• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
dany :grinning: ale však ešte držíš dietku,ee?? :confused: A ozik ako ti to ide??? :confused:
Mati, ty,ty neslušnica :grinning: áno Mati túto som myslela - ale asi to je z modelingu , ee?? :sweat_smile:
30. mar 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie tinka, toto je tá čo som písala že bola fotená cez webkameru u kamarátky :grinning: toto bola moja domáca úprava :grinning:
30. mar 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka to niesu vyhovorky....mame nieco s pneumatikou....a akurat my kamos pise ze nechci vediet co sa stane ked stretli pneumatika pri 60-km rychlosti..... :frowning2: a my sme dnes boli v novom meste...... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
a bude treba asi noivu pneu...a to su zase dalsie prchy.... :angry: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooo :angry:
Mati :grinning: ja som závislá na košielkach, ale spánok mi v nich akosi nešmakuje, skôr mi slúžia na iné účely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zase naopak na spánok si dávam rozpravkové pižamká :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je moje závisláctvo číslo 2. Dokonca aj polovičke ich kupujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malej sa to lúbi :grinning:
:grinning: :grinning: ja zase nemôžem byť obmedzovaná dlhými rukávmi v noci :grinning: ani žiadnym mne nech je aj zima v košielke na ramienkach ale v rukáve spať nebudem ani za nič :sweat_smile: jedine na chatách ked sme chodili a bolo mi to jedno
30. mar 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, doobeda mame stretko zo Zvolencankami a poobede pojdeme asi zase von na odrazadle, alebo s loptou. Smykacky sa mi zadaju tiez studene, ale tesim sa ked uz bude teplejsie tak nam otvoria skolku pre verejnost a mozeme chodit na dvor. Je to super, kedze pieskoviska, su tu dost na...
30. mar 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás dnes bolo dosť teplo my sme sa aj hojdali :sweat_smile: aj s malou :grinning:
30. mar 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Mati, ale čo si mala poobede tú fotečku som myslela , že je doma robená, ee?? :confused:
Dany ja srandujem :grinning: Ja viem, ked sa niečo kazí , tak sa kazíííííííí :angry: Sorry, viem že to sranda nie je určite... ale radšej treba dat doporiadku a obetovat nejaké tie prašule, ako by sa niečo malo stat :confounded: A čo ste robili v novom m??? :confused: Ja že tam ste boli auto opravit :sweat_smile:
30. mar 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka-a vy ako dnes?
30. mar 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktorú som mala poobede? :grinning: teraz naozaj neviem :sweat_smile:

danny my sme sa dnes mali celkom dobre bol u nás ujov kolega na návštevu tak dobre
30. mar 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, to ja mám na každé obdobie :grinning: na zimu - dlhé rukávy s dlhými nohavicami :wink:
Na prechodné - čo je teraz - trištvrtové pižamká s krátkym rukávom
a na leto košielkové s kratasmi - to môžu byt aj satenovéééééé :wink:
30. mar 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a ja či je leto či zima stále len saténové košielky :sweat_smile:
30. mar 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myška no najlepšie chodit na kryté, kde nechodia psy a mačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: My len na také ohradené tiež chodievame :rolling_eyes:
A tá škôlka bude fungovat vonku, aj ked tam budú detičky??? :confused:
Dany my sme dnes okolo obeda dorazili domkov, mali sme baraní guláš na obed z Tatier, a vybalovali sme, kúpali sme sa a ešte v objatí zahajali, Sophinku nám doviezli až okolo šiestej :wink:
A ako malá ??? Prešla tá hnusná angína??? Boli ste aj na kontrole,?? :confused:
30. mar 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati to už kolko fotiek si si dnes menila, ked nevieš??? :sweat_smile: Ja som videla len tú poobede a túto novú :zipper_mouth:
Tá poobede vyzerala taká domáca - čo ja viem - stiahnuté vlásky a niečo ako čelenku, alebo čo si mala vo vlasoch, no neviem už popísat :rolling_eyes: :zipper_mouth:
30. mar 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-no mne sa nejedna o prasule.prvorada je bezpecnost,len som soknuta s toho ze sme isli do Noveho mesta a mohlo sa nam daco stat...lebo to my az teraz kamos povedal..ze co to vlastne mame za chybu podla mojho opisu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A v novom meste som si bola nieco od jednej pani cez MMB kupit... :wink:

matkatak vy ste dnes nastevu mali,aspon vam rychlejsie dnik ubehol... :slight_smile: :wink:
No v zime košielky , hm??? Aby si neprechladla, ten Mathew ta ale musí zohrievat, ee?? :grinning:
skúšala som dnes kadejaké foto čo som našla tak naozaj neviem čo som mala cez obed za fotku :confused:
30. mar 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany no ty brdo, tak to ozaj musel byt šok :unamused: a malá bola s vami??? :confused:
A čo dobrého si jej kupovala??? :confused:

Mati aspon ten kolega bol fešáčisko??? :sweat_smile: Ked si sa snažila byt obriadit :grinning: stál za to??
30. mar 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš túto? :sweat_smile: :grinning:
inak nie ja sa zakrývam :grinning:

veru danny ale maličká bola nejaká nervózna z nich :confused: vkuse tak pomrnkávala potom
30. mar 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO presne túto si mala :grinning:
30. mar 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuš no čo ja viem :grinning: normálny chalan mladý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bolo tu ako v chlieve
:grinning: vidíš to si ani nepamätám :sweat_smile:
autor
matka jeeej zase nova fotto :wink:

tinka ano bola s nami...preto ma to tak soklo... :frowning2: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
a kupila som si od nej taku kulmu s roznimi nadstavcami bola nova a aj znacka philips a aj za dobru cenu,ne nevyuzi to
:wink:
30. mar 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati a prečo ich nemáš v albumíku??? Však ty si mala predtým album :cry: No o čo som prišla.... nevidela som žiadne fotky teda :unamused:
30. mar 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a máš túto domácku, alebo??? :confused:

Ty si kulmuješ vlásky Dany,?? :confused:
30. mar 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky idem ja do sprchy a este sa tu ukazem oki? :wink:
30. mar 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečo ako v chlieve Mati??? :sweat_smile: Nakoniec si neporiadila bytík?? :sweat_smile: Ty,ty... :grinning:
30. mar 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany zase zdrháš??? :angry: :grinning:
30. mar 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny to len tak :sweat_smile:

tinka ja som album zrušila .. neviem nejako som chytila nervy na niečo a všetko som vymazala :zipper_mouth:
táto foto je tiež z webkamery to je domácka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok