Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

robka
25. feb 2010

ahojte uz aj tak je to uspech ze do prvej stvorky sme sa dostali 🙂mne sa spat nechcelo tak som si aj dve tretiny rusko-kanada pozrela 😀
Juli ja tiež neporadim ☹
Peti aj na mna niečo lezie skriabe ma v hrdle a hlava mi asi praskne...takze zajtra mozem ist k dokymu 😒

stresmenka
25. feb 2010

ahojte žienky,
ja len na skok majo ide už konečne domov, ale zas david ma dajaky výrus tri dni teplotue tak sme šli k doky nedala mu nič, ale zas zajtra nás chce vidieť 🙂 tak ked sa serka tak sa serka kurňa 😠

A tu čo nového ani čítať Vás nestíham ☹

andrejka10
25. feb 2010

Super, Stresmenka, to je dobre, že ti synátora už pustia domov. A neboj Davidkovi to prejde. Držím palce. 😉
Maminy dnes je von tak náááádherne. Dýcha na nás jar. Fantasticky sa kočíkovalo. 😀 Ráno začalo dobrým hokejom a teraz už neviem čo skôr. Tak si idem dať kávu. 😀 Ešte aj defekt mám na aute. Potrebujem ísť do Maxu., na poštu, vyplniť prihlášku. Andrejka potrebuje novú plaveckú čiapku, čo zakryje tie dlhé vlasy. Lukáš má dnes ples, chce, aby som robila šoféra. Som zvedavá, čo z toho stihnem.

andrejka10
25. feb 2010

A zabudla som. Takže maminky z nového juhu, ale aj ostatné, ktoré majú chuť sa môžu pridať. Kedy ideme kočíkovať??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

stresmenka
25. feb 2010

Julie nič ti netreba ani košielku ani sviečku. Ostáva v perinke postavíte sa do kruhu farár poleje vodou dostaneš taký papier o krste s dátumom krstu a to je všetko. Krsný rodičia davajú do obálky 10€ ( na kostol ) a samozrejme koláče a fľašu 😀

juliet221
25. feb 2010

stresmenka dakujem za info
andrejka akurat sme sa vratili boli sme s malym 2 hodky vonku.skoda nevyuzit take pocasie
peti to by bolo super

zdenocka
25. feb 2010

Ahojte maminy,
Robka, vitaj medzi nami 🙂.
Stresmenka, super, ze ide Majo domkov 😉 .
Danciacik, nam casom Janicko tiez nechcel spat, tak sme mu kupili sirup Junior relax 0-10, dali sme mu ho len predtym ako isiel bubat a to len 3 krat a od vtedy buba pekne.
Vinka, kupila si si plavky?
My sme si vcera urobili krasny dnik, i ked sme chodili po uradoch a vybavovali veci, ale vsetci traja spolu 😅 .
Juliet, a co Ti povedala pediatricka, este mas davat Nutrilon, ked Tomasko pribera?
Ja som vravela, ze mame vsetky medaile, iba zemiakovu nie. TAk dufam, ze moje slova nepadnu na nasich hokejistov 😖.
Dnes ideme na plavaren, sa tesim, konecne trosku sportu 😉 .
Pekny dnik.

danciacik
25. feb 2010

aaaahojte. Konečne jedny papiere z krku. Už nevládzem, A po tých antibiotikách my je vkuse smiešne 😀 . Neviem či je to z nich alebo že ťahám nočné pri papieroch a Paťkovi. 😀
Andrejka ja som tento týždeň asi videla tvojho synátora kočíkovať malú pri Kauflande ale istá si nie som.
Joooj to budú ťažké zápasy. A kedy to bude najbližšie?
Robka, Andrejka no ja by som rada s vami išla ale Paťko je ešte chorý, ale určite potom dohodneme. Len cez víkend nie - to budem K.O. Sa teším
Zdeni my sme ten sirup čo spomínaš dávali Larke ale jej vôbec nezaberal. My sme Paťkovi kúpili aj homeopatiká sedaliu ale ani tá nezabrala. Veď raz z toho musí vyrásť a keď nevyrastie tak do 18-tky to zvládnem a po 18-tke nech sa stará frajerka 😀
Bianka som rada, že ti Maja pustili už domov. 😉

mammy81
25. feb 2010

Ahojte babulky,joj ja som uz od siestej bola hore a som pozerala hokej a posledne minuty som skoro pohar rozhryzla od nervov ale zvladli to 😵 .No som citala ze budu hrat skor casovo ta ja o tretej nebudem zapinat telku v piatok do slaka 😠 .

Bianka to si si asi vydychla ze Majo uz domov ide co? nech sa chlapec drzi.. 😉

Danka,sipcek vy ste tu v noci cosi preberali o fotkach a facebooku ci ako len som preletela,ale myslim si ze ked niekto sa niekam chce dostat (myslim k fotkam)tak sa k nim dostane a mozes to mat neviem ako zablokovane.Moj manzel je proti facebooku lebo ze je to americka stranka a ze ktovie kto si to pozera,ale ja tam fachcim aj tak. 😅
a u nas robili minule test nejaki pocitacovy maniaci a prisli na to ze kolko vela veci uz len tymi hrami vydavame zo seba,napr.Farmvile(ci ako sa to pise) ze tam z toho vela dokazu zistit.a aha je to len hra.....moj nazor je ze ked chcu najdu si to tak ci tak.....

a kto ste spominali dolce gusto masinku??? ci sa mi to zdalo??? mam jednu na predaj 😨

Andrejka a ty si sama defekt opravis na aute???ci je manzel doma.

dakujem za pochvalu fotiek 😵

danciacik
25. feb 2010

Mammy s tým dolce gustom som to bola ja. Ja si chcem kúúúúpiť. Ale ten novší typ ten čo nemá 14 barov ale 15. Takú máš?

danciacik
25. feb 2010

Hej my sme to tu rozoberali. Ja viem, že v dnešnej dobe sa už dostane hocikto hocikde, ale aspoň nech to má zložitejšie a určite by som nedala na net fotky čo ja viem napríklad holých detí alebo niečo také.
Andrejka ak máš defekt na aute tak choď do Maxi dole do servisu pýtaj si Ganzarčíka - povedz že si moja kamoška a bude o teba postarané na jedničku 😉

sipcek
25. feb 2010

ahojte,ja uz osm z tej malej na konci s nervami niekedy,zlatusik moj tak ma vie niekedy doslova nasrat 😠 hodinu som ju uspavala ale ked som skrikla hned oci zavrela a spala.to musim na nu stale vrieskat nech ma pocuva,neviem kde som urobila chybu.
Keby ste videli Maroska a Sasku aki boli spinavi 😀 uz sme nevladali ich upozornovat,tak mlaky a blato sa stali tercom ich utokov 😀
julietka nic ti na krst netreba,ako stresmenka pise.My sme mali pred krstom na navsteve fararku a krstnych rodicov a fararka vravela,ze ma svätenu vodu priamo z Jordanu a sestrin muz-krstny jej vravi:dufam,ze ju prevarite,nieze nieco chyti 😀 A pri polievani hlavky mi sepka:dvakrat som ju prevarala 😀

sipcek
25. feb 2010

Dani v pohode,som si myslela,ze asi Patko vstal.Ci pana,mne tu mucha sa derie pomedzi zaluzky,no teeeda,zeby uz konecne aj jar zacala?ale v marci sa ma vratit este jedna varka chladneho pocasia.
napisem vam Saskinu basnicku:

spadla hruska zelena
obila si kolena
teraz place na zemi
lieky dobre dajte mi
si ty hruska nezbednik
asi nepomoze uz ti nik
dobre vedela si
este nezrela si 😀

sa idem dosulat ked to recituje 😀

sipcek
25. feb 2010

mammy ja viem,ze sa neubranim prezeraniu fotiek,ved mam na vyber ci ich chcem dat na net alebo nie a som si vedoma ze nie len ja ich budem prezerat.Ja len tak som sa zamyslala ked mi ta svokra hovorila preco si otvaram sukromie pisanim co prave robim a tak a potom sa stazujem,ze nic doma nestiham a len som unavena.Aj sme mali debatu o cviceni,ze sa len vyhovaram,ze sa to neda,lebo keby som nesedela kym mala spi ale pocvicila si trochu tak je to ine.V tom ma trochu aj pravdu,lebo ja si rada len tak polebedim ked lietam cely cas okolo Sasky a uvidim ako sa jej bude pacit prach a bordel-anarchia v dome a ja tenka a pruzna ako lan.potom zasa bude hovorit,ze nic nestiham okolo domu.No je pravda,ze spim malo ale nie preto,ze cumim do jednej na telku ale skor,ze nemozem zaspat,preto ta telka a net.Ked sa mi niekedy podarilo zaspat skor,tak som bola rano horsie unavena ako ked len chvilu som spala.Danciacik urcite vie co je to nespavost. 😉
tak ja uz ozaj idem,nieco porobit-na svihadle poskakat a popritom kavu chlipat 😀

juliet221
25. feb 2010

zdeni hej mam nadalej pokracovat asi tak uz budeme fungovat kym nezacne papan normalnu stravu 🙂

petikd
25. feb 2010

Sipcek no keby ja som ešte ráno o 1 nespala tak taká migréna jak das 😀 ,preto ani nekukám hokej ked je nadránom.No ale tiež som mala problémy,ked som lahla o 22 zaspala som o 23 😒 Ale ti poviem,dala mi dnes doky,takú medecínu a ja som vedela,že sa z nej chce spať,ale som ju vzala,ved šak možno sa mi nebude chcieť....tak keby si vedela,som na nohách spala 😀 ešteže je otec doma,že dal starkej jesť,bo neviem by som zaspala počas krmenia 😀 tak som zaspala na gauči hned na hodku,joooj fajne 😔

tami_tami
25. feb 2010

ahojte vidim ze vsetky fandite hokeju 😉 - mna to nejak netankuje - ma to nikdy nejak neoslovilo - neviem preco 😅

my sme tiez dnes stravili vonku 2,5 hodiny ale maly vela nepospal... stale sa mi zobudil lebo bolo teplo - raz na poste, potom v dm- ku, v lekarni....

dancat - ako je na tej zumbe? ja som dnes akurat so susedou rozpravala o tom ze by sme sli skusit... 😅

a tiez chceme chodit na aerobic - vraj na vykriku je niekde v stredu 18:15 - nepoznate niektora ako to tam fici??

danciacik
25. feb 2010

Ahojte,
Dani, svätá pravda, nespavosť to je moje 😀 . Jooj veď v poslednej dobe už nevládzem, kvôli papierom chodím spať okolo polnoci a vstávam ráno 6:30 medzitým stokrát hore. 😒 Raz ma z toho šlahne. Potom budete mať odo mňa pokoj 😀
No ja idem vytlačiť ešte jeden papier a utekám na nechtíky - my kamoška dala ako darček. 🙂
Som skúšala urobiť tuniakový šalát - kamoška mi dala recept - mňaaaqam je super.

robka
25. feb 2010

ahojte no s nespavostou mam aj ja bohate skusenosti 🙂 kym zaspim aj pol jednej a nedaj boze ze mame zlu noc tak to fakt minimum spanku 😒 cisto na infarkt 😀
danciacik mas bombovu kamosku 😉 aspon sa trosicku odreaguješ 🙂

vinka
25. feb 2010

Ahojte baby.Dnes som tu už raz bola ale ked som román dopísala mi zmrzol počítač.Tak som sa vysrala nato. 😠 😠

vinka
25. feb 2010

Plavky som kúpila auž aj odskúšala.Joj paráda.Bola som na kupku zo zdenkou a katkou.Super bolo.Som rada,že baby nás pustili medzi seba. 😀 😀 No a na podiv,že Chiara bola prvý krát v bazéne sa jej fakt páčilo.Krásne plávala a už aj pod vodou si zaplávala. 😀 😀

vinka
25. feb 2010

No talent má po kom zdediť tak ved potrebujeme oprašiť malé plutvy a Vivien na plávanie asi nebude. 😀 😀 Tak možno Chiara. 🙂

sparocka
25. feb 2010

Ahojte babenky ako sa tu mate ?? ?

vinka
25. feb 2010

Sparocka super a vy?Zmenila si fotku v pase? 😕

sparocka
25. feb 2010

Aj my sa mame dobre. Ano zmenila som si 😀 😀 Chiarinka je už velikaaaaaaa. No ja len kukam 😕 Krasnučka je. Ako ten čas leti. Nedavno sme ti blahoželali k malinkej a dnes pozeram,že už mala 7 mesiačikov. No toto 😵 😵 😵 Konečne ide k lepšiemu počasiu. Sme sa vyšaleli vonku.

vinka
25. feb 2010

Hej moja.Už krásne pláve joj som unavená každý den ale stojí to zato.Hnevajú ma tie deti ale stoja zato.No baby som vám neoznámila v tom hokejovom šialenstve.že ked tak horúco fandítr slovensku tak v sobotu popri hokeju pridržte palce aj Damiánkovi. 😀 😀 Má preteky v Humennom. 🙂

sipcek
25. feb 2010

ahojte,vinka neboj,budeme urcite drzat palce 😉
Saska je uz v posteli s tatikom,sa nevideli cely den,robi plavacku jednym znamym a rano je v robote tak je taky unaveny ze mi ho az luto je.

vinka
25. feb 2010

No idem ja psa vyvenčiť a potom sa ru ukážem.Tak mi neutekaj. 😀

sipcek
25. feb 2010

akurat som sla pisat,ze uz zamykam lebo asi nikto nepride 😉

vinka
25. feb 2010

Moja nevieš,že mna tu nájdeš stále? 😀 😀Joj idem ja spať.Mi mrzne pc nebaví ma to.Brú nocku papa. 😉