• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
danny hned si ho uložím, a skúsim niekedy, len jej nechcem toho moc naraz všetko dávať, že miešať, stále nechávam taký odstup ak skúšam nejaké nové jedlo :slight_smile:
18. feb 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky

kde ste kto? ja som už bola aj na nákup :grinning: mám nakúpených pár výživiek :grinning: dúfam že ma nepohltí hlad a nezožerem ich ja :grinning: :sweat_smile:
19. feb 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka ja som tu ale az teraz.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dufam ze sa s týmy výzivavkamy podelis aj s Didinkou :grinning:
19. feb 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, hlásim sa :dizzy_face:
Bola som v lekárni so zoznamom mastičiek, ktoré ste tu pospomínali - no nakoniec zvítazili tie nové náplaste - trošku sú nakladové, ale ževraj účinné - tak som to riskla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je ich 15ks po 285sk.

Však už ma to dnes ale poriadne aj bolelo, no a je to velké - cítim sa ako debo :angry:

Oli no ja domka cvičím- máme na rok požičaný steper a tak využívam :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vy ako dievčatá??? Dany , Matka ste ešte tu??? :confused:
19. feb 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ste tu ešte? :confused:

ja len popri malej lebo je v choduliku a zlostí sa že sa jej nedá pohnúť ale chcela som uvariť a tak som ju tam musela šupnúť len už ju to po pol hodinke prestáva baviť :grinning:

danny no jednu lyžičôčku jej doprajem :grinning: (ja som krkavčia mater :grinning: :sweat_smile: )
19. feb 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka ja som :grinning: :grinning:
19. feb 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka,tak potom daj vediet ci tie naplaste pomohli :wink:

matka no to vieme ze niesi,my sme nic take nepovedali :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. feb 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny super :grinning: spinkáte? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som malej nastokla na prstíky tie babiky čo som včera urobila tak sa zabáva :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
19. feb 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka prečítala som IP odpíšem keď malá zahajá :wink:
19. feb 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka no ju odfot a vloz fotto :grinning: :grinning: :grinning:
a akurat sa GAbika zobudila tak sa jej idem venovat :wink:
zatial pa ved vecer sa tu ukazem :wink:
19. feb 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny prepáč musela som k malej :sweat_smile: zlostila sa že som sa jej nevenovala tak sme sa učili počítať pršteky :slight_smile:

teraz spinká a ja si idem trošku oddýchnuť, idem si uvariť asi horúcu čokoládu a kuknem možno niečo v telke, tak pá večer
19. feb 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, už ste mi asi odfičali??? :confused: ja som si bola trošku zdriemnut, malá stále haji :pensive: :dizzy_face: už je célkom oki - bez soplíkov :wink: takže zajtra aj do MC snád vyrazíme :slight_smile: Oki tak snád sa večer tá naša partia stretne :grinning:
19. feb 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
tinakul do ktoreho MC chodis?
ozaj a dala si si nieco na tem herpes?
a uz som sa prihlasila do Zmenarne tak som zvedava ako dlho budem cakat kym ma vyberu a ci ma vobec vyberu
danny tvoja mamina kao dlho cakala?
no a ideme teraz von lebo svieti pekne slniecko a ALex mi nosi stale ciapku aj bundicku..tak papa zatial
19. feb 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli ty tu cez den??? :confused: :sweat_smile: Wau to je supiš :slight_smile: Moja malá ešte hajá, chodievame na Gercenku, neviem či aj v albume nemám foto :wink:
No vyššie som písala že tie náplaste zvítazili - no svrbí ma to ako šlak, snád sa to dá do poraidku :frowning2: :unamused:
No super, a kde sa to prihlasuje do zmenárne??? :confused: Niekde na internete??? :confused: :confused: Držím palce, aby ta vybrali :wink:
19. feb 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ste tu ešte niekto? :confused: malá ešte spinká :confused: som zvedavá kedy pôjde hajať večer :sweat_smile:
19. feb 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul sa mi podarilo nakuknut sem aj cez den :dizzy_face:
do zmenarne som sa prihlasila na www.stv a tam si vyhladas v programe zmenaen a je tam formular na prihlasenie :slight_smile:
sme boli vonku a prisli sme domov okolo pol siestej, napapali sme sa a teraz tu pobehuje.Idemesa okupkat a potom do hajan tak sa staim az po 21-vej ak tu este budete :slight_smile:
19. feb 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli tak predsa si sa prihlásila? :slight_smile: tak budem držať pršteky nech ťa vyberú :wink:

ja som malú teraz položila do postielky, tak ju pôjdem ešte kuk o nejakých 10 minút či zaspinkala :slight_smile:
19. feb 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka ahojky si este tu?
19. feb 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky idem ja bruu bo ma akosi rozbolela hlava :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
19. feb 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny ja som pustila k netu Maťka ani som tu nebola až teraz na skok len ale prajem dobrú nôcku :wink:
19. feb 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,

Tak uz som vas nestihla :frowning2:

My sme sa dnes mali dobre, ale maly sa za vsetko zlosti ked mu nieco nedovolime :angry: , asi zacina mat svoje vzdorovite obdobie :sweat_smile: a najlepsie ze mi prihorel privarok :angry:
Zajtra sa chystame konecne uz aj von. Je zvyknuty byt na vzduchu a behat, tak mozno mu to chybalo tychto 5 dni a preto bol taky, no ved uvidime :slight_smile:

tinka, dnes som mu znova ukazala ako robi jezko a uz pekne opakoval, ale nastastie uz nemame sopliky.

Baby, ako naucim mojho syna rozpravat :sweat_smile: . Rozumie vsetko, napr: idem robit puding a poviem aby mi doniesol mlieko z ladnicky, tak ho vytiahne a donesie, este aj ladnicku za sebou zavrie, ale ked sa ho spytam co tam je (cica), tak povie mnau-mnau.
Mne to velmi chyba a potom mam pocit ze sa mu nevenujeme dostatocne hoci opak je pravdou.Stale sa s nim rozpravame ukazujeme v knizkach (hoci knizky ho bavia na 2 minuty, iba auta a blbiny :sweat_smile:

Prosiiii,. ja viem ze to chce trpezlivost, ale...
19. feb 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Miška, v poslednom čase ťa tu moc ani nevidno :sweat_smile:

ako sa máte? je super že malí už nemá soplíky :wink:

inak aj ja by som chcela aby malá rozprávala niečo :grinning: ale jej sa akosi stále neeceee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, Danielka ma este cas :wink:

Byvam tu teraz menej ako inokedy, lebo bud vysivam, alebo nemozem ist na PC, lebo drahy robi projekty....

Ako sa mate?
19. feb 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ale ja by som moc chcela aby mi dačo už povedala :sweat_smile:
inak som kuk dnes akurát tváričku malého...ako dlho ti to trvá kým niečo také vyšiješ? :confused: lebo je to krásne :dizzy_face:

my sa máme dobručko, malá hajinká a ja zase netujem :sweat_smile:
19. feb 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako kedy niekedy mesiac a niekedy viac, podla toho ake je to velke

ved aj Samko spinka a drahy spi, tak ja sedim za netom
19. feb 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak máš teda peknú zábavku :dizzy_face:

a ako je malému?
19. feb 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michala byvas v ZV?
19. feb 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, uz sopliky nemame takze je fajn, stale sa blazni, ale ked si sadneme za knizku ktoru mi donesie, tak hned zbada nieco ine a koniec s citanim :frowning2:
19. feb 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň je aktívny :wink:
my už skúšame chodúlik ale malej sa moc nelúbi :grinning:
19. feb 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sisa, hej byvam vo ZV :wink:
19. feb 2008 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok