Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
14. feb 2011

@danciacik ja som ti odpovedala.Práve preto som založila súkromnú tému lebo verejnú čítal celý svet a nikto nepísal.každá ktorá napíše či ju tam vložím požiadam nech píše lebo ju vyradím ked prestane písať.Vidím,že si čítala ked 5 min.po mojom vyradení si zareagovala.tak ked nepíšeš tak nev idím dôvod prečo máš chodiť snoriť a čítať.Ak chceš písať pridám ťa nemám s tým problém.Ak nechceš a sleduješ tým len niečo zas tak to nemusíš tam ani chodiť pekný den moja.

danciacik
14. feb 2011

nemám koho sledovať, málokedy vás čítam, lebo vás momentálne nestíham. Niektoré baby nepíšu aj mesiac - dva a nevyhadzuješ ich. Tak nechápem čo ti robím.

dida38
18. feb 2011

ahoj zienky....opat potrebujem poradit...nepoznam tu este moc doktorov....potrebujem kvalitneho, ale fakt dobreho zubara - bud v PP,KK alebo vo Svite.....od posledneho tehotenstva mam dost problemy so zubami a potrebujem odbornika, co sa vyzna....nielen takeho, co chyti kliestiky a trha... 😢
Diiiiky

vinka
20. feb 2011

@dida38 No ja mám Petríka je dobrý len neviem či ešte berie pacientov 😉

dida38
20. feb 2011

@vinka ahoj, dakujem za radu.....ale ja teda ani netusim, kde sa nachadza jeho ordinacia 😀 😀
vies mi to nejak opisat, kde asi???
Dakujem....

vinka
20. feb 2011

@dida38 v nemocnici z boku.Ked sa dostaneš v pp ku nemocnici tak sa pýtaj kde je slovenka popradčania ju poznajú.Len preto lebo z tej strany v nemocnici.Lebo ako budova má 4 strany.Tak aby si vedela z ktorej strany má ordináciu.A potom je ešte dobrý Katial ale ten je dosť drahý.Kamarátke liečil zub a platila cez 100 eur.Ale bola na odporúčanie svojej dr.Ona k nemu nechodí normálne

dida38
20. feb 2011

@vinka ufff...no tak to by som sa asi nedoplatila potom... 😲 po poslednom tehotenstve mam dost problemy so zubami a dasnami a moja doktorka povedala, ze sa s tym neda nic robit....no ja to tak nechcem nechat, lebo si myslim, ze urcite sa da.....skusim sa ist spytat do tej nemocky....zatial diiiik
ak by Ta esto ktosi napadol, daj mi prosom vediet...

vinka
20. feb 2011

@dida38 ale ja tiež platím aj u Petríka a mám kartu u neho.A už som si prestala dať opravovať zuby lebo mi to už prišlo fakt dosť doplatok za zub od 20-40 eur. 😕

dida38
20. feb 2011

@vinka no inak to je fakt sila....ako ja u mojej som tiez platila takmer za vsetko, ale ked mi povedala, ze sa uz neda nic robit, len preplachnut peroxidom, tak to sa mi zda zvlastne....kvoli tomu chcem noveho zubara, lebo si myslim, ze este sa da nieco mi s tym spravit, preliecit, popripade korunky....tak potrebujem tipy 😉
co som si zatial pozerala, tak v Alexandre sa mi to pozdava, len neviem co je to zac...
este pockam, ci mi tu nejaka baba nespomenie nejakeho a budem tomusiet riesit...

vinka
21. feb 2011

@dida38 no mne príde,že už tí lekári majú riadnu ryžu z toho.Ved čo má u dr.známy kartu mu liečil zub zaplatil skoro 5000 sk za zub do kopy a nakoniec šiel zub vonku 😠 By som záchvat dostala

petikd
21. feb 2011

@dida38 to už pomaly všade je draho 😒 ja mám tu u nás,velmi si ju chválim,je tu už roky,také žiena ale sily má vela.No a ceny presne neviem,ale zas záleží na zákroku no myslím,že tak akolo 10-15 e ked plombuje.

mafia102
21. feb 2011

@dida38 Ja chodim ku Dr Hredzakovej, ona je v PP v utorok a vo stvrtok, je v kasarnach na zapade, ja som s nou velmi spokojna, ja mam sice zuby zdrave, ale myslim, ze ceny ma priatelne. Ja som bola raz u dr, ktora ju zastupovala, a platila som zato, za co si moja dr vobec neuctuje :(

cicimon
8. mar 2011

ahojte,
viete mi pls niektora povedat, ci ste boli s babom v Aquacity poprad v termalnom bazene? blue diamond? je to vhodne pre 15mes dieta? dik

vinka
8. mar 2011

@cicimon mi chodíme občas a malej nič nieje.len je tá voda teplejšia ako sú zvyknuté doma.Ale ak myslíš termálny vonkajší tak tam neboli v tej zime.syn hej ale ten má už 10 rokov 😉

stresmenka
9. mar 2011

@vinka ty si aj tu cica?? 😀 😀

vinka
9. mar 2011

@stresmenka ja som z PP ale čo tu robíš ty? 😕 😀 😀 😀 😀 Ja som všade.Nevieš o tom? 😀

vinka
9. mar 2011

@cicimon som ti zabudla odpovedať.No ja som nebola ešte v daimonte len v saphyre.Ale ako pozerám je to asi dosť podobné. 😉

cicimon
9. mar 2011

@vinka dik, tak skusime, to uz bude mat 15mes, tak snad sa jej bude pacit.... a je tam aj nejaky mensi bazen vhodny pre deti? a nieco na relax... lehatko a pod?

stresmenka
9. mar 2011

@vinka no ja som s KK a čo na tom cica??? 😢

vinka
10. mar 2011

@stresmenka nie moja nieje nič len,že sa divíš,že v popradskej téme som. 😀 😀 😀 😀 Tak neplač a napíš niečo pekné 😀 😀 😀 😀 😀

markinko
12. mar 2011

nazdarte babenky aj ja som z pp mam dve deticky 5 rocneho anjelika a 4 mesacneho placka planeho 😀 tak nazdo nazdo

vinka
12. mar 2011

@markinko no ja by som to vymenila asi planého dala 5 ročného a anjelika č mesačného 😀 😀 😀 😀 Aspon v takom poradí idú moje deti.A 10 ročný je už neovládatelný ohučaný puberťák. 😀 😀 😀 😀 😀
Ahoj a kde v pp bývaš?To ti chodí starší do škôlky? 😉

markinko
12. mar 2011

@vinka ahoj ja som zapadnarka ale manzela mam z velkej takze uz byvame vo velkej a ty 😀 hej tu chodi do skolky vo velkej celkom tam je ok az nato ze im kazdu chvilu nieco treba 😀 😀 😀 ten starsi pocuva na slovo aj ked bol mensi bol uzasny ale ten malinky katastrova stale place alebo mrnci aj vonku aj doma cely den len na rukach este aj von v kociari vydrzi len 10 minut a zasa plac 😒 😒 a vecer padam na hubu ale inac je zlatucky 😎 a ty mas kolko deticiek aj nieake malinke mas 🙂

vinka
12. mar 2011

@markinko no mám 3 deti a najmladšia už bude mať tento mesiac 20 mesiacov.Už sa blížime ku 2 rokom. 😉 No ja som z velkej mala kooooopec kamarátov.Už ich vela ani si nepamätám.ja bývam v meste.Priamo v centre 😉 No a čo sa škôlky týka tak naša si to zariadila tak,že každý mesiac platíme po 5 eur na nábytok a ostatné potreby.Ale ešte nosíme toaletný pastu,kefku a všetko ostatné čo každá iná škôlka.Toto čo chýba vám mi platíme mesačne 5 eur 😀 😀 😀 😀 stačí? 😀 dnes nemá nikto nikde nič 😠

markinko
12. mar 2011

hej ale my zasa kazdy pol rok 40 na taketo buraninky je to parada tie nase skolky:@ a to ju kde tam davas do skolky? moj maly sa akurat prebral ale uz sme napapany akurat sa mu ponozka vyzula:-P😀 ja tu zasa nikoho nepoznam tak dobru noc:*)

vinka
13. mar 2011

@markinko na laopoldov ju dávam do Taš-ky.Tak ked tam nikoho nepoznáš tak musíš sa pridať na naše stretká. 😀 Baby z témy. 😉 A máme jednu maminu aj z velkej. 😉

markinko
13. mar 2011

ahoj ake stretka to mate take dajake maminkovske stretnutia 😕 napis jak to funguje 😀 to by bolo fasa ja som tu jak prst mam kamosky co nemaju deti a to ked debatime a ja zacnem o detoch tak si vies predstavit ako sa tvaria 😀 😀 😀

vinka
13. mar 2011

@markinko no to hej.A isto si velmi aj radíte 🙂 Ale nie ty už máš ine záujmy ako oni. 😉 No je nás tu podstatne viac.A si robíme stretka v lete s detmi pred maxom alebo niekde kde deti sa vyhrajú a ked máme mužíkov doma alebo babky tak sa večer po 20 hodine stretávame pri vínečku niekde v bare.A to niekedy sedíme aj do pol noci 😀 😀 😀 😀 Lebo sa stále dobre bavíme. 😀

bambusko
6. apr 2011

ahojte, davam tip na tvorive dielne v pp

http://www.motovidlo.sk/Detsky-klub