Pomôžte mi nájsť istú osobu

tanja0808
22. júl 2013

som tazko chora, a predtym nez sa nieco stane, hladam jedneho cloveka, ktory mi bol velmi blizky, bohuzial mam na neho len stare telefonne cislo a vobec neveim ako ho mam zohnat.
Pochadza z Novej Bane mozno sa tu niekto najde kto ho pozna. dakujem

tanja0808
autor
22. júl 2013

to sa tu nikto nenajde kto by mi pomohol?

amadora
22. júl 2013

napíš mi do IP jeho meno, bývam 6km od Novej Bani, možno ho poznám

zemruska
22. júl 2013

@tanja0808 aj ja hladam niekoho, ako si chora ak to nieje tajne ? inak prajem skore uzdravenie

zemruska
22. júl 2013

@tanja0808 napis mi do ip meno skusim ti pomoct

adrioska
22. júl 2013

na facebooku si neskusala hladat?

klincek
22. júl 2013

@tanja0808 nie som sice fanusik facebooku, ale uz mi viacero ludi povedalo, ze cez neho nasli aj ludi, ktorich nevideli roky..vyskusaj. sprav si profil, popridavaj koho len mozes, a zaves tam spravu, koho hladas. snad budes mat stastie.

tanja0808
autor
22. júl 2013

@adrioska skusala ale nic z toho

tanja0808
autor
22. júl 2013

ach baby zavidim kazdej ktora je stastna a spokojna. Na mna sa lepi len same nestastie. Mam pocit ze vyslobodenie z tohto vsetkeho je niekde na druhej strane uz nevladzem

lenka_da
22. júl 2013

@tanja0808 skus si zadať meno do tohto vyhľadávača, ak nemá utajené číslo, tak by ho mohlo nájsť: http://www.zoznam.sk/hladaj?co=st_zoznam_en

a prajem veľa zdravia

tanja0808
autor
22. júl 2013

@lenka_da praveze ho ma asi utajene, ja na neho jedno telefonne cislo mam to je ale neplatne. A ver mi ak by som nevyskusala vsetky socialne siete tak by som sem nepisala.

maminuska
22. júl 2013

@tanja0808 ja by som skusila priamo podať inzerát v Novej bani že ho hľadáš, alebo skočila na evidenciu obyvatelstva a poprosila o kontakt na neho

terezka1947
22. júl 2013

@tanja0808 ...vies,kazda mame svoje problemy...casto ti druhi sa nam zdaju "bezproblemovi",lebo ich nepozname 😒
...mas teraz "tazke"babatkovske obdobie-unava+hormony robia svoje+ine problemy....to sa vsetko postupne da do poriadku...aj ked sa to nezda,ale aj tie zle chvile v zivote trvaju IBA minuty,hodiny,dni....a po nich opat vyjde slnko...snaz sa najst pokoj,najdi si par minut do dna na nieco,co ta niekedy bavilo...uvidis,vsetko bude dobre 😉

tanja0808
autor
22. júl 2013

@terezka1947 toto som si myslela doteraz aj ja, bohuzial som sa dostala v zivote na bod, kedy viem ze vsetko co som urobila za posledne dva roky bola chyba velka chyba a cesta spät neni. Ano su veci ktore nelutujem, ale vsetko mohlo byt uplne inak.

tanja0808
autor
22. júl 2013

@maminuska zasla by som keby to nebolo 800 km

terezka1947
22. júl 2013

@tanja0808 hm...nechem radit...iba snad trochu povzbudit....vies,mozno....mozno by sa ani clovek nemal vracat spat...stalo sa,co sa stalo....a ist zivotom dalej...ak sa da,samozrejme
ak mas niekoho,trebars rodicov...surodencov...skus sa na nich obratit....a jednoducho,chod dopredu...clovek robi chyby...ale neznamena,ze jeho zivot skoncil...neotacaj sa...uz pozeraj iba dopredu s ponaucenim z minulosti

eeffka
22. júl 2013

@tanja0808 neviem co z toho robis melodramu, pokial by ti tak nenormalne zalezalo na najdeni cloveka zavolam na urad v Novej bani a poprosim si kontakt, na dedine sa ludia poznaju a vypisovat taketo ziadosti je prinajmmensom zbytocne.

hradnapani
22. júl 2013

@tanja0808 pozri, ked si sa uz snazila cez socialne siete a nenasla, sanca samozrejme klesa. Na druhej strane, obratila si sa na uplne anonymne forum, kde je miziva sanca (ale nadej stale zije), no o dotycnom cloveku si nenapisala absolutne nic. Hladas muza, zenu? ako stareho? ako vyzera? co robil naposledy atd atd...
Urcite sa tu najdu kocky, ktore sa budu snazit pomoct a rady zapnu mozog a porozmyslaju ale najprv musi byt o com...
ak poznas jeho meno, alebo aspon krstne a zaciatocne pismeno priezviska, tak ho sem kludne hod, to je asi najrychlejsia cesta...
kazdy je s niekym rodina, kamarat, spoluziak...

tanja0808
autor
22. júl 2013

@hradnapani ahoj viem co mas na mysli ale rada by som ak je tu niekto z novej bane a okolia tam mi moze kledne napisat ip a ja napiem meno ale nehodim ho verejne na forum

tanja0808
autor
22. júl 2013

@eeffka no melodramu nerobim, hej a ty si myslis ze na urade len tak davaju udaje o ludoch?

hradnapani
22. júl 2013

@tanja0808 chapem. Ale ak aspon nieco o nom napises, tym vacsia sanca na uspesne najdenie. Necakaj, ze kazda uzivatelka z novej bane sa ta opyta cez IP. Ale mozno ak najde nejaky znak, ktory jej bude povedomy, o to ochotnejsie napise.
Drzim palce!

eeffka
22. júl 2013

@tanja0808 pozri ja som hladala spoluziacku po 15rokoch, co si dala zalezat na tom aby sa odstahovala, nikomu nedala kontakt a v podstate nas uz nikdy nechcela vidiet ako mi potom povedala, po 5d intenzivneho vyvolavania, prosenia kade tade a pod som sa k nej dovolala. Takze kto vie a chce zisti si... ako hladat niekoho cez MK mi pride fakt cudne.