Pomáha vysvätenie domu farárom?

stelak
2. aug 2018

Vcera som sa pytala ludi na nazor ohladom kupy nehnutelnosti, v ktorej nie je pozitivna energia. Prosim Vas mate niekto skusenosti, ci vysvatenie domu fararom pomohlo pri odstraneni negativnej energie v dome? Myslim skutocne pomohlo, realne skusenosti... dakujem baby za pomoc a podporu. Prosim, napriek tomu, ze niekomu sa to moze zdat ako trapna otazka, skusme to dnes bez blbych komentov, utocenia a urazania viery... dakujem

saslavka73
2. aug 2018

Pomáha. Určite.

stelak
autor
2. aug 2018

@saslavka73 dakujem🙂

dominika6
2. aug 2018

@stelak ano pomáha..psychicky určite

beky1813
2. aug 2018

Ak tomu veris, tak to pomoze

jana8867
2. aug 2018

Ak si veriaca a cítiš, že chceš mať dom vysvätený, tak nevidím dôvod prečo nie. Na druhej strane, ak si ateista a chceš mať iba dobrý pocit, že si niečo urobila, aby v dome nebola zlá energia, a vôbec tomu neveríš, tak pravdepodobne to nepomôže. Z môjho pohľadu pomáha.

olive777
2. aug 2018

@stelak To závisí od toho, či tam šarapatí nespokojní duch, ktorý bol nejakým spôsobom za živa pripútaný na tú nehnuteľnosť alebo či je tam niečo temné...za nespokojného zosnulého treba dať odslúžiť zádušnú omšu, aby vedela konečne odísť tam, kde je pre ňu určené, ak si zistila, že je to zlý duch, tak určite exorcizmus...

olive777
2. aug 2018

@olive777 pardon, za zosnulú dušu

hettinka
2. aug 2018

@stelak ked tomu veríš, že v dome je nejaká "negatívna energia", tak potom pomôže aj vysvetenie farárom. Ja na také neverím, takže mne by nepomohlo.

nikuskaska
2. aug 2018

Skús sa obrátiť na farára, čo sa zaoberá exorcizmom, zla energia nieje len tak. Nekúpila by som, ak by on nepovedal, že je to ok. Zažila som si svoje, tak viem o čom hovorím.

stelak
autor
2. aug 2018

Vdaka Vam a ako prosim Vas najdem v kosiciach farara, ktory za zaobera exorcizmom?

lucy123lucy
2. aug 2018

@stelak Ahojky, skor ako zacnes s exorcistom, treba si vyjasnit z coho usudzujete ze je v nehnutelnosti zla energia.
subjektivny pocit, alebo "jedna babka povedala".
Vysvetenie je prospesne iba vtedy ak naozaj verite v Boha, a aj tak zijete. Vysvetenie samo o sebe este nezaruci ze sa "cokolvek negativne" nevrati spat.
Zit vo viere a s Bohom je to co Vas bude chranit, nie nejake jednorazove vysvetenie.

nikuskaska
2. aug 2018

@stelak kosice okolie? V Niznom Zipove je farár Petričko http://www.cxm.sk/farnosti/farnost-uvod.php?fid=71

zuzinapipina
2. aug 2018

@stelak citala som vasu diskusiu aj som sa do nej zapijila a vobec som si nevsimla, ze na vas niekto útočil ci urazal. Bola tam len jedna posmesna poznamka nic viac od jednej pani ald neutocila na vas ani na vieru

dominika6
2. aug 2018

@stelak robí to každý farár,žiadny exorcista

sipa39
2. aug 2018

@stelak negatívne energie sa dajú z domu doslova"vydymiť" ak máš na to vhodné bylinky obvykle to pomáha ako aj soľ v rohoch miestností ja osobne na vyčistenie priestoru používam brezové metličky,ktoré si sama vyrobím zviažem červenou šnúrou a zavesím na každé okno negatívum nemá šancu 🙂 je veľa účinných metód a nestoja nič len trochu energie

peter2404
2. aug 2018

ano pomaha, urcite ano..
teda myslim fararovi, on si za to urcite vypyta peniaze..

gertrudka222
2. aug 2018

@stelak Mňa by zaujímalo ako vieš, že v tej nehnuteľnosti je zlá energia??? 😲😲

asia83
2. aug 2018

@stelak Ja vás chápem. Steny, pôda, všetko nasáva energie duší tam prítomných ľudí. Potom sa to odtiaľ "vyparuje" a náhodní ľudia sa tam cítia zle (ak dobrá duša, dobre). Niekedy zlé duše zlých ľudí na mieste ostávajú. Dobro je silnejšie ako zlo, musíte však tomu veriť. Farár by pomohol, ale možno to bude treba opakovať.

stelak
autor
2. aug 2018

@zuzinapipina po skusenostiach na inych strankach s ludmi som to len napisala vopred🙂 nikoho konkretneho som nemyslela🙂

stelak
autor
2. aug 2018

@gertrudka222 mno dom sme chceli kupit uz pred 10timi rokmi. Dodnes mal ale dvoch majitelov, zena prveho sa v nom citila zle, mala depresie a odstahovala sa k mame, zena druheho majitela omylom naliala benzin do kotla a v nemocnici zomrela na popaleniny. 4 roky je dom prazdny, muz ho chce kupit kvoli cene a pozemku... potrebujeme nieco vacsie, uz ho chcel pred 10.timi rokmi. Este ako bonus, dom ma cislo 40, co je vraj podla numerologie jedno z najhorsich cisel na byvanie...

gertrudka222
2. aug 2018

@stelak A ty veríš na takéto veci a potom chceš posväcovať dom? Asi nie si veriaca, že??

stelak
autor
2. aug 2018

@sipa39 o soli som citala, aj o vydymeni a utreti kluciek cesnakom, urcite to urobim

stelak
autor
2. aug 2018

@nikuskaska dakujem pekne

stelak
autor
2. aug 2018

@gertrudka222 len mam blby pocit, verim v boha hoci do kostola nechodim, akurat ma prepadla neistota a ten blby pocit, muz sa zo mna smeje... ale on robi v nemecku a chodi domov na tyzden po mesiaci. Ja tam mam byvat s troma detmi vacsinou sama:(

stefi_k
2. aug 2018

V dome o ktorom si už teraz misliš len megativne veci sa budeš citit asi ako ?

gir
2. aug 2018

@stelak v Prešove, otec Jozef Maretta je to gréckokatolícky kňaz a zároveň exorcista.

pininka
2. aug 2018

@stelak no neviem ci by som do takeho domu sla, ani za neviem ake peniaze. Jedine ak by som sa sama nastavila ze nic zle sa mi tam nemoze stat. Aj ked to vysvati farar, nemusi to pomoct, aby ste neskor nelutovali a taky dom sa bude len velmi tazko predavat.

stelak
autor
2. aug 2018

@gertrudka222 majitelka bola moja suseda, mala 35 rokov a ja ju vidim horiet pri kotli, je to len blby pocit...

olive777
2. aug 2018

@stelak Imrich Degro ale ten ťa zoberie len, ak uzná, že je potrebná jeho pomoc

olive777
2. aug 2018

@stelak Plus jedna rada, modli sa ruženec pri sviečke často..a pomôže aj spoveď a sväté prijímanie.