Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
29. jan 2010

Peti už len vydržte moja, snáď sa to v pondelok všetko rozbehne a kedy budú výsledky tej krvi?

petikd
29. jan 2010

Dani do 2 týždnov by mali byť 🙂
A čo som čítala?Že máte aj v hrdle aj v nose bacila?Juuj to mi pripomína neter,on mala tiež plno,doky povedal,že celá zoologická 😀 tiež bola furt chorá,ale už dobre.Tak nech vám pomôžu,že ste zdravý 😉

danciacik
29. jan 2010

Peti ďakujeme, no snažíme sa robiť čo sa dá.
No dúfam, že vám už rýchlo pomôžu, to nie je sranda s tými nosnými mandľami, už nech ju máte vonku.

vinka
29. jan 2010

No jasné ja som tu nebola tak sa písalo však. 😠 😀

vinka
29. jan 2010

Joj Peťka ale som sa zasmiala z tej zologickej. 😀 😀

vinka
29. jan 2010

Tak a som tu zas sama?Joj keby ma starý videl zas povie či diskutujem sama zo sebou. 😠

petikd
29. jan 2010

Ale no Maji šak nemám čo robiť na nete,kým čakám kto napíše 😉

maryen79
29. jan 2010

no ta sa pridavam, manzel spi vedla mna na gauci, ta nebude hucat 🙂

petikd
29. jan 2010

Baby tak zamykám 😉

vinka
29. jan 2010

Maryen no konečne.baby toto je moja spolužiačka zo základky tak si ma jednoducho našla na konovi.Skoro som odpadla,že mna po tolkých rokoch vôbec z tej malej fotky spoznala. 😕

vinka
29. jan 2010

Peťka kludne zamkni.Strarý robí akciu tak príde asi neskôr.tak idem ja do hajan.Nebudem ho ja čakať. 😝 Ved ja sa zobudím ked studení lahne do postele.Neznášam to. 😠 😠 😀 😀 Joj Damián ma ešte furt teplotu.Som mu merala tak zatial stačí paralen. 😒

vinka
29. jan 2010

No nič nepríde asi ani Sipcek tak zamykám a idem ja spať.Pa 😉

vinka
29. jan 2010

No fajn som si podiskutovala len čo je pravda. 😀 😀

anickamaros
autor
29. jan 2010

ahojte babule.
ja nemam spania tak este citam co vsetkoo sa na tom konovi pise.
marosko uz spinka aj mm ale ja ani za svet nemozem.
este si nieco pocitam a sand zaspim ze sa mi oci unavia.
tak ja vam pozamykam a idem do hajan. dobru nocku vam prajem ZAMYKAM 😀

vinka
30. jan 2010

Ahojte baby.Mám problém.Mám rozlíšenie obrazovky zlé.velké písmena priečinky všetko.A farba je hrozná.Nedá sa pri nastavení pohnúť s paličkou na rozlíšenie.Aj Vlado ráno skúšal a nešlo mu to.neviete mi poradiť čo mám robiť?Kriste Damián má projekt v pc neviem čo mám robiť. ☹ ☹

vinka
30. jan 2010

Baby ta kde ste mne nejde pc poriadne. ☹ ☹ ☹ ☹

andrejka10
30. jan 2010

Vinka, tá fotka so starou mamou je náááádhernáá. Začínam ti fušovať do "remesla". Pozri si môj album. 😀 😀 😀 Lenže ja som lenivá, tak len klik na výber fotky a to ostatné robí PC sám. 😀 Aj rám si vyberie sám 🙂

petikd
30. jan 2010

Ahojte 😉
Andrejka ja taky tak,len kliknúť a ideš 😀 krásne fotky 😉
Maji ja ti neviem poradiť 😒
Damušo je vonku,ja som vypila kávu a idem si ešte dopratať 😉

andreaber
30. jan 2010

Vinka ja som tiež len taký bežný úžívateľ PC a teda nepomôžem. Dúfam, že sa to dalo dať do poriadku.

vinka
30. jan 2010

No nejde to.Andrejka bola tak zlatá,že sa mi ozvala a jej syn mi cez tel pomáhal ale nejde to.Asi niečo odišlo.Ináč Adi velmi pekne ti dakujem za pomoc a hlavne tvojmu Lukáškovi.Joj dúfam,že sa nenahneval lebo ja blbá som mu tykala.Kriste ani výchovú nemám krava stará. 😠 😠 Tak čo už.Dnes tu ešte občas budem ale zajtra mužík doma tak ma na notebook velmi nepustí lebo bude tu chcieť byť aj on.Tak sa budem musieť uskromniť. 😠 😠 No idem ja niečo upiecť zajtra dostaneme návštevu. 😉 Len neviem koho.Muž mi to nechce prezradiť. 😠 😠 Asi aby ma ušetril infarktu? 😕 😀

andrejka10
30. jan 2010

Jooooj, Vinka, ta čosiiiii. 😀 Lukáš tu skoro skolaboval, samozrejme, že mu máš tykať 😀 😀 Že on nie je taký starý ....... Škoda, že sa to nedalo po telefóne napraviť. Som smutná ☹ ☹ , ale skúsili sme.
To bude vzácna návšteva, keď ti nechce prezradiť, kto to má byť. 🙂
A čo naša Juliet??? Vieme niečo?

vinka
30. jan 2010

Andrejka hej bola už tu návšteva.Moja sesternica z Moravy.Skoro som odpadla ked boli medzi dvermi. 😀 Andrejka ked niečo zhorelo tak cez tel.by mi ani najlepší expert nepomohol. 😀 😀

andrejka10
30. jan 2010

No, dúfam, že to až také vážne nebude. Tak potom daj vedieť, o čo išlo. 😉
Tá sesterka, bola pre teba prekvapko, čo??? Vidíš, ako ťa drahý vie potešiť. 🙂 Aj ten náš by sa už mohol pomaly vrátiť. V utorok začína 5 týždeň, čo je von. Tak snáď ho už bude dispečer aj domov ťahať. Veď tá malá Sárina, ho po takej dlhej dobe ani nespozná. ☹

andrejka10
30. jan 2010

Hmm, maminky, tak kde ste??? Zrejme si užívate víkend. A mňa moje detváky už vytláčajú od PC. Tak nadnes sa s vami lúčim. Už ma tu nepustiaaaaaaaa. 😉

vinka
30. jan 2010

Andrejka nepustia?Alebo nepustí. 😀 😀 No oni ked prídu na sk tak stále mi to vopred písala,že sa chystajú.A teraz viem,že robila a bola celý týžden vypnutá zo skype.A to on vedel od včera boli u neho v robote.Ale asi aby spal tak mi to dnes povedal cez tel.lebo vie,že už by do rána nespal keby pravdu nepovedal. 😀 😀

vinka
30. jan 2010

Juj ale vás tu bolo vela.No jaká som spokojná,že som dovolila mužovi kúpiť notebook.Bože čo ja by som teraz robila bez pc. 😀 😀

vinka
30. jan 2010

Tak pekný večer za mnou.Pokecala som si a môžem ísť do hajan. 😀

vinka
30. jan 2010

Tak čo už mám zamknúť? 😕

sipcek
30. jan 2010

vinka este jaaa jaaa jaaa

vinka
30. jan 2010

Joj ale ty si tu skoro nie? 😕 😀 😀 Ty prichádzaš okolo 22-23 😀 😀