• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
no hura,tak je to ok,som rada,mozete pisat a pisat a ja sa idem venovat domacim pracam,pa poobede :grinning:
18. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sipcek to vieš,že by som pomohla.ale nebola som tu. :grinning:
18. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale aj sama si to zvládla. :wink:
18. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím maminky. :D Tak náš tatino, konečne dnes ráno dorazil domov. :grinning: Detváky sa stráááášne vytešujú. Darčeky rozdané, tak môže ísť zase von. Xixi. Keby ma tak počul. :grinning:
Naša Sárina šťastne zdolala 6 mesiacov. Keby ste videli, ako zvládla prvý príkrm. Tak to bolo hroznééé. Skoro som prišla o jedno dieťa. Chúďa moje malé, škoda, že sa tu nedá dať link z facebooku na video. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dočítam si vás hneď ako budem mať chvíľočku času. Prajem pekný deň všetkýýým popradčankám. :grinning:
18. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Andrejka a ako sa voláš na facebooku,by som si pozrela to videjko :wink:
No tak sme šli na krčné zbytočne :frowning2: hned nás vzali,ale sestra vravela,že ked má zlé výsledky tak asi z toho nič.Tak som jej povedala,že by mohol ležať na detskom.Tak povedala,že máme prísť v utorok,lebo to musí pozrieť primár a ten tam nebol,že až vtedy.Tak dúfam,že nás vezmú :slight_smile:
No a zajtra idem na tie znamienka :slight_smile:
18. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne uz dcera spi,celkom rychlo zaspala,tak uvidime dokedy potiahne a si aj ja nepojdem k nej.ako som bola nazhavena na utieranie prachu tak sa mi teraz vooobec nechce.som len povysavala,umyla dlazku v spalni a teraz pucim pomaranc,nech nezhniju :grinning:

vinka ved som pozerala ze co to ta mala porobila,vidis,nechaj deti same-jedno male druhe velke a aha co vedia urobit.Sparocka vam odkazuje,ze vas ma rada,a ked sa jej podari s tym heslom tak bude pisat.ale myslim,ze si nas aspon cita,na to nie je treba heslo,ci?
18. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj šsko da,že Sparocka zabudla heslo,ale ved to pošlú na mail,ked zabudneš nie? :confused:
No ja mám mrchu,bolí ma hlava a akosi čudne mi krúti v bruchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Babka vzala damča k starým rodičom.On kašle tak sucho a dráždivo neviem čo to :rolling_eyes:
18. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrejka dá sa.Kludne si naklikaj to video a skopiruj.A hod to tu. :wink:
18. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej čítať sa dá ked nieje prihlásený.A to môže napísať adminkám ked nieje prihlásená?No nech sa zaregistruje na novo.A potom dodatočne nech napíše adminkám. :wink:
18. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ved normálne ked sa prihlasuješ,tak sa ťa pýta:nevieš si spomenúť na heslo?,a oni by ti mali poslať na mail :wink:
18. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky huraaaa mam heslo.Našla som ho v mailoch.No babule len ma neosypte otazkymi :grinning: ale nieee srandujem. Ako sa mi mate? :dizzy_face:
18. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sparocka ahooooooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My dobre,ty sa pochváľ,ako to dopadlo s priatelom?A ako sa má Alex?Píš,píš,píš :wink:
18. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alexík sa ma dobre.Neskutočne je neposedny a nič nepočuva joooj :angry: S priatelom tiež dobre.Od vtedy som sa o nom s našimi nerozpravala. Ani nevedia,či sme ešte spolu.Nepytaju sa ma na neho vobec.
18. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooooooj kriste ženská nechala si nás tu tak na pospas.No a bola si tam u neho?Mala si ísť autobusom dodatočne.No super,že sa máš fajn.Vieš sme nevedeli čo je s tebou. :slight_smile:
18. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebola som ešte pri nom :frowning2: :frowning2: :frowning2: Chiarinka je naaadherna a už velka slečna. ako ten čas leti.
18. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hovor mi o tom niečo.Mám niečo odfotené tak dnes stiahnem a pridám včerajšie fotečky. :grinning: A ešte ste v kontakte?Ta čo si tam ešte nešla.
18. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nešla som,lebo ja som ani sama nevedela ako by to dopadlo :angry: možno by to našich tak vytočilo,že by ma už ani domu nespustili keby som šla na par dni k nemu. a k nemu by som ist byvať nemohla. ved ako by to vyzeralo po mesiaci chodenia sa hned k nemu nasťahovať. bola som zbabela :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: sme v kontakte a stale sme spolu. už to bude pol roka,čo sme spolu. on chodi za mnou a ideme do mesta niekam na kavu.
18. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pane bože. :frowning2: Joj krásny je ten tvoj chlopík. :grinning: Videla som fotečky. :wink:No je to ťažké. :confounded:A ked príde tak ideš do mesta aj s malým?Joj bože a čo zas neskúsiš otvoriť tú tému. :unamused:
18. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pridala som Chiare aktuálne fotky. :slight_smile:
18. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej Maji,aká je už veľká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásnučká je :wink:
18. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak sparocka vitaj medzi nami utaranymi zenami :grinning:
my sme boli poobede na navsteve,vecer mi volala kamaratka,vratila sa na par dni zo Svajciarska domov,tak sa tesim ze sa uvidime,uz rok som ju nevidela.idem pozriet fotky a este pozbierat urodu,neskor sa ozvem :grinning:
18. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj pozbieraj aj mne.Bo sa mi nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktorú temu maš na mysli ?
18. feb 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu nikoho,tak pre istotu primknem..... :dizzy_face:
18. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka ved keby sa mne chcelo,ale aspon sitakto oddychnem,lebo sa mi nechce pozerat serialy v telke a nemusim s nikym rozpravat,len tak sediet a cumiet do netu.

aha ju sikovnicu,zamykat sa jej zapacilo,poziciam ti kluce ale hlavny castelan som tu ja :grinning: :grinning: :grinning: teda na zaverecnu,zas taky ranovstajko nie som sparocka :grinning: :grinning: joj ale fajne ze si sa ozvala.vinka mala na mysli tu temu s tvojim drahym ak sa nemylim.
tak zamykam a hajde spac,rano treba vstac :grinning:
este sa mi stala taka mila udalost,sme sa modlili so Saskou vecer a ked opakovala po mne "neuved nas do pokusenia"tak ma zacala hryzt do brady :grinning: :grinning: no chutna bola :grinning: papa
18. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovenskoooooooo slovenskoooo heja heja heja slovenskooooooo , baby ta to boli nervy......
19. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ráno Dancat.Ale nevadí ty už máš asi den ked so tak horúco naladená. :grinning: :grinning: No a ako dopadlo to slovensko ked tak vehementne fandíš. :grinning: Som zvedavá ked bude v pp memoriál a bude pretekať Vlasatý či tiež budeš tak kričať Vlasatýýýýýýýýýýýý Vlasatýýýýý heja heja heja Vlasatýýýýý.Ja si počkám nato do 17.4 :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dancat jeeežinku som si dobre že palce nepolámala jak som držala :grinning: :grinning: Ale..............slovenskoooooo :wink: :dizzy_face:
No len sa moc neradujme,bo aby to nebol prvý a posledný čo vyhrali :confused:
Jooj baby ta damián tak kašle ked spí,tak že idem do dokyho,ale tam je vraj tooooľko naších spoluobčanov z vedlajšej dediny :unamused: tak neskôr
No a vypijem káfuuu a idem na tie znamienka :slight_smile:
19. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sparocka ano Sipcek má pravdu.Myslela som tému s rodičmi ty a tvoj priatel. :confused: Vieš takto na veky nemôžete skrývať. :confused:
19. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji aj ja budem kričať Vlasatýýýýýýýýýýý :wink: :grinning: No 2.1 po samostatných nájazdoch :wink:
19. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok