• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
Tak mi pošli nejaké, na kukanie :wink: hm?? Škoda, ani danielku si neviem predstavit už vôbec :pensive: Povedz Mattheovi ked tolko maká, aby foták kúpil - že to má rozkazom :angry:
30. mar 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny v poslednomč ase to tu zanedbávaš :sweat_smile:

tinka musela som lebo :zipper_mouth: maťko včera jedol chipsy a aj chrumky :grinning: no horšie ako keby danielka chodila po byte a rozsypovala :grinning: :sweat_smile:
30. mar 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, ta skolka funguje od nejakej 14:00 ked uz deticky chodia domov, ale cez vikend to funguje od 9:00-19:00, takze je to fakt super a navyse su tam stromy, takze tam priamo neprazi az tak slnko
30. mar 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka neboj ja sa okupe a hned vratim...
a ohladne tej kulmy,predtym som si nekulmovala ale teraz by som mohla uz aj zacat... :wink:
ak najdem hodim link na tu kulmu oki?
a ohladne dietky,zajtra ma caka cely den na vode...tak drzte palceky zatial je dole 6-kg po 28-dnoch :wink:

idem-pridem :wink:
30. mar 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati :grinning: TAký šéfkuchár a nevie si po sebe upratat??Tseeee :grinning:
30. mar 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka ale počkaj hodím sem jednu kde by si vôbec nepovedala že som to ja :grinning: ja som sa dnes musela smiať ked som to zbadala :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
30. mar 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tak čakámmmmmmmmmmmmmmm :wink: hááááádž :slight_smile:
30. mar 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu je link a teraz uz vazne idem do sprchy ale vratim sa....

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2494253
30. mar 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka zase ina fotto :astonished: :astonished: :astonished:
ale sekne ti to tam.... :wink:

uz vazne idem...alôe hned som spet....
matka baywach by som poprosila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška aj tak dobre- to detičky sú len do 14-tej v škôlke u vás?? :confused: :zipper_mouth: A stromy sú supiš hlavne v lete , to máš recht :wink:
Dany no rýchlo, rýchlo, šup,šup... :grinning: No nech sa páči, kulma , dietky, ešte sexi prádielko a bude s teba sexi mamička , ešte možno budeš príťažlivejšia ako za slobodna, hm?? :confused: :grinning: :wink: Manželík len čumiet bude :sweat_smile: :wink:
30. mar 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny to len tak ale dakujem :grinning:
som v strehu potom krič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wau Mati tak to je zmena fakt :sweat_smile: To čo dokážu tie úpravy, a make-up, osvetlenie atd.. ty kokso :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tu si ozaj taká sladká, zlatučká bábika :wink: Počuj a teraz máš akej farby vlasy??? To si si musela asi dost často menit farbu však??? :confused: :zipper_mouth:

Dany neutop sa nám prosím :grinning:
30. mar 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, dnes tie fotky menis a menis :grinning:
tinka, nie skolka byva az do 17:00, malo to byt od 15:00.
30. mar 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka ešte jednu mám :grinning: :sweat_smile:
teraz si tu kupujem takú blond farbu tiež a keď mi vyrastá tmavé tak si to len peroxidom odfarbujem :sweat_smile: ale v podstate večná blondínka :grinning:
30. mar 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa podobám viac sebe :grinning: ako na tej pred tým :grinning:
30. mar 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany no ale tá kulma nevyzerá fakt zle, si dobrá také čosi objavit za tak málo :wink: a aj dobrá značka :dizzy_face:
Ja mám elite model look žehličku s fenom - dva v jednom - som strašne spokojná- takže idem kupovat aj kulmu tej značky :wink: ale philips je tiež ozaj dobráááááááá :wink:
30. mar 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAkže teraz si blond, a máš aj ofinku?? A nosíš rozpustené rovné vlasy ??? :confused: Skúšam si ta predstavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ale toto je tiež krásna fotoša - klobúk dolu :zipper_mouth: A hovorila si Maťkovi o tom príkazu na kúpu foťáku??? :confused:
30. mar 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som blond ale mám ofinu len takú čo si chcem nechať už vyrásť preč čiže je taká dlhšia :wink:
a poviem mu keď sa dostaví do izby :sweat_smile: ktovie čo mi povie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No však preto som Miška aj rozmýšlala, že do druhej :sweat_smile: Ale aspon máte fakt tú istotu, že tam zver nechodíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak baby ktorá z vás spáva zle , mám dobrú radu :wink: z relaxačného pobytu :grinning:
30. mar 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka no vrav :grinning: ja toho moc nenaspím
30. mar 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, ja chodim spavat neskoro, tak kludne spusti :grinning:
30. mar 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj táto je dobrá - ružová - moja farba :wink:
A na týchto fotošách si o kolko ´mladšia ako teraz??? Však nemôžu byt moc staré, ee?? :confused: :dizzy_face:
30. mar 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka toto je tá zo zimi :grinning: :grinning: vypadám tam ako deeecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám tam väčšie líca a keby som bola odfotená nižšie tak som tam aj pekne pribratá :grinning: :sweat_smile:
30. mar 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby ja som absolvovala v jeden den dva x levandulový 20 minutový kúpel - to je akože aj proti nespavosti a poviem vám, že som potom v noci spala ako doga :grinning: no normálne ma budit museli, pritom ja spávam dobre :zipper_mouth:
Ten levandulový olej sa dá aj kúpit , alebo objednat - dali mi aj letáčik- potom mrknem a ak niekto bude chciet dám aj kontakt - neviem ani čo to stojí - ale ja si to objednám na 100% :grinning: Potom tam je eukalyptus, červený pomaranč, rozmarín - to akože každý druh na niečo inéééé :wink:
30. mar 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je fakt z tejto zimy,?? Takže už z Talianska ee?? :confused:
Vôbec nie si pribratá na nej, len škoda že sú to také miniatúrne - však mi už pošli dačo na mail, ee?? :confused: :wink:
30. mar 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz som spet... :grinning:
30. mar 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééj, dany zdravá a živá??? Si sa neutopila,? :grinning: A už sa šíri nejaká ta vúne, čo si si to dala za sprcháč hm???
30. mar 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no veru plavat viem.... :wink:
no sprchac?to je taka moja gebuzinka co musis zarobit okolo polnoci :grinning: :grinning: :grinning:

matka krasne fotto :wink:
30. mar 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gebuzina??? :sweat_smile: :grinning: Ale voní dobre :wink: :grinning: Inak sa mi lúbi Dany aj tvoje motto :wink:
30. mar 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok