Pomáha vysvätenie domu farárom?

stelak
2. aug 2018

Vcera som sa pytala ludi na nazor ohladom kupy nehnutelnosti, v ktorej nie je pozitivna energia. Prosim Vas mate niekto skusenosti, ci vysvatenie domu fararom pomohlo pri odstraneni negativnej energie v dome? Myslim skutocne pomohlo, realne skusenosti... dakujem baby za pomoc a podporu. Prosim, napriek tomu, ze niekomu sa to moze zdat ako trapna otazka, skusme to dnes bez blbych komentov, utocenia a urazania viery... dakujem

savoya
2. aug 2018

@stelak Ja som ti uz pisala ze ta 40 tka je zle cislo a stale chces kupit ten dom?Ani farar nepomoze.Ale komu neni rady ani pomoci.

asia83
2. aug 2018

@gertrudka222 To nemá nič s vierou. Ja viem, ze Boh je a verím v dobro. Lenže duše nie sú telá, ktoré sa pominú a basta. Duše sú večné.

stelak
autor
2. aug 2018

Tak ok, dakujem kocky, za rady, rozhodla som sa teda... som hlboko veriaci clovek, ktory sice nechodi do kostola, ale verim, ze Boh moje kroky strazi kamkolvek budem kracat. Vsetko je tak, ako ma byt a tak bude, ako ma byt. Ked kupa domu vyjde, tak je dovod, aby som tam byvala a kedze verim, ze duse su vecne, poprosim o vysvatenie farara... v kazdom pripade vdaka za nazory, vazim si, ze ste si nasli cas;)

kreata
2. aug 2018

Urcite to pomaha. Ked je dom ci byt vysvateny urcite nemusis navyse cesnakom natierat.

rubinka
2. aug 2018

@stelak - v takýchto prípadoch nepomože len vysvätiť dom ale je potrebný exorcizmus ja by takúto nehnuteľnosť nevzala ani zadarmo, ak sa tam udiali takéto veci tak tam bude niečo naozaj temné a nikde neni záruka že sa to podarí odtiaľ vyhnať, neberte ten dom určite, už toto je varovanie od Boha že viete čo sa tam stalo....

katkalubkova
2. aug 2018

Myslim si to urcite pomaha.
A urcite to neublizi!

osky
2. aug 2018

@sipa39 metlicky s cervenou snurkou????
Vsak to cista magia.ciste negativum.dievca nevies o com hovoris 😉

osky
2. aug 2018

@rubinka suhlasim.
Nebzde to take jednoduche.
Nekupujte to.

basska_b
2. aug 2018

Máme taký dom, odkiaľ bývali majitelia nechceli odísť, aj sa tu dosť hádali. Muž je na negatívnu energiu citlivejší, mal problémy so spánkom a zlý pocit z vecí, ktoré tu nechali... zbavili sme sa ich. Dom sme posvätili a je to lepšie. Aspoň na srdci je ľahšie

mischelin89
2. aug 2018

@stelak ahoj. Teda my sme kupovali s muzom nehnutelnost 2x plus raz prenajom a energia v dome bola na 1.mieste. Pokial by som sa tam necitila dobre, neexistuje, aby som ho kupila. V nasej oblubebej izbe majitel aj zomrel...vobec to nevadi.
Napr. Poznam rodinu, co ma chatu. A kedysi v tej chate robila bylinkarka potraty, bolo tam vela zomretych dusiciek. A to bola riadna zataz pre rod. Osobne by som na takom mieste zit nechcela, je to more bolesti a ja citliva.

Su situacie, kedy standardne ukony nemusia pomoct. Ak ten dom chcete, skuste najskor evyriesit to, co tam robi sarapatu. Dobra cena nie je vsetko.

Kupovat nieco, o com vies, ze ludom skodi, je nebezpecne. Co ked to uz bolo vysvatene a nepomohlo to?

Obcas boh moze 100x naznacit, ze nie, ked chces, aby to bolo ano, najdes si ho...

chlucia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
savoya
3. aug 2018

Ten dom sa predava s pozemkom preto tak lacno ,lebo majitel sa ho chce rychlo zbavit.Len hlupy clovek kupi taku nehnutelnost kde sa stala tragedia

12barbora
3. aug 2018

Ahoj stelak, prosím Ťa nepočúvaj žiadne magické postoje, ktoré Ti tu radia. Človek si tým môže na seba a na svoju rodinu privodiť veľa zlého. Je to zahrávanie so zlom. Dávaš magickú moc predmetom, čo je v rozpore s prvým prikázaním ( aj keď niekto nosí červenú šnúrku na ruke - stačí zadať okultizmus červená šnúrka na ruku do google, a budete prekvapený, aké následky to môže mať. Kňaz Ti určite pomôže, a určite aj posvätenie. A možno by nebolo od veci si spraviť rovno aj spoveď ;)

gertrudka222
3. aug 2018

@stelak no neviem, sprav ako ty uznáš za vhodné. Ale keby si mala čistú vieru v Boha, tak by si takéto veci nezažívala. Jednoducho by si verila, že Boh ťa uchráni. To je môj názor

mpg
3. aug 2018

Tento dom by som nekupovala, nikdy sa nevie, či to zlo, ktoré už pôsobilo v tomto dome nie je tak silné, že môže pôsobiť napr. aj na deti. Ja som dala náš dom posvätiť farárovi a veľa vecí sa v ňom opakovalo z minulosti. Keby som si mohla vybrať, tak určite radšej iný dom, lebo dom nie je tak ľahko vymieňať a dokonca môže na tom aj prerobiť.

bonie32
13. aug 2018

Dajte do rohov soľ. Zápalte 4 sviečky a pohybujte sa po byte. Ak si myslíte že máte ducha. Povedzte nech odíde z bytu a ide za svojím svetlom.

sipa39
13. aug 2018

@bonie32 plne suhlasim aj vydynenie pomaha 🙂

bonie32
13. aug 2018

@sipa39 funguje to

maja22
13. aug 2018

@stelak ženy tu radia náboženské úkony, ktoré majú byť spojené s dôverou v Božie milosrdenstvo, s pokorou pred Bohom a modlitbou na perách. A magické úkony, ktoré nemajú s dôverou v Boha nič spoločné, práve naopak, mágia Boha uráža a človek ňou na seba privoláva pôsobenie iných síl, práve tých zlých, ktoré Boha nenávidia. Aj viera v numerologiu sa prieči Božím prikazaniam. Tu je veľmi dôležitý postoj srdca a určite nesplietat náboženské obrady s magickými, inak sa to môže obrátiť proti vám.

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz