Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

andrejka10
26. feb 2010

Anička Maroš, držíme ti palce, aby ti všetko dobre dopadlo. Držkaj sa nám 🙂
Andreaber, blahoželám k zúbku. Pozerám, že vám vyšiel dosť neskoro.
Vinka, jasné že myslíme na Damiana. Verím, že príde domov s medailou. 😉 Jááj, moha drahá a ty už chodíš na bazén, bezo mňa?????
Dabciacik, zrejme si naozaj videla nášho Lukáša kočíkovať. Bol pred Kauflandom.😀 A defekty chodím opravovať práve do Maxu. Trafila si, len som nevedela, že sa môžem na niekoho obrátiť. Určite sa ozvem 🙂 Tento defekt som ešte neopravila, dofúkala na benzínke koleso a vozím sa na defekte. Lebo koleso zase mäkké. 😖 Kočikovať by sme mohli cez týždeň, keď už budete zdravučký. 🙂

andrejka10
26. feb 2010

A zvyšujem si počet príspevkov. 😀 😀
Nie, len som vám chcela ešte napísať, ako som sa dnes rozčúlila u očnej. Prišla tam naša rómska spoluobčanka s 13 ročnou "slečnou" a tá mala ovčie kiahne. Ani sa tým netajila. Ešte prišla za sestričkou, že ona nemôže čakať, že má kiahne. Koza sprostá, doma sedieť má. Myslela som, že ma porazí, ja som tam bola s malou Sárou. 😠 😠 😠 😠 Teraz len dúfať, že ich nedostane.

andrejka10
26. feb 2010

Zabudla som zamknúť. 😀 😀 😀 Tak už zamykám na dvakrát. 😀

danciacik
27. feb 2010

Dobré ránko odomykám

danciacik
27. feb 2010

Juuuj prečo sme prehrali ten hokej - dokelu. Dúfam, že apoň bronz bude. Andrejka jasné keď budeme zdraví tak pôjdeme kočíkovať - teším sa 🙂
S tými romkami je to sila. 😠
A v Maxe keď budeš tak kľudne povedz tak ako som ti hovorila, oni tam vedia že majú byť milý ku kamoškám z koníka 😀

vinka
27. feb 2010

Ahojte baby.No na teletexte som zistila,že sme prehrali.No ja som to aj očakávala. 😒
Andrejka mi sme boli len oprobovať vodu.Tak šup na týžden ideme zas a sa môžete pridať. 😉 čím viac tým lepšie. 😀

gajana1
27. feb 2010

Ahojte baby joj mne sa tak strašne chce spať a to kvoli hokeju. a ked som zaspala tak už som musela mm do Matejoviec odviesť.

MM si dnes spomenul že treba mu palenku kupiť a že od pondelka bude drahšia tak som sa smiala že kolko to chce a jak zahlasil skoro ma šľahlo už ma aj smiech prešiel

petikd
27. feb 2010

Ahojte 🙂
Maji hej to veľa ľudí čakala že prehráme,ale veľa ľudí aj verilo.Ja som nakázala,že ked budeme prehrávať nech ma nebudia.Ale tak aj bronz bude dobrý a ked ani to,tak dostali sa medzi 4 najlepších a za to im dakujeme 😉
Andrejka no tí naši spoluobčania,hrozné 😠
Maji daj potom vedieť ako dopadol Damiánko,myslíme ne neho 😉
Baby,Damián išiel spať k babke večer,ale o pol 10 sa rozhodol,že on chce spať vo svojej posteli,no a kým zaspal bolo štvrť na 11.A ráno o pol 7 bol už hore 😀

petikd
27. feb 2010

Baby a všetkým Alexandrom prajeme všetko najlepšie 😉

vinka
27. feb 2010

Jasné,že dám vedieť.Aj mi želáme Alexandrom všetučko najlepšie. 😀 😀 Dakujem,že myslíte na neho.No dúfam,že ked hokejisti pohoreli tak Damián to dobehne. 😀 😀 😀

majuska1988
27. feb 2010

ahojte maminky vobec tu nestiham chodit a ani neviem co je tu noveho 🙂
petikd mne tak zvykol dami ale bezne chodit spat a rano takto vstaval takze som bola vzdy dost unavena ale chvalabohu uz je to lepsie 🙂

vinka
27. feb 2010

Ahoj Majka.Ako sa má Damík?Ako je to s tým papaním? 😉 A malá?Idem kuknúť tvoj album či si niečo nové nepridala. 😉

vinka
27. feb 2010

Majuš čo nové fotečky detičiek nám neukážeš? 😕 😀 😀 Ako podrástli a tak 😉

andreaber
27. feb 2010

Ahojte

u nás taká sobotná klasika. No aspoň poobede nejaký program vymyslím, v najhoršom zoberie starký Danielku na vláčik do MAX-u.

Jáj, škoda toho hokeja. Ale však ešte medaila môže byť. No ale držím palce aj Damiánkovi na plaveckých pretekoch, nech maminu prekvapí a poteší 😉

Gajana - však na zdravie dvoch detičiek treba viacej zapiť, ako na jedno 🙂

Anička - držím palce, nech to dobre dopadne

zdenocka
27. feb 2010

Ahojte,
no prehrali sme, ale ja verim, ze aspon 3 budeme 😉 .
Andrejka, ked mala ta romka uz vsetky pupaciky a zacali sa jej robit chrasticky, tak uz kiahne nie su nakazlive. Janicko uz po 5-6 dnoch mohol chodit vonku 😉 .
Petikd, Damianko je riadny nespavec 😝 . A v puberte ho budes chodit budit 😅 .
Vinka, Damianko nech sa drzi na pretekoch, a nech prinesie nejaku medailu 🙂 .
Vsetkym Alexandrom vsetko naj naj naj k meninkam 😵 .

vinka
27. feb 2010

baby ja mám poobedie volné.Nejde niekde do maxu alebo tak?Damiána mám v humennom a pre Vivien príde jej krstná.Idú na plaváren spolu.Rýchlo reagujte. 🙂

petikd
27. feb 2010

Majuska no my to nespanie máme od mala takže sme zvyknutý 😉 Ono ja ho ani nedávam neskôr spať,lebo či ide o 20 alebo o 22 vždy vstane skoro,takže radšej ho dám o 20 a môžem si aspon večer kľudne posedieť 😉

gajana1
27. feb 2010

Joj ja sa tak nudim a teraz mi mm zavolal že až o pol šiestej mam isť po neho som chytila nerv 😠

Andreaber aj on to tym zdôvodnil ale som mu povedala že ked chce tak jak pri Tomimu tak pôrodne mi nevystači 😀

majuska1988
27. feb 2010

ahoj vinka no s papanim bolo trosku lepsie a zase sa to vratilo do starych kolaji ☹ no uvidime. vcera sme boli u takych liecitelov vo svite ale damik nespolupracoval tak sme sa len rozpravali a jeden mi poradil zmenin trostredie ako vysvtlila som mu ako to u nas byva moja mama a moj mazel si dost lezu na nervy a tak usudil ze to moze byt aj z tej negativnej energie a tak a tak pojdem do tornale ku svokre dufam ze sa mu to trosku s jedenim polepsi 🙂 chcela som dat nove fotky ale neprijalo mi ich ze su velmi velke.
inac zienky neporadite mi nejakeho super zubara?

vinka
27. feb 2010

Majuska no zubárov kopec len ceny sú nehorázne.Aj Petrík je dobrý zubár len pre mna drahý. 😒 Chodím tam tak preto.Ale mám tam deti.No ked sa ti nekazia tak je výborný. 😀
Mááááááááááám spráááááááááávu.Už má 3 a 2 miesto.Ešte ide plávať.Tak som zvedavá. 😀 😀

majuska1988
27. feb 2010

a kde to damian chodi sutazit.tak vopred blahozelam drzim mu palceky 🙂 ja mam 5kazov to mi zistil jeden zubar Ondrusek ako nebol velmi prijemny tak preto by som chcela nejakeho ineho 🙂

vinka
27. feb 2010

Ta čo to s Damiánkom Majuska.A to u akého liečitela ste boli?A to čo lieči?Môj Damián tiež niekoho takého potrebuje.Lebo sme chodili na alergologické a on alergický nieje na nič.Ale on kýcha každé ráno aj soplý.A to nieje normálne. 😒

majuska1988
27. feb 2010

vies co mi jedna kamoska dala na taku pani kontakt. ona byva vo svite a tam chodia ti liecitelia ked chces dam ti na nu cislo oni maju prist do svitu opat 26. marca a asi aj my tam este raz prideme neviem. tak mam ti dat t.c.? ona sa vola pani Imrichova velmi prijemna pani. no neviem ake vysetrenia by bu robili su rozne viem ze jedno stoji 25eur a to druhe ktore sme mali mat my stalo 8.50 ale kedze dami nespolupracoval tak sme neplatili nic.

andrejka10
27. feb 2010

Supéééér Vinka, blahoželám. Ale je ten tvoj synátor šikovný. Budeš tortu piecť??? 🙂 🙂
Zdenka, veď to mi je jasné, že po niekoľkých dňoch môžeš ísť von, ale ona bola vybodkovaná ako muchotrávka a sama bola za sestričkou, že ona čakať v čakárni nemôže, že má kiahne. Ale potom načo sa trepala na očné? 🙄 🙄 🙄 Tak ja neviem, ktorý deň ich má. 🙄
Vinka, ešte sa ťa chcem opýtať, malá Chiara ti pekne papká príkrmy?? Tá naša všetko odmieta, normálne sa začne rozčulovať, otáčať hlavu a neotvorí ústa ani za pána.

sparocka
27. feb 2010

Ahojte babenky. Ďakujeme za gratulacie 😵 😵 😵 Ja som uvarila slavnostny obed aj upiekla kolačik.

Anička držim palce. Budem na teba mysleť moja 🙂 🙂

petikd
27. feb 2010

Vinka jeej gratulujeme aj my Damiánkovi,šikovný je 😉

andreaber
27. feb 2010

Vinka, krásny úspech gratulujem Damiánkovi.

stresmenka
27. feb 2010

Ahojte maminy,
Majka gratulujem Damčovi šikovný to chalan 🙂 môžeš byť naň prááááávom hrdá 🙂
Gratulujem všetkým Alexandrom 🙂

No my sa máme ako tak Maja ten slepák pobolieva ma dietu tak dudre, že nič poriadne nemôže ☹ len samé somariny, ale musí vydržať 🙂
Dado mal teploty boli sme u doky ale nič mu nie je chvala bohu, ale idú mu úúplne zadné stoličky tak to s toho už by sa každú chvíľu mali prerezať a on je taký, že nie po jednom mu vychádzajú, ale po 4ks takže veselo nespím v noci už týždeň bo sa v kuse budí a na zuby ukazuje 🙂.

Sestrin synátor dostal v škôlke šarlach a dado bol s ním tak som zvedavá či tu pliagu aj on dostane 🙂

Čo tu ináč nového?

vinka
27. feb 2010

No ja som bola nakoniec aj s Chiarou na plavárni.Sestre sa nechcelo samej. 😉 Dakujem vám pekne za Damiánka.No nesie si dve 3 miesta a jedno 2 miesto.Tak sa teším.Hej pozriem dáku a mu upečiem.Len dnes som už nestihla kedže som bola od 15 na plavárni. 😉

dancat
27. feb 2010

ahojte iba chcem Damiankovi zablahoželať....šikovny to chlapec,som pyšna,že skoro môj sused a taky medailista 😵