Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
28. jan 2010

Faaaakt?Juuj no my sme mali mať niečo iné,ale nakoniec sestra vyhrabala čerta,teda riadna náhoda 😉
Moja ale tak si určite skúsenejšia kuchárka ako ja 😉

vinka
28. jan 2010

😀 😀 😀 Joj Peťka tak varím doma ako aj ty.Ved furt píšeš,že čo varíš. 😀 To môj muž má skúsenosti a nie ja.Joj ved sa smial v pondelok čo je bez servítky.A tam jedna varila pečené kare a opekané bez šťavy.To bolo suché a vlado,že navarila vražebnú zbran. 😀 😀

petikd
28. jan 2010

Maji varím,ale len aké také a čo mne chutí 😀 a ti poviem ešte nikdy som nevarila segedín,perkelt alebo čo.Ja len také že pizza alebo čo a polievky.A nemám ani šajnu čo je pesto,tak som to myslela,že si skúsenejšia 😉
Jooj zajtra musíme do pp kúpiť tie lístky,ale ja taký nemtud,ešte som nekupovala ta či nekúpim dakde do polska 😀 a muž na vojnu chodil vlakom som chcela aby šiel,ale on či zbytočne pôjde z roboty,ked môžem ja

vinka
28. jan 2010

Ale Peti ked povieš,že do Bratislavy tak ti isto tetá nedá do polska. 😀 😀 No pesto je niečo medzi pomletým a celým.Viem podla paradajok.Ked kupujem pretlak.Tak viem,že pesto sú aj celšie paradajky. 😀 😀

vinka
28. jan 2010

No a perkelt tak to sú omáčky na ktorých mi syn vyrástol.Aj Vivien. 😀 😀

petikd
28. jan 2010

No ved my jeme perkelt aj granadír,aj hocičo,len to nevarím ja 😀
Lístky ide kúpiť sestra,lebo som mala ísť s otcom,ale on ide ešte po vybavovačkách 😉

majuska1988
28. jan 2010

ahojte maminky 🙂 mate niektora z vas skusenosti s pracou na doma?

petikd
28. jan 2010

Majuska s akou?

vinka
28. jan 2010

Majuska ja nemám ale zvyčajne je to dáka blbosť.Ale nechcem ťa odradiť.To skôr si daj inzerát,že sa postaráš u seba doma o jedno po prípade dve detičky. 😉 A popri svojich detí vybavíš ešte dalšie dve 😀 A čo somn počula berú aj 400sk za den za opatrovanie detí. 😉

vinka
28. jan 2010

Tu zas nikoho niet,No po zime bude ale vysoká pôrodnosť v pp ked to furt sa len túlite. 😀 😀 😀

andreaber
28. jan 2010

Ahojte,

ja som dnes mala rozbehaný deň. Ráno plávanie, potom po Danielku do škôlky. Ale zo škôlkou bude mať zase na dlhší čas prestávku, lebo Danielka zase ochorela. Poobede už mala teplotu. 😒 Teraz som zvedavá, kto bude nasledovať. Ľubka isto a uvidíme, ako my s manželom zabojujeme.

Práve sa zobudili obe babule. Tak idem spinkať s nimi. Pre istotu primknem? 🙂

vinka
28. jan 2010

Juj andrejka a to ti zaspia?No vidíš moja ako sa rýchlo učíš.Ako si nám pekne zamkla chalúpku. 😀 😀 😀 Ale si to tu zamykáme ako prisprosté.To som ja vymyslela zamykanie nech nás v noci nevykradnú. 😀 😀 😀 No baby idem ja do hajan.Zoro vyvenčený deti spia tak idem aj ja na chvílu zavrieť očku. 😉 Pridám opravenú fotku.Mammy nakoniec vyhralo to tvoje.A to preto lebo viac by tam už nevliezlo. 😀 😀 Tak to ohodnoťte. 😉

petikd
29. jan 2010

dobré ráno,odomykám 🙂
Maji krásna je tá fotka 😉

dancat
29. jan 2010

ahojte vinka fotecka krasna,zachvilku sa možes tym živiť.....poslala som Ti IP 😉
Ozaj vitam nove členky......takže píšte píšte,lebo to tu nejako mrzne
Dnes išiel môj maly k mojej mamine,lebo sesterka co byva vedla,tak ma dovolenku,takze doobedu bude tam s nimi,aby im pomohla zohriat obed a podobne veci,kedze babka ma nohu v sadre...tak dufam,že to zvladnu.Ale rano sranda,lebo mal prist pre Miska môj otec sme sa dohodli,ze o siedmej...tak rano ako sa zobudil asi o pol siedmej som ho zacala obliekat a on tak na mna kukal kukal a potom povedal "mamka a kde ma chystas?" a ja ze k babke a on na to"bo to vyzera jak do škôlky" hehheheh...sa bal,že ho klamem 😀 😀 😀 Už riadne mu ta papuľka slúži heheheh.....
Petik v pondelok držim palce,nech vysledky su k spokojnosti....k tomu vlaku,ja ked som sla prvy krat do ziliny do skoly na vlaku tak uz vlak stal v ZA na stanici a ja som si myslela,ze to stojime este v Martine (vlak vobec nestoji v martine), tak som ani nevystupovala,len naraz som pocula hlasit,že stanica Zilina tak som v poslednej chvili vyskocila hehehehheheheh......to tak dievča z dzedziny hehehehhe
pekny den zienky

petikd
29. jan 2010

Jaaaj Dancat si ma pobavila 😀 😀 😀 ved to,že dievča z dediny 😀 ale šak by som kúpila správne,je len mám problém s rozprávaním sa s cudzími 😒 kým sa vykoktám,doma sa pripraví,že čo poviem a ako požiadam a prídem tam a okno 😀
No umyla som si vlasy,teraz kukám z okna či už idú deti do telocvične a pôjdem sa pozrieť na toho môjho čerta 😉
Juuj včera sme prerábali izbu jaký ten bol rád,len pomáhať chcel a že ide si po vrtačku 😀 som zvedává dokedy mu ochota pomáhať vydrží 🙂

vinka
29. jan 2010

Ahojte baby.No dakujem za pochvalu,že sa vám to páči.Aj nám sa páči.A teší ma,že mužovi sa to páči. 🙂 No ja toho môjho čerta neuvidím ale to nevadí lebo ako čert je každý den takže ja o nič neprídem. 😀 😀 Dancat aj ja som sa zasmiala z tej hlášky.No počkaj a to bude len a len príjemnejšie ked bude starší. 😀 😀 Poznám to. 😀

vinka
29. jan 2010

Fúúú ale vás tu bolo vela.No Vivien mi spí a Chiara zas koníkuje. 😀 😀 Malá závislačka. 😀 😀

petikd
29. jan 2010

No ja som bola po deti,teraz už spia a idem asi aj ja,lebo mi je trochu blbo. 😉
Maji učíš ju od mala? 😀

andreaber
29. jan 2010

Ahojte,

babule spia, aj keď ĽUbka už bola hore, Pre istotu zistiť, či mliekarnička niekam neodišla. 🙂

Ale hej Vinka zaspia. Niekedy, keď je manžel na služobke, ich uspávam obidve a naučila som ich zaspávať naraz. Ľubka zaspí na prsníku a Danielke rozprávam rozprávky. Trochu sa vyjaší a zaspí. Ľubku potom prenesiem do druhej izby, lebo sa ešte budí. No a keď si idem ľahnúť, tak Danielku preložím do jej postieľky a Ľubku zoberiem k sebe do postele.

Danielke vstala s teplotou. Tak som jej dala Nurofen a trošku je klesla. Doobeda sa len trošku pohrala, pomohla mi so žemľovkou a potom pozerala No počkaj. No na obed trošku spapala a potom aj v kľude zaspinkala. Uvidím, čo bude poobede.

vinka
29. jan 2010

No mne sa školák vrátil s teplotou domov. ☹ ☹ Už teraz má 37,8 tak sa teším lebo jemu vystúpi aj na 40 ☹ ☹ A to je pohroma.Ešte,že citron doma.Už vypil pohár vody a bude sa zas nalievať.Tiež leží v obývačke lebo obe spia tak nemal kam ísť tak je v obývačke.Mal ísť vo štvrtok na preteky plavecké za školu.Tak nejde nikam. ☹ Už teraz bol preto smutný,že nepôjde.Zas by sa ulial za školy. 😀 No Vysvedčenie pekné.Prospel s vyznamenaním.Dve dvojky ale chcel notebook som mu povedala,že dostane za samé jednotky tak ho nedostane. 😀 😀 Lebo slovenčina mu nejde jak jeho mame.Tak viem,že notebook nebude. 😀 😀

andreaber
29. jan 2010

Vinka tak skoré uzdravenie a hlavne nech sa to vyhne dievčatám. Gratulujem synátorovi ku krásnemu vysvedčku a asi by mal zapracovať na frajerke, ktorá ho doučí slovenčinu, potom mu ten notebook neujde. 🙂

sipcek
29. jan 2010

ahojte,vcera som vas nestihla,robila som ruzicky na tortu a nakoniec som ich aj znicila.boli hrozne.Vinka aky robis marcipan na ruzicky?hod recept surne,dnes budem plnit tortu,nech to nevyzera take hole.aj som si prezerala na nete nieco ale uz nemam tolko suseneho mlieka 😅 😅 lebo ten co robim je taky lepkavy,neda sa z neho urobit dokopy nic.
tak papa

anickamaros
autor
29. jan 2010

ahojte
ako sa mate?mi celkom fajn.uz sme ok len doberame atb do nedele.
zajtra ideme na oslavu joj tak sa tesim. aj marosko sa tesi ze uvidi sasku.
tak som si vas precitala a idem nieco robit kym maly spi alebo lahnem ku nemu a budem aj ja spat.
tak zatial sa majte pekny den

vinka
29. jan 2010

Sipcek ja nemám extra recept ale napíšem ti ho.Ale na receptoch sú marcipánové torty a tam je Alionuska ona je cukrárka.A ona robí z cukríkov marsmalow a je velmi spokojná,.Skús ju popýtať recept.
To je recept:6 poliev.lyžíc prášk.cukru
3 poliev.lyžic.suš.mlieka
vodu ale po kvapkách.
Vymiesiť a formovať.Môžeš si aj ruky pomastiť ak to nepôjde

sipcek
29. jan 2010

vdaka vinka skusim.a ked si formovala nechala si to prv trochu v chladnicke?ja mam recept:6 dielov suseneho mlieka,6 dielov pras.cukru,1 diel skrobu,1 diel bielok.voda podla hustoty.a ja truba som tam je..la vody a bolo mi luto to vyhodit,tak som len pridavala skrobu a cukru 😅 ale ked som robila ruzicky tak sa mi to ako ked rozvijalo poupatko ked som to postavila 😀 tak zakazdym som to rychlo do chladnicky dala.no hruza.tak vecer npisem ako to dopadlo.
Anicka aj ja sa tesim a ruzicky z torty nejest 😀

vinka
29. jan 2010

Jáj baby ta kde ste?Ja som už aj byt upratala a vás nikde.No dnes ma Chiara apetit riadny.Zjedla doobedu pol bieleho jogurtu s vločkami rozmixovanými a teraz mala ešte mäsko kuracie od včera s kalerábom.A teraz dojedla toto.A normálne sama ťahala lyžičku si do pusi ked som sa inde zapozerala. 😀 😀 To bude jedák jak tý dvaja.Kriste kto tie deti naše uživí. 😀 😀

vinka
29. jan 2010

No baby ta kde ste?Ja nemôžem dnes robiť fotečky lebo mi nejde pc a muž nemá na notebooku gimp.Tak pôjdem asi spať lebo tu tiež nikto nebude. ☹

vinka
29. jan 2010

Takže nikto nič? 😠

danciacik
29. jan 2010

ty tu budeš čakať kým sa niekto neozve čo? 😀

petikd
29. jan 2010

Jooj Maji tu som.
Som pratala 😉
Teraz som pri Damčovi,pije mlieko a potom si idem dať grécky šalát.mnam 😵
Juuj damián je taký nervozn v poslednom čase,si myslím,že to je kvôli tej mandli a kvôli tomu,že zle počuje ☹