• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
@duplicka a daleko od čsob-čky?To aj na kávu môžeme skočiť :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka pri troch stihas aj kavu, to ja pri dvoch skoro ani wc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,mozme niekedy,len kedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa bez mojich nepohnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s kamoskou sa chystam uz rok do kina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to este aj pecies :wink: sikulka
19. okt 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka no teraz už asi nie.Ale ved ja som nemyslela bez detí.To ja moje prívesky všade vláčim. :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka tak s priveskami jasneeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dohodneme :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: inac nebola toto sukromna tema, ci pp baby maju nejaku inu.
19. okt 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo popradské mamičky, nepíšeme nič??? Nikto nemá nič nové, či potrhali všetky internetové káble v PP?? :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka , ty sa smeješ??? :grinning: :grinning: :grinning: To naozaj vyzerá tak, že internetové káble potrhané. :wink: Veď nám to tu nejako spustlo.
5. nov 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka10 to bola reakcia na kablicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,snazim sa co najviac byt von ,kym je este celkom fajn pocko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . vinka isto vypeka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka10 všetci čakajú na teba kedy začneš ty písať. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka jak vieš si ma videla v kuchyni?hej robím tortu na krstiny.katastrofa ked to už aj na konovi ma všetci odhalia čo robím. :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az do kuchyne nedovidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je piatok, tak logicky, ze nieco pecies :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ludia hovoria je piatok konečne víkend a ty je piatok zas pečieš. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ej baby ale vám je veselo. :wink:
5. nov 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka10 no čo moja ta kde si?
6. nov 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu som už, :slight_smile: Pekná torta, čikovnica si. :wink:
6. nov 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka10 moja čikovnica či šikovnoca :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenajde sa maminka z okolia KK alebo PP, ktora by nam na obdobie 12-27. 11. pozicala kociar,ktoryuz nepouziva?? nas sa reklamuje a cestujemkrodicom,newemako sa tam budeme dopravovat :frowning2:
8. nov 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chcem tu privítať Katku.Len neviem aký ma nick :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka ta kde si,ja už ja na FB odpísala aj tu som bola a teba nikde. :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló tu som
10. nov 2010 o 20:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu mi to trvalo ale som tu :sweat_smile:
10. nov 2010 o 20:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kukaj máš nick katka.Tak som sa trafila. :grinning:
10. nov 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka2305 som ti poslala IP-čku prečítaj si ju moja. :wink:
10. nov 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka ta kde si zas? Hm..? :grinning: :grinning:
10. nov 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu som stále :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2010 o 21:10  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tu nikto nieje? :confused:
12. dec 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka , akože nikto ja tu som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka10 jáj moja a ty si sa tu kde vzala? :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak keďže sa už do súkromnej témy nedostanem tak chcem takto poďakovať vinke že ma bez vysvetlenia vyhodila zo súkromnej témy napriek tomu, že som jej k tomu nedala žiadny dôvod. Tak toto ma mrzí. Napriek tomu, že som v poslednej dobe neprispievala, to neznamená, že človek tak nechce chodiť. Takže fakt ti ďakujem
14. feb 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok