Pomoc pre mamičku v núdzi

ladybird1l
12. jan 2012

Mile mamicky, dovolujem si Vas takto oslovit s prosbou o pomoc pre mamicku, ktora je v nudzi a zije vo velmi skromnych podmienkach. Zial osud to takto zariadil, a nema vychodisko sa z tejto situacie dostat..... Ma dve deti - 2 rocne dievcatko a 6 rocneho chlapceka, a na ceste je dalsie babatko. Zije sice s priatelom, ale od neho sa jej nedostava ziadnej podpory a ziadnej pomoci, ako to v beznych rodinach chodi, takze je vlastne odkazana sama na seba. Tymto by som chcela poprosit mamicky, ktorym to rodinny rozpocet dovoluje a mali by par drobnych veci pre este nenarodene babatko /dievcatko/, ci by mohli venovat tieto veci mamicke s detmi. Velmi pekne Vam dakujem.

mia.k
12. jan 2012

@ladybird1l pozri sa na stránku www.podajdalej.sk , tam ľudia darujú veci a veľa krát aj pre malé deti. Myslím že je tam zrovna dnes jeden inzerát,že darujú vecičky a hračky pre bábetko.

mia.k
12. jan 2012
ladybird1l
autor
12. jan 2012

dakujem moc mia.k, idem pozriet.

strociatka
16. jan 2012

@ladybird1l Ahoj, posli adresku, triedila som doma vecicky na donosenie po dievcatkach (cez IP)

lucifera
11. jan 2013

@mia.k áno, velmi dobrá stránka..aj ja tam občas niečo darujem, ke´d je čo🙂

andrejka555
4. feb 2013

Ahojte dievčatá, som tu zaregistrovaná síce už dlhšie, ale viete, ako to je pri dvoch deťoch... na počítač mám minimum času. Teraz som sa tu náhodou preklikala na tú stránku . - podaj ďalej . Celkom ma to zaujalo, lebo tiež mám nejaké veci, ktoré by som mohla niekomu darovať. To je super nápad, takto pomáhať tým, čo to potrebujú. Už len musím nájsť čas, aby som to preštudovala, ako to tam funguje.

jarmilkap2p
24. feb 2013

Ahojte maminky.Chcem Vas poprosiť o pomoc.Ja viem že Niesom jediná mamina ktora potrebuje tiež pomoc ale že sa nájdu maminy ktoré by vedeli pomoc.aj mne, tak rada my pomožte prosim vas,,mam dvoch synčkekou vo veku 4,a 2,,a iba len 9 mesačnu dcerku.som v ťažkej finančnej situaci takže nemožme sy na tolko dovoliť.Potrebovala by sompre nich oblečenie,topanocky,hráčky atd..a dakujem všetkym dobrym mamičkam

jarmilkap2p
24. feb 2013

keby niečo tak my prosim napište eimail ,,dakujem

mamiatko
25. feb 2013

babulky darujem kočíky 2 , a našli by sa aj vecičky pre detičky ,napíšte mi so správy čo by ste potrebovali , pozriem čo mám po detoch, poprosím naozaj len tie čo to potrebujú a nejdú predať. dakujem

ziar
19. mar 2013

ahojte som slobodná mamička mám 5r. chlapčeka chodí do škôlky zo všetkého vyrástol kedže som v hmotnej núdzi nemôžem si dovoliť naraz kupiť tolko vecí. budem rada za niaké vecičky z velkostou116-122 . Vopred dakujem

renataspacirova
3. apr 2013

Ahojte, rada by som pomohla, finančne to veľmi pri dvojičkách nejde, ale aspoň vecičkami, ktoré nám zostávajú Mám dvojročného chlapčeka aj dievčatko, takže všetky vecičky od narodenia aj topánočky skladujeme, radi ich posunieme ďalej, ak to niekomu pomôže 🙂

marcelino12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcelino12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renataspacirova
20. máj 2013

@jarmilkap2p Dobrý deň, mohli by sme nejako pomôcť? Pošlete mi prosím adresu? Ďakujem Renáta

renataspacirova
21. máj 2013

@ladybird1l Dobrý deň, mohli by sme nejako pomôcť? Pošlete mi prosím adresu? Ďakujem Renáta

ladybird1l
autor
22. máj 2013

@renataspacirova dobry den, dakujem, ste mila, ale sa naslo tolko milych duši, ze zasobili mamicku vecickami na par rokov dopredu, pred par dnami som bola s nou v kontakte, a som sa pytala ci im nieco nechyba, takze zatial su vdaka stedrym mamickami zahojeni, co sa tyka oblecenia pre deticky....dakujem vsetkym

renataspacirova
22. máj 2013

🙂 To poteší 🙂 🙂 🙂 Ak by niečo, ozvite sa 🙂

miroslava24
2. jún 2013

Ahojte maminky,neviem či môžem prosiť o pomoc aj tu nevyznám sa tu.Ak môžem tak Vás s celého srdiečka prosím o pomoc s oblečením pre môjho synceka velkost 110 mám aj druhého synceka ale pre toho zatiaľ dake vecicky mám.Nemôžem si teraz dovoliť im kupit oblečenie či hráčku vôbec my to nevychádza som rada že máme na stravu a na základné hygienické potreby . Velmi by ste my pomohli aj drobnosť urobí veľkú radost.Poprípade mám dake veci v bazariku ak by sa niekomu hodili tak na výmenu.Vopred dakujem za pomoc.

alusaali
9. dec 2013

Dobry den.Ocitla som sa v takej situacii,ze mam kratku dobu pred porodom a nemam este nic.Konkretnejsie nemozem si dovolit kupit.Tymto by som chcla poprosit dobrych ludi,ktory by boly ohotny darovat vecicky pre novorodeniatko,postielku,vanicku,plienky,a inu vybavicku co budem potrebovat.Vopred dakujem.Som z Hlohovca.

ivett1
9. dec 2013

@alusaali ahoj, choď do týchto skupín a napíš sem alebo sa popozeraj, či tu niekto neponúka to, čo budeš potrebovať🙂
https://www.modrykonik.sk/group/2099/
https://www.modrykonik.sk/group/2069/

lussatko
27. jan 2014

Ahojte mamicky. Veľmi sa zato hanbím, ale chcem sa opytat ci by mi niekto nemohol pomoct s vecickami pre moju dcerku ktora ma 5 mesiacov. som slobodna, a byvam u rodicov a oni mi pomahaju s tym ze mozem u nich byvat. viac mi pomoct nemozu. nikoho ineho na pomoc nemam. ak by sa nasiel niekto s dobrym srdiedckom tak sa prosim ozvite. budem velmi povdacna.

kornelia2411
29. jan 2014

@lussatko ahoj.aka velkost by to mali byt?napis mi na korneliapalusova@gmail.com

lussatko
29. jan 2014

@kornelia2411 dakujem

lussatko
31. jan 2014

@kornelia2411 ahoj už som ti napísala email.

mamickydarujumamickam
5. feb 2014

ahojte mamicky 🙂 vydim ze si tu navzajompomahate tak by som Vas chcela poprosit ci by ste sa nemohly pridat k mojej komunite na fb 'Mamicky daruju mamickam ' mozete sa pridat aj ako darkina aj ako mamicka ktora potrebuje pomoc 🙂 Dakujem Vam moc krat 😉

petra1990
4. jún 2014

ahojte mamičky, chcela by som vas poprosit o pomoc, mam dve detičky a tretie na ceste asi pred pol rokom som odišla od môjho partnera s ktorím sa sudim o deti. robi my velke problemi. chcem vas poprosit o akukolvek pomoc o mesiac sa mi ma narodit synček a nemam skoro nič prenho ak by sa našla daka dobra duša ktora by my vedela pomôct bola by som vdačka. zatial vopred dakujem

lubinkas
6. júl 2014

Ahojte maminky. Rada by som darovala damske oblecenie pre mamnku v nudzi, pripadne pre dospievajuce dievca. Ide priemerne o velkosti 38, S, XS, M. Najradsej osobny odber BA, ak sa nebude dat inak poslem aj za postovne. Oblecenie je v dobrom nosenom stave, bez dier, flakov, niektore veci parkrat oblecene, ine viacej. Budem rada, ked veci niekomu este posluzia. Ak o niekom, prosim viete, kludne napiste. Dakujem pekne

lenica_opica
22. aug 2014

Dobry den vsetkym. Mam balicek oblecenia velkosti 68 a aj trosku vacsie, k tomu aj cumliky. Su to naozaj starsie veci, ale myslim, ze posluzia. Su oprane, ozehlene. Pomozu niekomu? Ak to danej mamicke a detom ozaj pomoze, mozem poslat aj na vlastne naklady.

merrien
4. sep 2014

@petra1990 ahoj peti prosim ta mas este zaujem o detske vecicky? Poslala by som ti balicek takej velkosti 62.mam pekne vecicky.tak nech je syncek peknucky a v teplucku ked sa ochladi.

zuzana241285
21. okt 2014

mam hračky pre babetko pošli adresu veci som už darovala