• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
musela som ist malu nakoniec uspat ja,teraz som od nej vysla :slight_smile:
tak dobru nocku a zamykam
25. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobré ránko prajem, tak ja už mám nechtíky ako sa patrí ale hrozný nezvyk :grinning:
dnes idem s Paťkom ku doktorke na kontrolu. a zajtra máme konečne bašavel sa tešííííím
26. feb 2010 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. no dnesna noc aj ked to nebolo ono bola uz o cosi lepsia. no my sa dneska pojdeme zasa prejst. daco navarime a ide sa k svagrine na cely vykend.svagor ma 30. zasa sa chlapy popiju a ja budme len kukat :grinning: :grinning: :grinning: . uz by trebalo nejaky reset
26. feb 2010 o 08:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska to zasa vyzera ze bude krasne . vcera sa mi ani z prechadzky nechcelo domov ale uz sme boli vonku 2 hodiny a blizil sa cas krmenia :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 08:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Dani zavidim ti tie nechty ja som už mala viac krat su super. No ked deti vyrastu tak si určite dam :wink:
Čakam svokru pride po Tomaška lebo ja idem do KK do zubara a tak sa mi nechce
26. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Dani a aký bašável máte?Ušlo mi niečo? :confused:
26. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak som šla na krčné a on nerobí,že v amerike je na školení :frowning2: a inde som ž nestíhala,lebo otec ide preč tak som musela domov.A príde až 10,len neviem či mám čakať či čo.
Maji jasné budeme silno držať palce Damiánkovi :wink: :wink:
My sme boli na kontrole,tak že môžme von ked je pekné počasie,tak sa tešíme,lebo krásne je von :dizzy_face: Ešte bude doma týžden :slight_smile:
26. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, nedávno som s Paťkom prišla.Boli sme na kontrole tak aj Paťka mám pre istoru zobrať v pondelok do Smokovca keď pôjdem s Larkou. Inak je ok. a k tej nespavoti mi povedala že sa už nedá nič robiť a že ho musím dať na nejaký šport aby si rovnomerne vybíjal energiu. ale na aký?
gabi no nechty sú krásne ale neviem s nimi ani písať.
Maji ja s Jarkom a kamoška z Martina s mužom ideme zajtra do bolingu na akciu city bowling night. Robí ju náš kamarát. :slight_smile:
26. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Dani a to nato si si nechty dala robiť? :grinning: :grinning: No ale budeš ešte krajšia. :wink: No tu to riadne zamrza.Poprad až na druhej strane. :confused: Skoro som odpadla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji šak ty zanedbávaš,ved si povedala,že si tu furt :grinning: :wink:
Moje decko zaspalo o pol 3 a nedajbože ho zobudiť :unamused: no ničpôjde neskôr spať,možno ráno pospíme :wink:
26. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji nie len na to, to bol darček od kamošky ale som jej vďačná. :wink:
26. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mne dnes maly nejak nevedel zaspat a navyse som nebola doma doobedu tak bol mrzuty a uplakany - ako vzdy ked niekam odidem :sweat_smile: konecne ked zaspaval som si kychla - jaaaj ste mali pocut ten plac a vidiet tie slzy - tak sa zlakol chudatko :frowning2: a teraz hned zaspal snad bude dlho spinkat a zobudi sa s dobrou naladoou :wink:
26. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcela by som sa opytat, ze ake topanocky nosili, alebo nosia Vase deticky, v cca 20 mesiacikoch?
26. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moje deti išli už o 18.50 do postele.Nie žeby boli tak unavené ale išla im karta od rána.No Damiánovi od poobedia. :frowning2: :frowning2: Už som nevládala :frowning2: :frowning2: Tak už len počujem ako si šepkajú. :grinning: No idem sa najesť lebo dnes už mám všetkého dosť. :frowning2:
26. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúha Zdeni a to ako myslíš? Lebo mi už máme jarné topánočky. Myslíš veľkosť?
26. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Zdeni tvojej otázke som nepochopila ani ja.Ako aké nosia.No také aké sú v obchode. :grinning: :grinning: No ale vás tu je vela.Idete sa potrhať.Jáj vy ste išli spať aby ste boli hore už o 3.30 ráno na hokej :confused: No ja vstávam tiež o 4.Ale nie kôli hokeju. :grinning: :grinning: Syna si idem vyprevadiť na preteky. :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nevstávam ja sa potrebujem trošku vyspať, ráno chcem ísť do mesta na nákupy
26. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

baby som tiež uložila, tak dúfam, že budú spinkať, aby mama mohla koníkovať. :slight_smile: Teraz tu mám na pár dní mojich rodičov, lebo manžel šiel ma služobku. Tak je veselšie a hlavne Danielka je vo svojom živle. Ľubka má už prvý zúbok - spodnú jedničku.

Vinka - tak budem držať Damiánovi palce, nech domov nejaký víťazný pohár prinesie

Zdeni - ak myslíš veľkosť, tak Danielka nosila (ak si dobre pamätám) topánky č. 22-23
26. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Paťko nosí 22.
Andrea takžesi detičký užívajú hej?
26. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to teda hej. Starkí sa rozhodne nenudia - už na nich dnes vytiahla všetky svoje obľúbené hry.
26. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ako sa mate?
ja nie moc dobre zas mam cystu v hlave a v utorok mi ju idu vyberat tak sa bojim co to zas bude.iu len lokalku mi pychnut tak este horsie racej by som celkom spala no ale tak rozhodli.
teraz sme u svokry musela som trosku vypadnut lebo uz som bola strasne nervna.
tak vam prajem pekny vykend
26. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, prepacte zle som to napisala. Chcela som vediet velkost topanociek. Kupili sme Janickovi jarne topanky, a teraz mam dilemu, ze ci nemali byt o cislo vacsie. Dobre su mu, ale este je len februar, tak aby mu vydrzali dlhsie. Dakujem.
26. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Andrejka neviem či tam budú mať poháre ale medailu by mohol. :grinning: Nie len hokejisti budú zlatý.Aj Damián môže prísť zlatý. :grinning: :grinning:
Anicka ta čoto.No tak nech ti to dopadne dobre. :wink: Budeme myslieť na teba neboj. :slight_smile:
26. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anicka, drzim palceky, nech to čo Ta caka dopadne dobre.
Andreabrer, gratulujeme k prvemu zubku :wink:.
Kupili sme mu 22, tak dufam vydrzia dlhsie.
26. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni my sme vždy o číslo väčšie kupovali :wink:
Anička budeme držať palce :wink:
Andrejka gratulujeme k prvému zúbku :slight_smile:
Jooj baby pôjdem ja spať,lebo som sa rozhodla,že ráno vstanem aspon na poslednú tretinu.Lebo keby som celý hokej pozerala a naši prehrajú,tak budem nadávať,že som nespala :wink: Damčo dnes spí s babkou a dedko v obývačke :slight_smile:
26. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne raz vysvetlovala pani v obchode,že by si mala ukazovák ty vložiť do topánky a o tolko väčšie by sa mali kúpiť dieťaťu topánky. :wink:
26. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anička drž sa.
Zdeni aj my sme kúpili 22 a teraz mu tam vojdú pančušky aj s ponoštičkou tak hádam aj celú jar vydržia
26. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Anicka cakala som ta,ze pridete,mrzi ma,ze sa ti to zopakovalo,budem drzat palce nech je to cim skor vonku.Keby mne tak prisli na to z coho ma moja hlava boli stale.vsetky vysledky ok a ja zeriem tabletky miesto obeda :angry:
Borko prisiel pred chvilou domov s mamkou,tak som nechala malu hore aby ho aspon videla.Mali sme pekny den spolu so Saskou,sme sa hrali,saleli,spievali, tancovali a zabijali nudu.tak papa
26. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to tu zamknem,aj tak uz spite :grinning:
dobru nocku :wink:
26. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klop, klop ja som ešte tu :slight_smile:
26. feb 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok