Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

elinka27
24. júl 2007

maaja,ja si nemyslim,ze je velke,ale ked sa najem som nafuknuta ako pred porodom 😀 dnes ma meniny jeho tatinko a zajtra on 😀

maaja
24. júl 2007

michala, to este aj po roku bude taka neznama ten sex ? 🙂 kedy presne sa narodil Samko ?

maaja
24. júl 2007

xi, a to ste schcalne tak vyberali ???

inak ozaj - povodne som zo SAle, teda kusok od teba

michalag
24. júl 2007

31.3.2006, ale nie jasne ze to slovicko poznam, ved je to krasne, mat niekoho tak blizko seba

elinka27
24. júl 2007

bianca,no ja som myslela ze maximalne 8tyzdnov 😀 ale ak nie si to stastna zena.Ale uprmine mne sa ani nejak teraz nechce 🙂

bianca
24. júl 2007

newyorkgirl :no som 😀 ,ale som stale v CR.A co vy?Ako mala?Ja uz som n a PN,tak sedim furt za PC

elinka27
24. júl 2007

maaja,nie to je nahoda,Jakub sa nam pacil.Ja som povodne z Trnavy ale sme v Seredi kupili byt takze tak

maaja
24. júl 2007

pozrela som fotky a aj datum - my sme rok po vas ;) teda skoro - my sme 30.marca 2007

bianca
24. júl 2007

elinka27:mna se tiez nechce a manzelovi som musela kupit mudru knizku aby si precital ze je to normalne a ze sa to casom zmeni 😀 😀 😀

maaja
24. júl 2007

eli, ja teraz byvam pri TT, 14 km smerom na Modru ... a v Seredi som uz tiež bola ;)

elinka27
24. júl 2007

bianca asi tak, ale ten moj to nastastie chape a ja sa obcas necham ukecat,takze zatial nenamieta 😀

newyorkgirl
autor
24. júl 2007

na PN? tak to mas z druhej strany teraz, no hlavne nech ste v poriadku aj s mimi 😉

mala uz je velka, aspon mne to tak pride, boze o chvilku 9 mesiacov a je z nej maly prieskumnik stvornozkuje stava sa na nozicky tak strasne to leti, mam pocit ze vcera som tu este s tym brusiskom sedela... uzivajte si to kto mozte potom ze tie dietky su take male, lebo to je taka chvilinka a uz su velke... teraz vravim akoby uz mala 5 rokov aspon, ale je to tak, letiii to letiii to 😢

michalag
24. júl 2007

eli mysis sex? ja som pocas tehu nemala chut

elinka27
24. júl 2007

maaja, no ale mne je tu smutno,lebo tu nikoho nemam skoro,a on je casto sluzobne prec 😖

maaja
24. júl 2007

no mne sa spociatku velmi chcelo, ale uz v tom 19tt ani nie ☹ a teraz by sa mi znova chcelo, ale zasa tatinkovi sa ne ☹

eli, uz citis pohyby ??? ja som prvy krat citila prave v 19 tt - bola som v nemocnici kvoli amniocenteze, takze si to pametam presne 🙂

elinka27
24. júl 2007

miska,presne tak o sexe sa bavime 😀

maaja
24. júl 2007

ani ja tu nikoho nemam ... este ze existuje net ;) a aj tak zachvilku budes mat bejby 🙂

elinka27
24. júl 2007

maaja,ja uz ich citim od 18tt,v sobotu bol presne tyzden co ich citim. 🙂 aj teraz kope,lebo som sa napapala,a vtedy kope ako divy ked mam plne brusko,asi ma malo miesta 😀

bianca
24. júl 2007

newyorkgirl :na PN som koli zameraniu v praci.Teraz mate to najubehanejsie obdobie co?Uz to nespi kludne v postielke ze?Si to este pamatam.Polozis to na zem a za chvilu to je pod stolom a taha obrus.Zlaty rok n detskom odd.

maaja
24. júl 2007

xi, malo miesta ? ved tam este bude 20 tyzdnov 🙂

bianca
24. júl 2007

uzb sa mi zatvaraju ocka,ale teraz som dostala hlad.kurnik

maaja
24. júl 2007

heeeej, nehovorte o hlade, lebo budem aj ja hladna !!! a tak nikdy nezhodim tie zvysne kila ☹

elinka27
24. júl 2007

no ved to bude asi silnejsie a silnejsie to bubnovanie 😕 len dufam,ze to nebude boliet ked ma tak silno kopne ked uz bude mat nozicky vacsie 🙂

maaja
24. júl 2007

michalag, ake je to mat o rok starsie babo ??? to uz aj velico dokaze, nie ? idete aj niekam na dovolenku ? lebo ja by som na rok chcela ist k moru, tak sa pytam preto ...

bianca
24. júl 2007

hej taku prazenicu by som si dala a uhorkovi salat

newyorkgirl
autor
24. júl 2007

bianca mne uz sa veru vazne zatvaraju tak idem haji, ale som ta rada videla a pocula take super spravy 🙂 veru ani sa nenazdas a bude to aj tebe pod stolom behat 😀 tak sa drzte papa bru nocku 😔

aj vsetkym ostatnym bru nocku 😵

maaja
24. júl 2007

hm, mna nikdy neboleo ... mne sa to kopkanie strasne pacilo 🙂 ale vzdy to bolo take jemnulinke iba ... a strasne mi to chybalo po porode ...

bianca
24. júl 2007

newyorkgirl .dobru noc 🙂

elinka27
24. júl 2007

bianca tak si to chod urobit,lebo ked si zacala o tom hlade ja som spucovala dva rozky so salamom a horalku,ale ked neprestanes budem musiet znova prepadnut chladnicku 😀

maaja
24. júl 2007

no vidis bianca, co si sposobila 🙂