Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
30. mar 2008

dany 😀 ale však ešte držíš dietku,ee?? 😕 A ozik ako ti to ide??? 😕
Mati, ty,ty neslušnica 😀 áno Mati túto som myslela - ale asi to je z modelingu , ee?? 😅

martinadt
30. mar 2008

nie tinka, toto je tá čo som písala že bola fotená cez webkameru u kamarátky 😀 toto bola moja domáca úprava 😀

dannynka
autor
30. mar 2008

tinka to niesu vyhovorky....mame nieco s pneumatikou....a akurat my kamos pise ze nechci vediet co sa stane ked stretli pneumatika pri 60-km rychlosti..... ☹ a my sme dnes boli v novom meste...... 😲 😲 😲 😲
a bude treba asi noivu pneu...a to su zase dalsie prchy.... 😠 😅 😝

martinadt
30. mar 2008

haloooooooooooooooooooooo 😠

tinakul
30. mar 2008

Mati 😀 ja som závislá na košielkach, ale spánok mi v nich akosi nešmakuje, skôr mi slúžia na iné účely 😝
zase naopak na spánok si dávam rozpravkové pižamká 😝 to je moje závisláctvo číslo 2. Dokonca aj polovičke ich kupujem 😝 a malej sa to lúbi 😀

martinadt
30. mar 2008

😀 😀 ja zase nemôžem byť obmedzovaná dlhými rukávmi v noci 😀 ani žiadnym mne nech je aj zima v košielke na ramienkach ale v rukáve spať nebudem ani za nič 😅 jedine na chatách ked sme chodili a bolo mi to jedno

michalag
30. mar 2008

tinka, doobeda mame stretko zo Zvolencankami a poobede pojdeme asi zase von na odrazadle, alebo s loptou. Smykacky sa mi zadaju tiez studene, ale tesim sa ked uz bude teplejsie tak nam otvoria skolku pre verejnost a mozeme chodit na dvor. Je to super, kedze pieskoviska, su tu dost na...

martinadt
30. mar 2008

u nás dnes bolo dosť teplo my sme sa aj hojdali 😅 aj s malou 😀

tinakul
30. mar 2008

No Mati, ale čo si mala poobede tú fotečku som myslela , že je doma robená, ee?? 😕
Dany ja srandujem 😀 Ja viem, ked sa niečo kazí , tak sa kazíííííííí 😠 Sorry, viem že to sranda nie je určite... ale radšej treba dat doporiadku a obetovat nejaké tie prašule, ako by sa niečo malo stat 😖 A čo ste robili v novom m??? 😕 Ja že tam ste boli auto opravit 😅

dannynka
autor
30. mar 2008

matka-a vy ako dnes?

martinadt
30. mar 2008

a ktorú som mala poobede? 😀 teraz naozaj neviem 😅

danny my sme sa dnes mali celkom dobre bol u nás ujov kolega na návštevu tak dobre

tinakul
30. mar 2008

Mati, to ja mám na každé obdobie 😀 na zimu - dlhé rukávy s dlhými nohavicami 😉
Na prechodné - čo je teraz - trištvrtové pižamká s krátkym rukávom
a na leto košielkové s kratasmi - to môžu byt aj satenovéééééé 😉

martinadt
30. mar 2008

😀 a ja či je leto či zima stále len saténové košielky 😅

tinakul
30. mar 2008

Myška no najlepšie chodit na kryté, kde nechodia psy a mačky 😝 My len na také ohradené tiež chodievame 🙄
A tá škôlka bude fungovat vonku, aj ked tam budú detičky??? 😕
Dany my sme dnes okolo obeda dorazili domkov, mali sme baraní guláš na obed z Tatier, a vybalovali sme, kúpali sme sa a ešte v objatí zahajali, Sophinku nám doviezli až okolo šiestej 😉
A ako malá ??? Prešla tá hnusná angína??? Boli ste aj na kontrole,?? 😕

tinakul
30. mar 2008

Mati to už kolko fotiek si si dnes menila, ked nevieš??? 😅 Ja som videla len tú poobede a túto novú 🤐
Tá poobede vyzerala taká domáca - čo ja viem - stiahnuté vlásky a niečo ako čelenku, alebo čo si mala vo vlasoch, no neviem už popísat 🙄 🤐

dannynka
autor
30. mar 2008

tinka-no mne sa nejedna o prasule.prvorada je bezpecnost,len som soknuta s toho ze sme isli do Noveho mesta a mohlo sa nam daco stat...lebo to my az teraz kamos povedal..ze co to vlastne mame za chybu podla mojho opisu... 😝
A v novom meste som si bola nieco od jednej pani cez MMB kupit... 😉

matkatak vy ste dnes nastevu mali,aspon vam rychlejsie dnik ubehol... 🙂 😉

tinakul
30. mar 2008

No v zime košielky , hm??? Aby si neprechladla, ten Mathew ta ale musí zohrievat, ee?? 😀

martinadt
30. mar 2008

skúšala som dnes kadejaké foto čo som našla tak naozaj neviem čo som mala cez obed za fotku 😕

tinakul
30. mar 2008

Dany no ty brdo, tak to ozaj musel byt šok 😒 a malá bola s vami??? 😕
A čo dobrého si jej kupovala??? 😕

Mati aspon ten kolega bol fešáčisko??? 😅 Ked si sa snažila byt obriadit 😀 stál za to??

martinadt
30. mar 2008

myslíš túto? 😅 😀
inak nie ja sa zakrývam 😀

veru danny ale maličká bola nejaká nervózna z nich 😕 vkuse tak pomrnkávala potom

tinakul
30. mar 2008

NO presne túto si mala 😀

martinadt
30. mar 2008

tinuš no čo ja viem 😀 normálny chalan mladý 😝 ale bolo tu ako v chlieve

martinadt
30. mar 2008

😀 vidíš to si ani nepamätám 😅

dannynka
autor
30. mar 2008

matka jeeej zase nova fotto 😉

tinka ano bola s nami...preto ma to tak soklo... ☹ 😒 😝 😔
a kupila som si od nej taku kulmu s roznimi nadstavcami bola nova a aj znacka philips a aj za dobru cenu,ne nevyuzi to
😉

tinakul
30. mar 2008

Mati a prečo ich nemáš v albumíku??? Však ty si mala predtým album 😢 No o čo som prišla.... nevidela som žiadne fotky teda 😒

tinakul
30. mar 2008

No a máš túto domácku, alebo??? 😕

Ty si kulmuješ vlásky Dany,?? 😕

dannynka
autor
30. mar 2008

babulky idem ja do sprchy a este sa tu ukazem oki? 😉

tinakul
30. mar 2008

Prečo ako v chlieve Mati??? 😅 Nakoniec si neporiadila bytík?? 😅 Ty,ty... 😀

tinakul
30. mar 2008

Dany zase zdrháš??? 😠 😀

martinadt
30. mar 2008

danny to len tak 😅

tinka ja som album zrušila .. neviem nejako som chytila nervy na niečo a všetko som vymazala 🤐
táto foto je tiež z webkamery to je domácka 😝