Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
25. feb 2010

musela som ist malu nakoniec uspat ja,teraz som od nej vysla 🙂
tak dobru nocku a zamykam

danciacik
26. feb 2010

ahojte, dobré ránko prajem, tak ja už mám nechtíky ako sa patrí ale hrozný nezvyk 😀
dnes idem s Paťkom ku doktorke na kontrolu. a zajtra máme konečne bašavel sa tešííííím

juliet221
26. feb 2010

dobre ranko. no dnesna noc aj ked to nebolo ono bola uz o cosi lepsia. no my sa dneska pojdeme zasa prejst. daco navarime a ide sa k svagrine na cely vykend.svagor ma 30. zasa sa chlapy popiju a ja budme len kukat 😀 😀 😀 . uz by trebalo nejaky reset

juliet221
26. feb 2010

dneska to zasa vyzera ze bude krasne . vcera sa mi ani z prechadzky nechcelo domov ale uz sme boli vonku 2 hodiny a blizil sa cas krmenia 😀 😀 😀

gajana1
26. feb 2010

Ahojte
Dani zavidim ti tie nechty ja som už mala viac krat su super. No ked deti vyrastu tak si určite dam 😉
Čakam svokru pride po Tomaška lebo ja idem do KK do zubara a tak sa mi nechce

vinka
26. feb 2010

Ahojte baby.Dani a aký bašável máte?Ušlo mi niečo? 😕

petikd
26. feb 2010

Ahojte
Tak som šla na krčné a on nerobí,že v amerike je na školení ☹ a inde som ž nestíhala,lebo otec ide preč tak som musela domov.A príde až 10,len neviem či mám čakať či čo.
Maji jasné budeme silno držať palce Damiánkovi 😉 😉
My sme boli na kontrole,tak že môžme von ked je pekné počasie,tak sa tešíme,lebo krásne je von 😵 Ešte bude doma týžden 🙂

danciacik
26. feb 2010

čaute baby, nedávno som s Paťkom prišla.Boli sme na kontrole tak aj Paťka mám pre istoru zobrať v pondelok do Smokovca keď pôjdem s Larkou. Inak je ok. a k tej nespavoti mi povedala že sa už nedá nič robiť a že ho musím dať na nejaký šport aby si rovnomerne vybíjal energiu. ale na aký?
gabi no nechty sú krásne ale neviem s nimi ani písať.
Maji ja s Jarkom a kamoška z Martina s mužom ideme zajtra do bolingu na akciu city bowling night. Robí ju náš kamarát. 🙂

vinka
26. feb 2010

Aha Dani a to nato si si nechty dala robiť? 😀 😀 No ale budeš ešte krajšia. 😉 No tu to riadne zamrza.Poprad až na druhej strane. 😕 Skoro som odpadla. 😝

petikd
26. feb 2010

Maji šak ty zanedbávaš,ved si povedala,že si tu furt 😀 😉
Moje decko zaspalo o pol 3 a nedajbože ho zobudiť 😒 no ničpôjde neskôr spať,možno ráno pospíme 😉

danciacik
26. feb 2010

Maji nie len na to, to bol darček od kamošky ale som jej vďačná. 😉

tami_tami
26. feb 2010

ahojte mne dnes maly nejak nevedel zaspat a navyse som nebola doma doobedu tak bol mrzuty a uplakany - ako vzdy ked niekam odidem 😅 konecne ked zaspaval som si kychla - jaaaj ste mali pocut ten plac a vidiet tie slzy - tak sa zlakol chudatko ☹ a teraz hned zaspal snad bude dlho spinkat a zobudi sa s dobrou naladoou 😉

zdenocka
26. feb 2010

Ahojte,
chcela by som sa opytat, ze ake topanocky nosili, alebo nosia Vase deticky, v cca 20 mesiacikoch?

vinka
26. feb 2010

No moje deti išli už o 18.50 do postele.Nie žeby boli tak unavené ale išla im karta od rána.No Damiánovi od poobedia. ☹ ☹ Už som nevládala ☹ ☹ Tak už len počujem ako si šepkajú. 😀 No idem sa najesť lebo dnes už mám všetkého dosť. ☹

danciacik
26. feb 2010

fúha Zdeni a to ako myslíš? Lebo mi už máme jarné topánočky. Myslíš veľkosť?

vinka
26. feb 2010

No Zdeni tvojej otázke som nepochopila ani ja.Ako aké nosia.No také aké sú v obchode. 😀 😀 No ale vás tu je vela.Idete sa potrhať.Jáj vy ste išli spať aby ste boli hore už o 3.30 ráno na hokej 😕 No ja vstávam tiež o 4.Ale nie kôli hokeju. 😀 😀 Syna si idem vyprevadiť na preteky. 😀 😀

danciacik
26. feb 2010

ja nevstávam ja sa potrebujem trošku vyspať, ráno chcem ísť do mesta na nákupy

andreaber
26. feb 2010

Ahojte,

baby som tiež uložila, tak dúfam, že budú spinkať, aby mama mohla koníkovať. 🙂 Teraz tu mám na pár dní mojich rodičov, lebo manžel šiel ma služobku. Tak je veselšie a hlavne Danielka je vo svojom živle. Ľubka má už prvý zúbok - spodnú jedničku.

Vinka - tak budem držať Damiánovi palce, nech domov nejaký víťazný pohár prinesie

Zdeni - ak myslíš veľkosť, tak Danielka nosila (ak si dobre pamätám) topánky č. 22-23

danciacik
26. feb 2010

Aj Paťko nosí 22.
Andrea takžesi detičký užívajú hej?

andreaber
26. feb 2010

No to teda hej. Starkí sa rozhodne nenudia - už na nich dnes vytiahla všetky svoje obľúbené hry.

anickamaros
autor
26. feb 2010

ahojte ako sa mate?
ja nie moc dobre zas mam cystu v hlave a v utorok mi ju idu vyberat tak sa bojim co to zas bude.iu len lokalku mi pychnut tak este horsie racej by som celkom spala no ale tak rozhodli.
teraz sme u svokry musela som trosku vypadnut lebo uz som bola strasne nervna.
tak vam prajem pekny vykend

zdenocka
26. feb 2010

Maminy, prepacte zle som to napisala. Chcela som vediet velkost topanociek. Kupili sme Janickovi jarne topanky, a teraz mam dilemu, ze ci nemali byt o cislo vacsie. Dobre su mu, ale este je len februar, tak aby mu vydrzali dlhsie. Dakujem.

vinka
26. feb 2010

No Andrejka neviem či tam budú mať poháre ale medailu by mohol. 😀 Nie len hokejisti budú zlatý.Aj Damián môže prísť zlatý. 😀 😀
Anicka ta čoto.No tak nech ti to dopadne dobre. 😉 Budeme myslieť na teba neboj. 🙂

zdenocka
26. feb 2010

Anicka, drzim palceky, nech to čo Ta caka dopadne dobre.
Andreabrer, gratulujeme k prvemu zubku 😉.
Kupili sme mu 22, tak dufam vydrzia dlhsie.

petikd
26. feb 2010

Zdeni my sme vždy o číslo väčšie kupovali 😉
Anička budeme držať palce 😉
Andrejka gratulujeme k prvému zúbku 🙂
Jooj baby pôjdem ja spať,lebo som sa rozhodla,že ráno vstanem aspon na poslednú tretinu.Lebo keby som celý hokej pozerala a naši prehrajú,tak budem nadávať,že som nespala 😉 Damčo dnes spí s babkou a dedko v obývačke 🙂

vinka
26. feb 2010

No mne raz vysvetlovala pani v obchode,že by si mala ukazovák ty vložiť do topánky a o tolko väčšie by sa mali kúpiť dieťaťu topánky. 😉

danciacik
26. feb 2010

Anička drž sa.
Zdeni aj my sme kúpili 22 a teraz mu tam vojdú pančušky aj s ponoštičkou tak hádam aj celú jar vydržia

sipcek
26. feb 2010

ahojte,
Anicka cakala som ta,ze pridete,mrzi ma,ze sa ti to zopakovalo,budem drzat palce nech je to cim skor vonku.Keby mne tak prisli na to z coho ma moja hlava boli stale.vsetky vysledky ok a ja zeriem tabletky miesto obeda 😠
Borko prisiel pred chvilou domov s mamkou,tak som nechala malu hore aby ho aspon videla.Mali sme pekny den spolu so Saskou,sme sa hrali,saleli,spievali, tancovali a zabijali nudu.tak papa

sipcek
26. feb 2010

asi to tu zamknem,aj tak uz spite 😀
dobru nocku 😉

andrejka10
26. feb 2010

klop, klop ja som ešte tu 🙂