny, to môžem dať len také holé? :confused: bez ničoho? neviete :sweat_smile: toľko otázok

tinka neodhaľuj mi tu moje tajomstváááááááááááááááááááááááááááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ale čo z toho keď sú chlapi v robote, kto ma nakŕmi :grinning: :grinning:
18. feb 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ozaj kukate ten novy serial na joj-ke?? :astonished:
18. feb 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zacali asi v 7-8 mesiacoch ale vacsinou sme hipp-ka kupovali , ked sme niekam isli na navstevu, ale na dlhsie von
18. feb 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ti dopredu nakúpia zásoby hipka a v pohode, ne??? :grinning:
bezvaječné určite môžeš a po jednom roku aj vaječné :wink: No a môžeš postupne s brokolicou, prepasírované rajčiny - to namiesto kečupu... so syrom.... s tuniakom :wink:
18. feb 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chi chi :grinning: :grinning: nakoľko som všetky zásoby Hipp zjedla dnes ja čo sme mali na tri mesiace nakúpené budem musieť bežať zajtra do obchodu pre nejaké pre malú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak môže malá už aj tuniaka? :confused: :confused: to som nevedela :sweat_smile:
18. feb 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany no dobre že hovoríš, ja som na ten seriál zabudla :rolling_eyes: a manželík uspával - ale asi zaspal s malou :pensive: tak mi to nemal kto pripomenút :frowning2:
18. feb 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka skus jej spravit aj na cestovinku nejaku zeleninovu omacku s kur maskom :wink:
ja som tak robila Gabike svieckovu asi od 10-teho mesiaca chces recept?
18. feb 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ja som tiez na to uplne zabudla.A pozeras to? je to dobre, ci nejaka blbina?
18. feb 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No rybky a tuniaka , kuracie mäsko a ostatné biele mäská som dávala :wink: podla mna by už pomaly aj mohla - ale nie vo velkom množstve - viacej cestovín a menej tuniaka - jasnéééé :wink: Napr . aj ten receptík s cestovinami by mohla zvládnút čo som ti nedávno posielala :wink:

babenky tahá ma to už do hajan, ale zajtra sa ozvem, sakra aj s tým herpesom, ma začína boliet :unamused: no nič, idem ja, dobrúúúúúú nocku :pensive:
18. feb 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka bruuuu nocku :slight_smile:
18. feb 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka bruu,ved aj ja sa pomalinky tiez poberiem :wink:
miska-no kukam jednym ockom ale nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tinka ja som si davala na herpes vzdy Zovirax ale teraz ked sa mi to zas vyhodi tak skusim tie naplaste co tak strasne reklamuju.
A kam chodis cvicit? niekam do posliky alebo doma?
danny môžeš hodit receptík :wink:

tinka tie cestoviny budem realizovať ešte tento týždeň čo si mi dala receptík, len malá asi nemôže kukuricu z konzervy :confused:
inak prajem dobrú nôcku a pekné dníčky :wink: a zajtra nech na ten herpes niečo dobré kúpiš :wink:
18. feb 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka -uvaris zeleninku,petrzlen a mrkvicku spolu s kuracim maskom do makka,nechas si aj vyvar s toho,potom rozmixujes,dolejes troska mliecka a zahustis mukou úpodla potreby ale nemusis,a dochutis ak uz dochucujes :wink:
ja si vzdy dam uvarit,kur stehno zo zelkeninkou do makka,potom oberiem masko nakrajam na drobno,roztlacim zeleninku dam varit,pridam troska mliecka popripade zahustim mukou a dochutim,a davam k tomu Gabike bud knedlu alebo nejaku cestovinu(najlepsie tarhonu) :wink:
18. feb 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zabudla som napisat ze to strasne moooc lubi :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky idem ja uz veru bru bo som nejaka utahana,tak bru nocku :wink:

:pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. feb 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok