Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

daani
19. jan 2012

@victoria87 Ahoj🙂) Keď počkáš ešte chvíľku, tak ja pôjdem veľmi rada s Tebou kočíkovať🙂 Tvoja malinká je nádherná, ja tiež čakám prvé dieťaťko-dievčatko v marci🙂 A neviem sa jej dočkať🙂

bejka82
24. jan 2012

@jankadanko1591 ahoj, ja tiež odporúčam Dr. Katiala je naozaj zlatý, veľmi príjemný človek 🙂

tweetinkapp
24. jan 2012

Dobry vecer damy,
prosim vas neviete kde v PP sa dajú požičať masky na karneval? 😕

adikad
25. jan 2012

@tweetinkapp ahoj, bola som vcera v detskom bazare na Juhu a tam som videla vela masiek, tak neviem ci predavaju, alebo poziciavaju. Ale asi to druhe.

erika439
25. jan 2012

ahojte mamicky Popradcanky, mam otazocku kde ste kupovali kociar pre babatko, lebo v Poprade asi budem mat problem, kedze zatial registrujem len obchod pri Vykriku.

duplicka
25. jan 2012

@erika439 😉 😉 😉 😉 cez internet 😉 😉 😉 😉 alebo este pri tescu v tej casti kde je novy nakupak best4kids

erika439
25. jan 2012

ano viem Best for Baby, ale tam su hrôzostrasne ceny, teda aspon na kociare .... skôr to asi bude internet 🙂

dejka
27. jan 2012

ahojte baby, viem, že ste to už rozoberali, ale potrebujem poradiť dobrého zubára v okolí Popradu, čo by mal rengen ,novšie vybavenie, tak do 45 rokov a bral by nových pacientov cez poisťovňu ? prosím poradte mi alebo kto aspoň berie cez poisťovňu. dík Aďa

andrejka10
27. jan 2012

@erika439 , v Poľsku 😀 😀

@dejka , ja chodím ku Mudr. Katialovi. Mám s ním len dobré skúsenosti a má aj rontgen v ambulancii. Či priberá nových to neviem, treba si tam zavolať. Len viem, že v januári prerába ordináciu a zatiaľ je dočasne vo Svite. Chodí k nemu do ordinácie aj dentálna hygienička, takže naozaj všetko pod jednou strechou. 😉

elapp
30. jan 2012

ahojte baby. ste tu niektora, ktora sa chystate na umele? resp. ste boli uz ...

santerra
1. feb 2012

Kočky pomooooc, seklo ma...poraďte dobrého neurológa v PP prosím....dakujem

petikd
1. feb 2012

@santerra ja chodím k žoldošovej,ona je v tom zdravotnom stredisku pri hoteli tatra 😉

santerra
2. feb 2012

@petikd Dakujem uz som bola na pohotovosti 🙂

danciacik
2. feb 2012

@santerra ahoj z tvojej profilovej fotky si mi veľmi známa

santerra
2. feb 2012

@danciacik važne? hm....tak možno z videnia...chodim kocikovat na namestie...alebo neviem odkial 🙂

danciacik
2. feb 2012

Neviem mesto to nebude kde si chodila do školy a so rok 86?

katka6211
5. feb 2012

ahojte maminy, mozem sa k vam pridat?? som z blizka popradu, mam dvojrocneho synceka Matusa 🙂 vidim, ze je vas tu celkom dost, aj ked dozadu nejak citat nestiham.

danciacik
5. feb 2012

@katka6211 ahoj a odkiaľ konkrétne si?

katka6211
5. feb 2012

danciacik som zo Štôly, je to smerom na V. Hagy, neviem ci budes poznat, lebo malokto vie, kde to je 😀

petikd
5. feb 2012

@katka6211 ahoj 😉 ja poznám štôlu 😉 a nemáš náhodou sestru slávku?

danciacik
5. feb 2012

@katka6211 jasné že viem, aspoň tak približne. 😀 Ty si rodáčka odtiaľ?

katka6211
5. feb 2012

petikd cau jasne, som to ja 🙂 my sme sa stretli na svadbe, ze?

katka6211
5. feb 2012

danciacik hej som odtialto rodacka 😀 dokonca sa podarilo nejak, ze aj manzela mam odtialto 😀

petikd
5. feb 2012

@katka6211 hej,hej som to ja 😉 Jurova sesternica 🙂 ako sa máte?

katka6211
5. feb 2012

petikd no kde sa clovek nenajde 😀 a mame sa fajn, byt maminou ma bavi, takze si to uzivam. a matus je zlaty chlapcek 🙂 akurat ma zdravotne problemy, neviem, ci to djuro hovoril.
a ty uz akeho mas velkeho syna 🙂 vy sa ako mate? byvate v sp. bystrom? ci si zle pamatam?

petikd
6. feb 2012

@katka6211 Slávka mi vravela o Matúškovi.Ako to zvládate?.No hej velký je ten môj,akurát minulý týžden sme boli na zápise 😉 Dobre si pamätáš,bývame s našimi,takže tiež som s mamou,je to naozaj velká pomoc 😉

katka6211
6. feb 2012

petikd no celkom dobre to uz teraz zvladame, na zaciatku to bolo dost tazke, nejak si na to zvyknut, ale teraz ked vidim, jaky je matus plny energie a chuti do zivota, tak uz je to dobre 🙂rastie z neho vysmiaty cloviecik a to som chcela 🙂
to je fajn, ked ti tak ma kto pomoct, my sice byvame sami ale aj moja mamka byva blizko aj svokra, takze tiez je to super 😀

danciacik
6. feb 2012

páni tu je debata

@katka6211 neviem čo je tvojmu synčekovi ale prajem skoré uzdravenie

petikd
6. feb 2012

@katka6211 tak držím palce nech to zvládate čo najlepšie 😉 je super,že Matúško je šťastné dieťa,to je velmi dôležité,aby ste aj vy aj on boli pozitívne naladený 😉 No ja zas niekedy poviem,že aj sama by som bývala,niekedy mám toho plné zuby a radšej aj do PP by som šla bývať,ale ked vidím baby čo sú niekde daleko od rodiny,tak som rada,že som tu.Brat bývajú pri trnave,majú teraz malé bábo,brat chodí až večer domov a obidve mamy na východe.Tak ked len volajú,že sú chorí,mama už rozmýšla či tam nepôjde jej pomôcť.Tak všetko má svoje za a proti 😉

katka6211
6. feb 2012

danciacik no to je tak,ked sa tu tak nahodou stretnes s niekym koho poznas 😀 a dakujem, matus sice nikdy zdravy uz nebude, ale uplne staci, nech sa drzi v ramci jeho moznosti co najlepsie. a ma chore srdiecko, jednu operaciu za sebou, dalsia nas caka asi tento rok.
petikd aj ja mam chvile, ked rozmyslam, ci by sme nemali ist radsej aspon do pp, ale zase potom si uvedomim vyhody byvania tu a je rozhodnute 🙂 jednoznacne to ma viac vyhod, aj pre matusa 🙂 ked mu je doma dlho, tak za pat minut som u nasich a zase ma nieco ine ako doma, takze sa mu aj rychlejsie minie cas aj teraz , ked velmi nechodime v tej zime von