• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
caute baby tak to hej to boli nervy. sme s maly pozerali.tolko som olympiadu nepozarala jak teraz maly. v noci ked sme hore a papame tak pozeram.tiez skoro palce polamala jak som drzala. len skoda ze po samostatnych najazdoch. mali by sme 3 body a tak mame len 2 a 1 maju rusi.ale i tak parada
19. feb 2010 o 10:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej?Vy máte na to čas?No ja si radšej pospím.A divím sa ja potom,že tu sama píšem.Ked to všetke v noci vrieskate a potom noc dospávate. :angry: :angry:
19. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6 hodin rano uz neni noc vinka. :grinning: :grinning: :grinning: a ja sama od seba nekukam to len ked sa maly zobudi ze chce papat a pozerame kym iba kym papa ale od te 6 uz i tak nespi az teraz zaspal pred chvylkou. konecne. akurat zistujem nejaku ortopediu kde pojdeme s malym na nozky. nevies mi poradit?
19. feb 2010 o 10:25  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja chodím ku Katialovy a som spokojná.No alebo som chodila.Ale ti neodporúčam Parákovú. Tam nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

z mojich báb sa vykľuli verné fanynky, a tak si dali budíček o 5:30, aby sa dôkladne prichystali. No ale sa oplatilo. :wink: Teraz si dali zaslúžený odpočinok. No ale v skutočnosti to vyzeralo tak, že mm chcel sledovať a Danielka mu skákala pre telkou a stále ho vyzývala, nech sa ide hrať, že budú cestovať do Žiliny. Manžel sa vrátil večer zo služobky a tak Danielka využila, že bol v chodbe položený kufor, nabalila si ho plný hračkami a už potrebovala len parťáka na svoju obľúbenú hru.

Juliet - ja som teraz chodila s Ľubkou ku Katialovi a bolo som spokojná. Nemusíš sa na prvý krát ani objednávať. Detičky majú prednosť.
19. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len staci prist? nemas nahodou telefon nanho bo doktorka mi dala vymenny listok ale nepovedala ze kedy mam ist
19. feb 2010 o 13:10  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juliet poslala som Ti číslo do IP.
19. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poslala som opravu :sweat_smile:
19. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juliet ak máš dátum na lístku tak je platný 7 dní.Ak nemáš dátum tak kedy chceš.Ale už je na čase. :slight_smile:
19. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji a nechodilo sa na ortopédiu po 6 týždnoch :confused:
No baby katastrofa,prišla som tam o 11,vzali ma o pol 1 :frowning2: Hlava ma bolí ach jaj :pensive: Damián ani nespal.
19. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj peti ale to je už dávno.Niekedy sa ani ortopedický scríning nerobil na pôrodnici ako teraz.Už sa chodí v 3 týždni na ortopédiu. :wink:
19. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej,dobre vedieť :wink:
19. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dlho som tu nebola... trochu som pocitala par stran dozadu

juliet - gratulujem k Tomaskovi - aj ked po mesiaci ale predsa - je krasny :wink: - a co sa tyka ortopeda - my sme boli vcera - u Katiala tiez ako pisu dievcata - je zlaty :wink: -mali sme ist po 6 tyzdnoch no nevyslo... listok od pediiatricky sme mali s datumom 19.1. ale nik s tym nemal problem... proste sme prisli, sadli do cakarne, ked vysla sestricka pre listky tak som jej dalla aj ja so slovami ze ideme s klbami a hned nas volala dnu... dalsiu kontrolu dava o 2 mesiace a na tu uz dal datum aj cas a spytal sa ci moze byt... :wink:
19. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj pomýlila som sa.Ku lekárovi platí lístok 3 mesiace a do lekárne 7 dní. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juliet aj ja gatulujem k Tomaškovi je krasnučky.

tami_tami aj tebe gratulujem. tiež oneskorene,dlho som tu nebola. Krasne meno aj ja som chcela take dať,ale nakoniec som zmenila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Babenky ako sa mi mate ??

Kde su Miavin,Anicka,Zdenocka a Bianka ???
19. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sparocka dakujeme :dizzy_face: u mna to bolo jedine chlapcenske... ine by som nedala - nevedela som ine vybrat :sweat_smile:
19. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne už damián 15 minút spí :wink: ani nedopil mlieko a zaspal :slight_smile:
19. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj mne už spia deti.Damián išiel teraz lebo mal tréning ale už je dostatočne unavený :slight_smile:
19. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Maji náš bol tiež unavený,šak od 5 rána a ani na obed nespal :wink:
No pôjdem pomaly spať,dobrú noc :slight_smile:
19. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta čoto tu nezamknute ???? Pre istotu zasa primknem. Šipček pozamykaj potom poriadne.

Dobru nocku :dizzy_face:
19. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: Tu nikoho od včera ??? Tak to aj odomknem.

idem variť segedínsky a potom hadam budem mať trošku času s vami pokecať.
20. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Teeda sparocka sa ti dlho nepodarilo aj zamknúť,aj odomknúť :wink:
No my upratujeme,teda ja len tak trochu také lahké,že prach utrieť,aby sa mi niečo so stehmi nespravilo. :wink: Damčo spí :slight_smile: joj ale taký čas,chcel ísť von,no ale čaplanica von,tak možno na chvílku poobede pôjde :wink:
20. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak dnes to nejak flakate :slight_smile: vcera som nezamkla,ale ved sparocka je uz tu,tak sa na nu mozem spolahnut.boli ma ta hlava vkuse a sme rozmyslali,ci nie nahodou z noveho kotla,mame ho namontovany na stene v kotolni a ta je pod nasou spalnou,dnes idem spat do detskej tak uvidim ze co,ale najlepsie to zistime ked sa prestane vykurovat,ci je to prave z toho.Zeriem tabletky ako lentilky,hadam ma neporazi kym pojdem k dr.

peti a maly ti potom spal dobre celu noc?Saska ked nespi cez den tak zaspi okolo 19tej ale to je hrozna noc,budi sa casto.ja mam vybratych 6 znamienok,kvoli otcovi sme museli ist aj moja sestra,lebo mal rakovinu koze.-jedno som mala pod nosom a vyzerala som ako hitler ked som to mala zalepene :grinning: ale uvazujem este o 2 no ale neviem kedy. :wink:

tak si vas precitam vecer,dnes pojde Borko uspa malu,tak ja mam dnes nedelu :grinning: ale dnes mi pomahala v kuchyni,aj obed som urobila,aj upratala s nou,no zlatusik moj poslusny-klop klop,lebo neviem aka bude ked vstane.

a este dodatocne chcem Danciacikovi pogratulovat vsetko najlespie k narodeninam,vela zdravia,lasky a pohody a hlavne nech sa ti moja zlata splnia vsetky tajne zelania,mam ta rada. :wink:
20. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj Sipcek aj ja som mala pod nosom a že znamienko krásy :wink: a sestra mi furt vravela,že to strigi také majú :grinning: :grinning: :grinning: Mal ni 2 vybrať ale asi 3,lebo že jedno pri druhom,tak neviem :wink:
No spal,ale ráno klasika :wink:
Sipcek,ja som tak začala sledovať čo som zmenila v živote,ked ma nezvyčajne často bolela hlava,aj ked dakedy sa stým nedalo nič urobiť.Tak možno aj z toho kotla :wink: alebo skús porobiť nejaké zmeny,či ti niečo nerobí zle.Moja a zo spánku to nemôžeš mať?Lebo ja tak neskoro chodiť spať tak hrúza :slight_smile:
No idem žehliť :wink:
20. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.no ja tu niesom tak nikto nepíše. :confused: Boli sme v polsku.bože o 5 ks na liter je lacnejší benzín. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam malo byť 5 sk. :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky tak mi sme s Majom dopadli tak, že je v nemocke v Starej Ľubovni zápal slepého čreva krotý praskol :frowning2: terza ho lieči a za 3 mesiace musí ísť na operáciu :frowning2:

ináč čo nové???
20. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka isto :confused: Juuj tak mu prajem skoré uzdravenie :wink:
Ideme s mužom trochu von,potom v noci idú pozerať hokej,juj aj ja by som šla,ale pozriem si radšej reprízu :wink:
20. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bianka tak to je pohroma. :frowning2: Ale teraz nerozumiem čo lieči prasknutý apendix?či ten tlak. :confused: Lebo mal problémy aj s búšením a s tlakom. :confused:
20. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka teraz liečia apendex ale to búšenie mohol mať aj zo zápalu lebo ten zvýšený pulz mohol byť aj s toho a doky mi dnes povedal, že taký stav ešte nevidel jeho nič nebolelo, len sem tam od nedele v boku pichalo a v utorok večer mal teplotu tak išiel k doky a malo to rýchli spád, ale ani výsledky v krvy neukázali akútny zápal, ale dnes už mal výsledky lepšie ako včara takže dúfam, že sa nič nezmení a bude, len a len lepšie, ale operácia ho nemynie lebo už to prasklo a bez akých koľvek príznakov bez bolestí brucha a hnačiek a zvracania :frowning2:
20. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok