• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

22. januára 2010 
maaja,ja si nemyslim,ze je velke,ale ked sa najem som nafuknuta ako pred porodom :grinning: dnes ma meniny jeho tatinko a zajtra on :grinning:
24. júl 2007 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michala, to este aj po roku bude taka neznama ten sex ? :slight_smile: kedy presne sa narodil Samko ?
xi, a to ste schcalne tak vyberali ???

inak ozaj - povodne som zo SAle, teda kusok od teba
31.3.2006, ale nie jasne ze to slovicko poznam, ved je to krasne, mat niekoho tak blizko seba
24. júl 2007 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bianca,no ja som myslela ze maximalne 8tyzdnov :grinning: ale ak nie si to stastna zena.Ale uprmine mne sa ani nejak teraz nechce :slight_smile:
24. júl 2007 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
newyorkgirl :no som :grinning: ,ale som stale v CR.A co vy?Ako mala?Ja uz som n a PN,tak sedim furt za PC
24. júl 2007 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maaja,nie to je nahoda,Jakub sa nam pacil.Ja som povodne z Trnavy ale sme v Seredi kupili byt takze tak
24. júl 2007 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozrela som fotky a aj datum - my sme rok po vas ;) teda skoro - my sme 30.marca 2007
24. júl 2007 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elinka27:mna se tiez nechce a manzelovi som musela kupit mudru knizku aby si precital ze je to normalne a ze sa to casom zmeni :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2007 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eli, ja teraz byvam pri TT, 14 km smerom na Modru ... a v Seredi som uz tiež bola ;)
24. júl 2007 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bianca asi tak, ale ten moj to nastastie chape a ja sa obcas necham ukecat,takze zatial nenamieta :grinning:
24. júl 2007 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
na PN? tak to mas z druhej strany teraz, no hlavne nech ste v poriadku aj s mimi :wink:

mala uz je velka, aspon mne to tak pride, boze o chvilku 9 mesiacov a je z nej maly prieskumnik stvornozkuje stava sa na nozicky tak strasne to leti, mam pocit ze vcera som tu este s tym brusiskom sedela... uzivajte si to kto mozte potom ze tie dietky su take male, lebo to je taka chvilinka a uz su velke... teraz vravim akoby uz mala 5 rokov aspon, ale je to tak, letiii to letiii to :cry:
24. júl 2007 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eli mysis sex? ja som pocas tehu nemala chut
maaja, no ale mne je tu smutno,lebo tu nikoho nemam skoro,a on je casto sluzobne prec :confounded:
no mne sa spociatku velmi chcelo, ale uz v tom 19tt ani nie :frowning2: a teraz by sa mi znova chcelo, ale zasa tatinkovi sa ne :frowning2:

eli, uz citis pohyby ??? ja som prvy krat citila prave v 19 tt - bola som v nemocnici kvoli amniocenteze, takze si to pametam presne :slight_smile:
24. júl 2007 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miska,presne tak o sexe sa bavime :grinning:
24. júl 2007 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja tu nikoho nemam ... este ze existuje net ;) a aj tak zachvilku budes mat bejby :slight_smile:
24. júl 2007 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maaja,ja uz ich citim od 18tt,v sobotu bol presne tyzden co ich citim. :slight_smile: aj teraz kope,lebo som sa napapala,a vtedy kope ako divy ked mam plne brusko,asi ma malo miesta :grinning:
newyorkgirl :na PN som koli zameraniu v praci.Teraz mate to najubehanejsie obdobie co?Uz to nespi kludne v postielke ze?Si to este pamatam.Polozis to na zem a za chvilu to je pod stolom a taha obrus.Zlaty rok n detskom odd.
xi, malo miesta ? ved tam este bude 20 tyzdnov :slight_smile:
24. júl 2007 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uzb sa mi zatvaraju ocka,ale teraz som dostala hlad.kurnik
24. júl 2007 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heeeej, nehovorte o hlade, lebo budem aj ja hladna !!! a tak nikdy nezhodim tie zvysne kila :frowning2:
24. júl 2007 o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved to bude asi silnejsie a silnejsie to bubnovanie :confused: len dufam,ze to nebude boliet ked ma tak silno kopne ked uz bude mat nozicky vacsie :slight_smile:
24. júl 2007 o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
michalag, ake je to mat o rok starsie babo ??? to uz aj velico dokaze, nie ? idete aj niekam na dovolenku ? lebo ja by som na rok chcela ist k moru, tak sa pytam preto ...
24. júl 2007 o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej taku prazenicu by som si dala a uhorkovi salat
autor
bianca mne uz sa veru vazne zatvaraju tak idem haji, ale som ta rada videla a pocula take super spravy :slight_smile: veru ani sa nenazdas a bude to aj tebe pod stolom behat :grinning: tak sa drzte papa bru nocku :pensive:

aj vsetkym ostatnym bru nocku :dizzy_face:
hm, mna nikdy neboleo ... mne sa to kopkanie strasne pacilo :slight_smile: ale vzdy to bolo take jemnulinke iba ... a strasne mi to chybalo po porode ...
24. júl 2007 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
newyorkgirl .dobru noc :slight_smile:
bianca tak si to chod urobit,lebo ked si zacala o tom hlade ja som spucovala dva rozky so salamom a horalku,ale ked neprestanes budem musiet znova prepadnut chladnicku :grinning:
no vidis bianca, co si sposobila :slight_smile:
24. júl 2007 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok